Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Otkazivanje rezervacije

Prije 12 dana žena me pita za 2 artikla da može li rezervirati don31.3 Pristanem,još nikada nikome nisam rezervirala,niti mi je to tko tražio. Dani se sad javila da odustaje,da su joj uskrsli neki troškovi??? Što bi ste vi da ste na mom mjestu?
2022 03 30
Baš ništa. Vidim da niste novi na krpicama, tako da čestitam što ranije niste imali više takvih situacija haha, iskreno sam ljubomorna, ali događaju se takve situacije s vremenom. Ukoliko nije uzela nikakve osobne podatke ili podatke za uplatu, nema razloga reagirati. Sljedeći put ne držati rezervaciju toliko dugo ili biti spreman na mogućnost istog ishoda. Od nje je jako bezobrazno što se ranije nije javila da kao normalna osoba otkaže jer okej, dogodi se svima da nešto iskrsne ako to stvarno je razlog odustajanja od kupovine, ali ne onda zavlačiti osobu s drugog kraja razgovora. Udahnuti, izdahnuti, i nastaviti dalje 🤷
2022 03 30
> kucni_bog: > Baš ništa. > Vidim da niste novi na krpicama, tako da čestitam što ranije niste imali više takvih situacija haha, iskreno sam ljubomorna, ali događaju se takve situacije s vremenom. Ukoliko nije uzela nikakve osobne podatke ili podatke za uplatu, nema razloga reagirati. Sljedeći put ne držati rezervaciju toliko dugo ili biti spreman na mogućnost istog ishoda. Od nje je jako bezobrazno što se ranije nije javila da kao normalna osoba otkaže jer okej, dogodi se svima da nešto iskrsne ako to stvarno je razlog odustajanja od kupovine, ali ne onda zavlačiti osobu s drugog kraja razgovora. > Udahnuti, izdahnuti, i nastaviti dalje 🤷 Da,prvi mi je put a bome i zadnji,nadam se. Ja to nebi nikome napravila Podatke nismo razmijenile Al kakva sam,nije mi ovo 8k Hvala na odgovoru
2022 03 30
Zbog takvih stvari izbjegavam rezervacije Ne razumijem ljude koji traze nekoga da im rezervira 10-15 dana i vise Niti jedan ducan ne rezervira stvari,pa ne moram ni ja To kao da ja odem u H&M izaberem stvari,i kazem da mi rezerviraju na 15 dana,jel eto bas sad nemam novaca
2022 03 30
> kozmetika88: > Zbog takvih stvari izbjegavam rezervacije > Ne razumijem ljude koji traze nekoga da im rezervira 10-15 dana i vise > Niti jedan ducan ne rezervira stvari,pa ne moram ni ja > To kao da ja odem u H&M izaberem stvari,i kazem da mi rezerviraju na 15 dana,jel eto bas sad nemam novaca Baš tako Nikad nisam pitala niti ću,za rezervaciju A brate kad već pitaš onda ispoštuj Tako ja to gledam i amen
2022 03 30
> bobazenica: > > kucni_bog: > > Baš ništa. > > Vidim da niste novi na krpicama, tako da čestitam što ranije niste imali više takvih situacija haha, iskreno sam ljubomorna, ali događaju se takve situacije s vremenom. Ukoliko nije uzela nikakve osobne podatke ili podatke za uplatu, nema razloga reagirati. Sljedeći put ne držati rezervaciju toliko dugo ili biti spreman na mogućnost istog ishoda. Od nje je jako bezobrazno što se ranije nije javila da kao normalna osoba otkaže jer okej, dogodi se svima da nešto iskrsne ako to stvarno je razlog odustajanja od kupovine, ali ne onda zavlačiti osobu s drugog kraja razgovora. > > Udahnuti, izdahnuti, i nastaviti dalje 🤷 > Da,prvi mi je put a bome i zadnji,nadam se. > Ja to nebi nikome napravila > Podatke nismo razmijenile > Al kakva sam,nije mi ovo 8k > Hvala na odgovoru Eeh mjerenje po tome kako i što biste vi napravili vam ništa ne znači. Sto ljudi, sto čudi. Također samim time što ne možete utjecati hoće li osoba odjednom odustati od dogovora, nemate se razlog toliko sekirati. Naravno da nije dobar osjećaj potrošiti toliko vremena uzalud, ali na kraju dana ništa se nije dogodilo - nista izgubili ni predmet ni novce. Tako da koliko god glupo zvuči, tolikim uzrujavanjem oko situacija na koje ne utječete nećete ništa postići.
