Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako zamjene stvarno funkcioniraju?

Pozdrav svima, evo ovako posalala sam curi upit za zamjenu za artikal koji je oglasila za -100 kn. Dobila sam odgovor da bi ona moje tenisice Adidas za to koje su 200 kn i ja sam joj odgovorila da može ako će doplatiti 100 kn razlike… Stavljem slike pa ako može vaše mišljenje ☺️
2022 02 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/15974ef540a32c714d9a06d2d06db122.jpg)
2022 02 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b8c1a9fbcfedc043d7023546ccbf7fc6.jpg)
2022 02 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d3222015a891cb2f92c48d747f27f83b.jpg)
2022 02 27
Sami procijenite isplati li vam se,nekad netko stavi cijenu jako nisku samo da proda što prije, ili se dogovorite pa još nešto uzmete sve je stvar dogovora
2022 02 27
Onda to nije zamjena već zamjena s nadoplatom. Vidite sami jel se nalazite u takvoj zamjeni ili čekate novog kupca. Ako vam se sviđaju sandale, kožne su i nove, a želite se što prije riješiti tenisica, ja bih se mijenjala, bez obzira na cijene koje ste postavili.
2022 02 27
Cure često stavljaju nisku cijenu jer žele prodati. Kad je u pitanju zamjena,u redu je sagledati realnu cijenu i stanje artikla na obadvije strane i prema tome postići dogovor.
2022 02 27
Sve ovisi o situaciji Uglavnom gledam da su iznosi u zamjenama jednaki i za jednu i za drugu stranu Ako želi više za sandale,mogla je tako i staviti cijenu Na Vama je da odlučite da li pristajete ili ne na zamjenu
2022 02 27
Ja kad radim zamjenu, uvijek nadoplatim razliku, a isto ocekujem i od drugih. Ovdje neki ocekuju zamjenu stvar za stvar bez obzira sto recimo nude artikal koji i novi kosta max 50kn za neku vasu stvar za koju trazite recimo 500kn i onda kazu da al ovdje se mjenja stvar za stvar. I ne zbilja se ne salim zbilja ima takvih upita more i onda se jos naljute kad ih odbijete. Drugo je to kad netko napise za zamjenu vrijedi druga cijena jer za neke artikle stave manju cijenu da ih se sto prije rijese.
2022 02 27
Meni to ovisi, neki moji artikli su zaista niskih cijena koja ne odražava stvarnu vrijednost i njih mijenjam komad za komad, ali za neke bi očekivala nadoplatu u slučaju zamjene jer također imaju nisku cijenu u odnosu na stvarnu vrijednost - a malo ljudi ima stvari te vrijednosti u ormaru - npr. La perla spavaćicu dajem za minimalno 500 kn i u slučaju zamjene od npr 100, očekivala bi 400 u novcu, jer je prava vrijednost spavaćice nekoliko tisuća kuna. No, baš zbog toga što mi se to ne da objašnjavati, obično odbijem zamijene u kojima si (po osobnoj procijeni) ne mogu pronaći jednakovrijedni artikl koji mi se sviđa.
2022 02 27
Nisam nikad mijenjala sa takvom drastičnom razlikom, možda do 20kn. Kad čistim ormare, ja čak ponudim više artikala mojih jer mi je u interesu da ode. Imala sam suradnju moj novi parfem od 200 kn za paket pelena 100 kn plus igračka 50 kn. Cura se ustručavala pitat, ja sam joj ponudila jer mi nije u 50 kn. I bila je razlika u poštarinu, ona je morala u 2 paketa poslat, ja u jedan. Tako da je sve stvar dogovora. Ako vam se ne čini fer zamjena, nemojte se mijenjati i gotovo.
2022 02 27
Sad ne želi ni prodati po toj cijeni nego je obrisala artikal pa mi stvarno nije jasno > leptiricaMo: > Cure često stavljaju nisku cijenu jer žele prodati. Kad je u pitanju zamjena,u redu je sagledati realnu cijenu i stanje artikla na obadvije strane i prema tome postići dogovor.
2022 02 27
Ja sam mislila da zamjene funkcioniraju na način cijena jednaka ili približna onoj koja je postavljena ili nadoplata , svako svoju poštarinu i to je to…. A to naglašavanje koliko je sto plaćeno, pa je u jednom trenu 399 pa u drugom 499 mi je bzvz jer svatko može staviti cijenu koju želi. I tenisice sam platila oko 800 kn pa nisam to naglašavala
2022 02 27
Pa to Vam je procjena neka i dogovor, s nekim ljudima nema dogovora ni kod prodaje 😂 Npr ako se meni svidja neciji artikl npr zara sako oglasen za 100 kn pitam za zamjenu i da si netko odabere kod mene, to ne znaci da ce netko traziti od mene recimo 5 artikala po 20 k n da ispadne 100 kn cijena, ovisi sto se nekome svidja kod mene, i taman da se odluci npr za haljinu koja je oglsena 120 kn mijenjamo se, sto ne znaci niti da sam ja platila tu haljinu nekad 120 kn niti ta cura sako 100 kn vec smo ocijenile da se meni svidja njen sako i nosit cu ga a njoj ta haljina i da cemo biti zadovoljne sa zamjenom.
2022 02 27
Veću korist mogu imati od tuđe jeftinije stvari u tuđem ormaru nego od skuplje u svojem ormaru koja mi samo stoji, tako ja to gledam. Obrisala je artikl jer sad možda misli da je stavila prenisku cijenu..
2022 02 27
1 2 3