Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pokušaj prevare ili?

Pokušaj prevare definitivno, vidi se da zna šta radi...yadno
2022 03 10
Znam za placanje na tisku prilikom preuzimanja paketa iz nekih web shopova tipa abrakadabra, mall hr, ali za tisak paket sigurno ne postoji ta opcija
2022 03 10
> LillyOscar: > Znam za placanje na tisku prilikom preuzimanja paketa iz nekih web shopova tipa abrakadabra, mall hr, ali za tisak paket sigurno ne postoji ta opcija Tako je, moj je muž jednom sa mall.hr kupio nešto i platio artikl i poštarinu na tisku. Ali to su situacije gdje su oni zaštićeni određenim ugovorima. Ovako privatno to nije opcija. Za poštu je isto opcija plaćanja pouzećem, plaćanje poštarine od strane primaoca, razne su opcije. Baš sam nedavno poslala poklon na račun primatelja, sve ispalo ok, žena platila poštarinu poštaru. Ali to mi je ok ovako kod poklona, ja nisam ti zakinuta.
2022 03 10
> LillyOscar: > Znam za placanje na tisku prilikom preuzimanja paketa iz nekih web shopova tipa abrakadabra, mall hr, ali za tisak paket sigurno ne postoji ta opcija Narucila sam i ja tako mobitel u tisak mediju da dostave i platila prilikom preuzimanja,ali za pakete sto mi ovako saljemo jedni drugima,nije moguce platiti prilikom preuzimanja,bar do sada nije bilo mogace
2022 03 10
> VeraM36: > > LillyOscar: > > Znam za placanje na tisku prilikom preuzimanja paketa iz nekih web shopova tipa abrakadabra, mall hr, ali za tisak paket sigurno ne postoji ta opcija > Tako je, moj je muž jednom sa mall.hr kupio nešto i platio artikl i poštarinu na tisku. Ali to su situacije gdje su oni zaštićeni određenim ugovorima. Ovako privatno to nije opcija. > Za poštu je isto opcija plaćanja pouzećem, plaćanje poštarine od strane primaoca, razne su opcije. Baš sam nedavno poslala poklon na račun primatelja, sve ispalo ok, žena platila poštarinu poštaru. Ali to mi je ok ovako kod poklona, ja nisam ti zakinuta. Tako je Kurirske službe tipa DPD gls oversses imaju ugovore sa strankama i moguća je naplata na bilo kojem pick up mjestu tipa tisak pumpa Itd .Dakle samo pravne osobe sa sklopljenim ugovorom privatne ne.
2022 03 10
> kasaprasa: > Mislim da postoji mogucnost placanja paketa na tisku. Preuzimala sam za nekog par puta paket, pa bi prodavacici izbacilo kolika je naplata (bez placanja ne mozete preuzeti) i trazila bi potpis tko je preuzeo paket. > Osobno nisam nikad tako slala paket i ne bi se usudila nekome tko nema povratnih uopće. Mislim da i većina prodavačica ovdje traži prvo novac, pa tek onda šalje paket, tako da sretno curi koja Vam se javila, jer mislim da joj nitko neće prodati ništa na ovakav način. > I nije baš u poziciji da postavlja uvjete. :/ Da se nadovežem, mislim da su inovine u pitanju te koje nude opciju placanja pouzecem, a ne tisak.
2022 03 11
Ok, ali u Metkoviću nemaju inovine, samo Tisak. Ne kažem da ne može preko inovina, nego se referiram na razlog otvaranja teme.
2022 03 12
1 2