Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

kavica,setnjica,druskanje..

Bokic curke,tek sad kad sam doma 24h, vidim kako je uzasavajuce biti u kuci cijelo vrijeme.Ako ima neka curka/zena kojoj treba razgovor,koja voli setnjice,ispijanje kavice,koja je u nekom bad moodu kao i ja trenutno ,voljela bih da se javi za druskanje,no ne mora biti u bad moodu cisto ako zeli produziti listu prijatelja ,tu sam.Sad cisto zbog prakticnosti,voljela bih da je Zg(zapad).S izlascima sam prestala kad sam upoznala dragog, tako da nisam bas taj tip prijateljice hehe.Isto tako ako netko zna neku volontorsku aktivnost u blizini,bila bih zahvalna na preporuci.Znam da je mozda glupo ovako traziti drustvo,ali nista ne kosta,tko zna.... :)
2022 02 27
Ne znam je li vam prihvatljivo da se upišete na neki sport? Neki finness npr. Ja vidim da se djevojke tamo upoznaju pa druže, ostaju na kavici poslije i tako...naravno, povežu se one koje si po nekim osobinama odgovaraju za društvo..
2022 02 27
Razmisljala sam o tome,al tako sam nekako naaaah u zadnje vrijeme,neznam odakle poceti,htjela sam u teretanu ali ne zelim sama...treba mi neka inspiracija koje trenutno nemam...
2022 02 27
> Freya...: > Bokic curke,tek sad kad sam doma 24h, vidim kako je uzasavajuce biti u kuci cijelo vrijeme.Ako ima neka curka/zena kojoj treba razgovor,koja voli setnjice,ispijanje kavice,koja je u nekom bad moodu kao i ja trenutno ,voljela bih da se javi za druskanje,no ne mora biti u bad moodu cisto ako zeli produziti listu prijatelja ,tu sam.Sad cisto zbog prakticnosti,voljela bih da je Zg(zapad).S izlascima sam prestala kad sam upoznala dragog, tako da nisam bas taj tip prijateljice hehe.Isto tako ako netko zna neku volontorsku aktivnost u blizini,bila bih zahvalna na preporuci.Znam da je mozda glupo ovako traziti drustvo,ali nista ne kosta,tko zna.... :) Šteta što nisi iz Pule,svakako volim upoznavat nove ljude,proširit prijateljstva jer pravih prijatelja baš i nema mnogo... Nešto slično je i meni palo napamet sa tom temom. Danas su ljudi dosta površni,svi imaju nznm kolko prijatelja pa kad zagusti nikoga oko njih🤦‍♀️😄 Javi mi se slobodno ako želiš novu frendicu👍
2022 04 03
Pozdrav, iz Zga sam 35 g., slobodno se javite u inbox tko je ponekad za kavu, setnju, rado bih da smo slicnih godina, lp 😊🤗
2022 04 16
Pozdrav, evo i ja sam za druzenje ako ima neka mlada mama,nemora ni bit mama ako joj ne smetaju djeca 🥰ja imam 26g i nalazim se u preckom, rado sam za setnje i druzenje 🌼☺️
2022 04 17
Pozdrav, ja sam iz Rijeke i ima 24.g., slobodno se javite u inbox ako je netko ponekad za druženje :")
2022 04 18
> Freya...: > Bokic curke,tek sad kad sam doma 24h, vidim kako je uzasavajuce biti u kuci cijelo vrijeme.Ako ima neka curka/zena kojoj treba razgovor,koja voli setnjice,ispijanje kavice,koja je u nekom bad moodu kao i ja trenutno ,voljela bih da se javi za druskanje,no ne mora biti u bad moodu cisto ako zeli produziti listu prijatelja ,tu sam.Sad cisto zbog prakticnosti,voljela bih da je Zg(zapad).S izlascima sam prestala kad sam upoznala dragog, tako da nisam bas taj tip prijateljice hehe.Isto tako ako netko zna neku volontorsku aktivnost u blizini,bila bih zahvalna na preporuci.Znam da je mozda glupo ovako traziti drustvo,ali nista ne kosta,tko zna.... :) Uključi se u školu trčanja , Super ekipica svih generacija .Dobra forma ,zdrav život + društvo :)
2022 04 21
Pozdrav, Evo i ja se javljam za druženje,kavu ,šetnju , nije da mi je bitno ali skužila sam da nekima je, pa da naglasim da sam istočni dio Zg, 39 god. :)
2022 06 13
Pozdrav i ja se javljam. Imam 21 godinu
2022 07 16
Drage djevojke, znam da nije neko mjesto za ovo, ali skupila sam hrabrost javiti se na Krpicama jer mislim da sam ovdje vec stekla povjerenje djevojaka s kojima sam suradjivala i nije mi u interesu to pokvariti 🥰 Za vas koje volite druzenja i imate malo vremena, imam jedan prijedlog. Ne klasican posao nego bas druzenje sa zenama putem videozapisa i glasovnih poruka. Ja sam tu neko vrijeme iako stvarno nisam mislila da sam taj tip, i bas mi je lijepo s njima, ima nas iz svih zemalja i svih profila... izmedju tridesetak godina pa nadalje. Pomazemo si i financijski, ali to steceno prijateljstvo i zenska podrska gdje zena zenu najbolje razumije nista ne moze nadomjestiti. Novac je na kraju samo popratni dio. Meni je osobno nekako lakse i komunicirati sa zenama koje ne poznajem... nema straha od kritiziranja ili jilo kakvog osudjivanja i zato se osjecam slobodno u svemu. Eto, ako neku od vas zanima slobodno mi se javite u poruke, a tamo cu vam sve objasniti. Veliki pozdrav, Ivana ❤️
2022 08 30
Ima netko iz Osijeka da je za druženje? 😊
2022 11 05
Pozdrav, prvi put sam ovdje. Mama sam devetnaestogodišnjakinje koja nema prijateljica( samo dvije), a željna je šetnje i druženja, koja kavica i razgovor i živimo u Puli , primijetila sam da joj sve više smeta samoća pa molim ako netko ima sličnih problema ili je željan šetnje i druženja neka se javi, zahvalna unaprijed Mama
2022 12 01