Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Želim to" i ni traga ni glasa

Ja pošaljem taj "ja želim" jer na hrpu oglasa uopće ne dobijem odgovor, pa mi se ne piše svaki put trokilometarski uvod. No, obavezno nastavljam razgovor kad dobijem odgovor.
2022 03 04
To ja zovem slanje praznih poruka Bar : dobar dan, je li dostupno...ili bilo sta da se napise, jer je to stvar opce kulture 😊👌 A na takve prazne poruke ja odgovorim upitnikom. Tada vecina postavi pitanje,nastavi se komunikacija,i dogovori se prodaja.
2022 03 04
Ta nam se tema stalno vraća i izgleda neće nikad nestati, uvijek odgovorim, neke žene vjerojatno neznaju drugačije, dok većina i dalje je prisutna tj. aktivna na krpicama i muk ja bih rekla prave se lude pošaljem im smajlića i više se ne živciram a baš je ovih dana bilo takvih koliko hoćete, još mi je gore kad se traže mjere, slike i puno puno toga a onda se hoće srušiti cijena toliko da bi gotovo dali badava novu stvar, ja bih prije pitala jel ide cijena u bescijenje pa onda tražila slike, mjere i svašta nešta ali što ćemo ima nas svakakvih., uvijek govorimo o skupoći na stranici, neznam kako kod Vas ali kod mene uvijek ruše cijenu oni profili koji imaju astronomske cijene, meni je to sve tu normalno iako nije normalno jer ostaje čovjeku samo da se živcira a to nebih za nikakove novce. Sreća puno dragih korisnica je super i vraćaju se zbog njih zanemarimo bisere. i idemo dalje. :D :D :D
2022 03 04
> Lunass: > Najbolje bi bilo da im uzvratite. Potiskajte i vi njima nekoliko njihovih oglasa "ja želim" i malo im zatrpajte inbox. 🤪🤪🤪 > Ne znam jesu li za takve ikakve opcije učinkovite. ajme ovo je top, iden probat
2022 03 04
Meni je jedna takva "korisnica" unazad godinu dana cca 15 puta u različite mjesece stiskala želim to, niti a niti b, ima dosta neutralnih i cca 4o pozitivnih(šok), ja sam joj lupila neutralnu jer nijedan put od tih 15 mi nije nikada odgovorila....
2022 03 04
Mozda na taj nacin zele privuci pozornost- misle da cemo pogledat njihov profil pa da cemo mi kupiti nesto od njih u biti...
2022 03 04
Relativno nova na krpicama. Svi pričaju o važnosti tih pozitivnih povratnih. Kad sam nešto htjela kupiti, nikad nisam kliknula želim to, već pošaljem normalnu i pristojnu poruku. Na temelju komunikacije i svog špurijusa procijenim je li osoba pouzdana za suradnju. Curke s kojima sam do sada surađivala su zaista prekrasne. Međutim, ono što me neugodno iznenadilo je da od nekolicine osoba s dosta pozitivnih povratnih nisam dobila komunikaciju kakvu sam očekivala, pa mi zaista nije jasno od kuda im toliko tih pozitivnih. Toliko o tome...
2022 03 04
> SanjicaSanjci: > Relativno nova na krpicama. Svi pričaju o važnosti tih pozitivnih povratnih. Kad sam nešto htjela kupiti, nikad nisam kliknula želim to, već pošaljem normalnu i pristojnu poruku. Na temelju komunikacije i svog špurijusa procijenim je li osoba pouzdana za suradnju. Curke s kojima sam do sada surađivala su zaista prekrasne. Međutim, ono što me neugodno iznenadilo je da od nekolicine osoba s dosta pozitivnih povratnih nisam dobila komunikaciju kakvu sam očekivala, pa mi zaista nije jasno od kuda im toliko tih pozitivnih. Toliko o tome... Potpisujem. Neke korisnice s razlogom imaju jako puno pozitivnih povratnih..za neke vidim toliko toga pozitivnog u povratnima da odmah pozelim kupiti nesto od njih, cak i ako mi se nista ne svidja bas puno samo da mogu i ja komunicirat s tako dragim zenama 🤣 Ali neke imaju par stotina povratnih, a pitaju za mjere i onda ne odgovore nista, ni "hvala", ni "ne odgovara mi", ma bas nista..ili salju te prazne "ja zelim" poruke..tako da mi za takve nije jasno kako su skupile te puste pozitivne povratne.
