Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Marketplace prodaja

Prodala sam par stvari na marketplace-u ali u zadnje vrijeme konstantno dobivam poruke da posaljem paket tiskom pa kad one dobe paket da ce uplatit 😂😂😂 kao da sam od jucer, svasta su poceli pokusavati
2022 02 19
Dobra fora 😂 Dosad nisam dobila takav upit, ali svakako bih ga ignorirala. Marketplace mi je zasad super, tamo prodam više nego ovdje. Šteta što nema povratnih informacija...
2022 02 19
Ja imala dva cak, i to za skuplje artikle 😂 valjda idu na ono app > FeatherSpine: > Dobra fora 😂 Dosad nisam dobila takav upit, ali svakako bih ga ignorirala. Marketplace mi je zasad super, tamo prodam više nego ovdje. Šteta što nema povratnih informacija...
2022 02 19
Imala sam jednom takav upit i odbila sam tako poslati. Više upita imam za slanje pouzecem. Imam par stalnih kupilica pa znam da ce sigurno preuzeti, a druge provjerim u grupi crna lista, ali vecinom ne saljem bez uplate. Ima i muskih koji traze slike stopala u sandalama 😂
2022 02 19
Meni tamo super ide prodaja. Šteta da nema povratnih.
2022 02 20
Nemam facebook, a na krpicama bas slabo ide prodaja 😏
2022 02 20
Lp, molila bih info gdje prodajete odjeću na FB na Marketplaceu, preko neke grupe, ili?
2022 02 21
O daa, uvijek jedni te isti se javljaju i traže slanje tiskom, ali će oni uplatit nakon što prime paket 🤷 Dosta prodam preko FB grupa tipa crvena kraljica, šopingholičarke, daj babi kunu,...
2022 02 21
> Ida234: > Lp, molila bih info gdje prodajete odjeću na FB na Marketplaceu, preko neke grupe, ili? Ja stavljam artikle samo na Marketplace. Ukoliko želim nešto objaviti unutar neke grupe, onda stavim oglas baš u tu grupu, jer pratim dosta toga, a svaka grupa ima svoja pravila. Negdje je samo Zara, negdje ostali brandovi pa mi je tako lakše.
2022 02 22
Naporan mi je marketplace jer bi se svi primopredaju. Iako mi je to tlaka, pristanem i onda prohtjevi da dođem na lokaciju 30-50km udaljenu. :') :') :') kako da ne....da zavozim 50kn kako bi prodala nešto za 50kn.
2022 02 22
> Sarica007: > O daa, uvijek jedni te isti se javljaju i traže slanje tiskom, ali će oni uplatit nakon što prime paket 🤷 > Dosta prodam preko FB grupa tipa crvena kraljica, šopingholičarke, daj babi kunu,... To su aukcijske grupe?
2022 02 22
Sad sam se priključila na Marketplace i užasno mi je nepregledan. Hrpa sponzoriranih oglasa koji me ne zanimaju (zato i jesam došla na marketplace, da ne kupujem u dućanu :s ), sve slike s interneta, oglasi na kojima nije istaknuta prava cijena, već je cijena na upit, a o preprodavačima i fejkovima da ne pričam. I nisam skužila kako uopće mogu vidjeti povratne informacije prodavača tamo?
2023 02 16
Nema vam tamo na marketplaceu povratnih info. I zato su krpice po tome sigurnije. Ovako morate vjerovati osobi od koje kupujuete da ce Vam poslati nakon sto uplatite…🙈
2023 02 24