Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Kupaći kostim

Trazim kupaći kostim Greta od calzedonije ako tko prodaje?? Trokut ,bijeli br 4. Hvala lp. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/27d8b1dbfad1464585945a6dcddd5aa8.jpg) I dali netko ovdje ima veće grudi jbg sve nešto neki mali brojevi pa tražim 2 gornja bar broj 3 da napravim 1😄🙄. Kolko vidim po svemu gore suve a dole vas ima😄
2022 03 20
Baš sam se dobro nasmijala! A napisala bih da ja ne znam što bi napravila s ovim trokutima na 85 F :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2022 03 21
> ivana985: > Baš sam se dobro nasmijala! > A napisala bih da ja ne znam što bi napravila s ovim trokutima na 85 F :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') 🤣🤣🤣🤣🤣
2022 04 03
Ja cu sebi morat sama sašit gornji dio kostima..ja uska ali grudi velike..i jedva nađem grudnjak a da nije kao za stare babe..pa sve nešto prepravljam. Sad cu morat ili smršaviti ili sama od 2 ili 3 istog materijala napravit 1🤦‍♀️. Možda krenem u poduzetničke vode😄..
2022 04 03
> smudo777: > Ja cu sebi morat sama sašit gornji dio kostima..ja uska ali grudi velike..i jedva nađem grudnjak a da nije kao za stare babe..pa sve nešto prepravljam. > Sad cu morat ili smršaviti ili sama od 2 ili 3 istog materijala napravit 1🤦‍♀️. > Možda krenem u poduzetničke vode😄.. > I kad smršam opet problem grudi ali ajd nekako ih uguram 🤯
2022 04 03