2022 03 04
Dosta korisnica bezbeze salje upite Ni a ni be ,samo dođe zelim to Niti odgovore na poruku niti ista I to ne novi korisnici,nego oni koji su vec duze tu Najgori su mi oni koji posalju upit za nesto i napisu molim mjere Ja kad odgovorim mjere su navedene u oglasu,kaze nije vidjela Ma daj me nemoj,kak se javljas na oglas a nisi ga u stanju ni procitati Tako da sto ljudi,sto cudi
2022 03 04
> kozmetika88: > Dosta korisnica bezbeze salje upite > Ni a ni be ,samo dođe zelim to > Niti odgovore na poruku niti ista > I to ne novi korisnici,nego oni koji su vec duze tu > Najgori su mi oni koji posalju upit za nesto i napisu molim mjere > Ja kad odgovorim mjere su navedene u oglasu,kaze nije vidjela > Ma daj me nemoj,kak se javljas na oglas a nisi ga u stanju ni procitati > Tako da sto ljudi,sto cudi To je isto posebna sorta ljudi.. Ne znam sta mi je "draze" , prazna poruka "zelim to" ili kada pitaju nesto sto vec jasno pise u samom opisu artikla ( mjere, marka, postarina... )😑
2022 03 04
Ja sam iz svog iskustva primijetila da se djevojke koje su nove nove, znači baš prvi put na stranici, često zabune pa smatraju da će klikom na to staviti artikl u omiljene. Nekoliko puta mi se dogodilo da dobijem takvu poruku, pa bi djevojke odgovorile da razgledavaju, traže dalje ili što već.
2022 03 05
Slazem se u potpunosti,nekad i ja posaljem nekom poruku i pitam nesto al isti tako,ako nemam namjeru kupit zahvalim na vremenu za odgovor i do vidjenja,a najjace mi je kad joj u opisu pise zavrsite zapoecetu konverzaciju i onda sama to ne napravi🤷🏼‍♀️ Evo ne rezumijem> kbojana: > Ne razumijem taj poremećaj ili kako to već nazvati kad ti stigne upit "Želim to", napišeš dostupno i pametnice ni mu ni bu na to !! Koji vam je više, dajte prestanite s tim glupim slanjima. Što vam to znači??!!
2022 03 06
Sva sreca ne dobijam puno takvih upita. Ali isto mi smeta kad korisnica posalje poruku, obicnu poruku da zeli npr plavu majicu, a ja u ogladima imam 3-4 plave majice ili navede da bi kupila (sad cu bubnuti) Liu Jo torbu, a ja prodajem 2-3 Liu Jo torbe. Onda pisem da imam vise torbi, pa pitaj na koju torbu je mislila, ili pitam na koju majicu je mislila, pa saljem slike u inbox... ko da sam vidovita pa citam misli. Dakle ako je poslala obicnu poruku, znaci da je bila na mom profilu, pa ga je sigurno pregledala i vidjela sta prodajem, pa je mogla malo detaljnije opisati sto zeli. To mi se dogodilo vec puno puta. Znam da pise da imam samo 137 povratnih, ali imam preko 300 suradnji jer mi svaka 5. ostavi povratnu iako lijepo zamolim na kraju suradnje.
2022 03 07
a ja sam tu sto godina i tek sad sam skužila da postoji način komunikacije s curama bez onog "ja želim" x-) to mi je logično da se klikne ako te zanima neki artikl, zašto bi netko uopće komunicirao sa mnom a ne želi ništa kupiti?!? ,:)
2022 03 19
> kozmetika88: > Dosta korisnica bezbeze salje upite > Ni a ni be ,samo dođe zelim to > Niti odgovore na poruku niti ista > I to ne novi korisnici,nego oni koji su vec duze tu > Najgori su mi oni koji posalju upit za nesto i napisu molim mjere > Ja kad odgovorim mjere su navedene u oglasu,kaze nije vidjela > Ma daj me nemoj,kak se javljas na oglas a nisi ga u stanju ni procitati > Tako da sto ljudi,sto cudi Zabavljaju se, dosadno im je, nemaju osnovnu kulturu. Pogledam profil i početnicima opraštam, ali toliko je malo baš početnika, ima ih bezbroj koje samo odu nakon što te prethodno debelo zaposle, one bi ovo i ono pa pitanje po pitanje. Kultura je ispod svake granice normale. Nema šansi da se to promjeni . Doživjela sam svašta, doslovce. Pa ima dosta onih koji pitaju sniženje, besplatnu poštarinu pa podatke za uplatu, nakon toga ni traga ni glasa - Bezobrazluk eto što je to! Ne dajem nikakvu neutralnu - budući nisam raspoložena ulaziti u nikakve konflikte sa nikim. Kupcima je dozvoljeno sve, prodavatelj se sa takvim nebuloznim ponašanjem mora pomiriti i to bi bilo to!
2022 06 28