Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Oprez cure!!!

Samo da skrenem pozornost na korisnicu MMatea08!! Poslala sam upit doticnoj za bijele adidas superstarke, sve mi je ona izmjerila i objasnila ali je na moj upit jesu li pozutile izricito lagala da NISU! ( na slikama se bas i nije vidjelo) Uplatim ja novce, sve super, kad ono, za par dana mi dođu tenisice, žute, žute! Napisem joj kako je mogla lagati ali od tada vise ni traga ni glasa 😡😡 Bila je nova korisnica, imala je 28 artikala za prodaju, da bi sad vidjela da je izbrisala artikle i vjerojatno ce nastaviti operirati pod drugim imenom!! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc7ddbfa2fe964d975aab0c93ae2518b.jpg)
2022 03 15
E baš tužno i jadno za 200 kn neki ljudi bi svašta napravili. :,'(
2022 03 15
Koliko povratnih je imala? Je bila koja negativna? To je prvo sto gledam kod suradnje. Zao mi je sto ste to dozivjela.
2022 03 15
Ajme..nisam ni znala da patike mogu bas tolikoo pozutit
2022 03 15
> Ametista: > Koliko povratnih je imala? Je bila koja negativna? > To je prvo sto gledam kod suradnje. > Zao mi je sto ste to dozivjela. Nije imala niti jednu povratnu. Kako vidim izbrisala je prije par sati sve sa profila. Vjerojatno će uskoro otvoriti novi. Žalosno što si neki dopuštaju. Obraz vrijedi 200kn.
2022 03 15
Te specijalke nemaju uopće obraz. :,'(
2022 03 15
Neka si pomogne sa tih 200 kn, ali mi je zao da jos koja ne nasjedne. Ocito se takvima ne moze stati na kraj, mogu unedogled otvarati nove profile i operirati 😠
2022 03 16
kaj te tenisice inače tako požute? od stajanja ili kako?
2022 03 16
I mene zanima 🤭 > bambi_Zg: > kaj te tenisice inače tako požute? od stajanja ili kako?
2022 03 16
> bambi_Zg: > kaj te tenisice inače tako požute? od stajanja ili kako? I mene? Sad sam šokirana :o
2022 03 16
> bambi_Zg: > kaj te tenisice inače tako požute? od stajanja ili kako? Pozute da, ne znam za druge kako njima ali moje su za cca 4 mjeseca nosenja bile takve😐
2022 03 16
Moje su stare 4 godine, oficane su i nosim ih u vrt. Ali nisu požutjele.
2022 03 16
Ne kužim nikako kako se to dogodi, ovo naprijed da je tako požutilo, a ostatak bijeli ostao ??? Enigma..pa kakve je fotke poslala i što je slikala??? Da je to tako vješto prikrila?
2022 03 16
> sanjaurban: > Ne kužim nikako kako se to dogodi, ovo naprijed da je tako požutilo, a ostatak bijeli ostao ??? Enigma..pa kakve je fotke poslala i što je slikala??? Da je to tako vješto prikrila? To ni ja ne kužim... i ne kužim zašto nemamo ime i prezime, IBANi i je li na crnoj listi... jer šta nama sad ostalima ( ako je tema s ciljem "Cure oprez") uopće znači MMatea08 ako je sve pobrisala i jednostavno će otvorit novi profil i nastavit operirat.. Može i ime bit kivo, al bar nešto da imamo
2022 03 17
To nije pozutilo nego je to takav model tenisica. Ja sam ih vidjela i uzivo za kupiti u inozemstvu prije par godina. Ali je cura definitivno trebala naglasiti o kojem se modelu radi ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/98c6bded1af472877e3521e3dc0ba394.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b8762b4f6feb1a2a82aab55f1f0f0c9d.jpg)
2022 03 18
1 2