2022 03 30
Ja iskreno izbjegavam ikakve rezervacije, upravo iz tih razloga. Ako korisnica koja me pita za rezervaciju ima dosta povratnih i ako smo ostvarile zaista nekakvu kulturnu komunikaciju, pristat cu, ali uz ostavljanje kontakta putem mobitela, tako da ukoliko ja u meduvremenu dobijem novi upit za isti predmet, mogu odmah kontaktirati korisnicu koja je rezervirala da provjerim je li i dalje stoji dogovor.
2022 03 30
Mene nebi smetalo, to su benigne stvari i lijepo je od osobe da ima razumjevanja za tuđe mušice jer nema stete, a ne da se ljuti i kaznjava negativnim ocjenama. Ponekad i ja impulzivno nesto rezerviram pa se lupam po glavi, ali uvjek kupim😂😂😂
2022 03 30
Ja za sada imam samo dobra iskustva sa rezervacijama, tri osobe su me trazile rezervaciju od 7-10 dana. Pristala sam jer mi je djelovalo ozbiljno, a ja sam zeljela prodati! Sve u svemu, jesam za jer je vrlo vjerojatno da cu prodati, vrijedi pokusati...Sve tri su se javile tocno u dan kada su rekle da ce se javiti :)
2022 03 30
Još je gore kad ni ne jave da odustaju. Ja sam bila dobra i ženi sam rezervirala na duže od mjesec dana. Zatim sam se javila na dogovoreni datum i rekla je da još nije dobila novce nek pričekam par dana, i opet se ja javim za par dana i ona meni kaže da još ništa, al nek ostane samo moj broj računa pa kad dobi neke novce će uplatit. Nažalost previše je takvih što rezerviraju, a onda nikad ne kupe. Po meni je to jako bezobrazno.
2022 03 30
Uvijek volim izaći u susret bilo je predivnih žena koje su molile da ih se pričeka i uvijek sam to napravila, ali ima slučajeva evo baš zadnji rezervira patike nove, dogovorimo i poštarinu, sve ok, nekih 20 dana čekanja i kad je prošao taj rok ja ju priupitam dali da još čekam na to mi odgovori da su joj preskupe i da nema novca, da ju nisam pitala mogle bi biti još mjesec dana rezervirane, bez hvala oprostite ili bilo čega drugog eto stvar osobe s kojom imate posla po meni nekulturno, bezobrazno i da nekažem što još., eto ima nas svakakvih a da ju nisam pitala još bi stajale dok se uredno prijavljivala a kad je molila rezervaciju onda med i mlijeko molim Vas i td. x-)
2022 03 30
Pokusala sam rezervirati trapke prije tri mjeseca, cura nije htjela, u meduvremenu sam kupila nekoliko pari drugih traperica, evo njene se jos uvjek prodaju.
2022 03 30
> Nitospitos: > Mene nebi smetalo, to su benigne stvari i lijepo je od osobe da ima razumjevanja za tuđe mušice jer nema stete, a ne da se ljuti i kaznjava negativnim ocjenama. Ponekad i ja impulzivno nesto rezerviram pa se lupam po glavi, ali uvjek kupim😂😂😂 Nisam ostavila negativnu Opraštam,ljudski je😏
2022 03 30
> maremarenda: > Uvijek volim izaći u susret bilo je predivnih žena koje su molile da ih se pričeka i uvijek sam to napravila, ali ima slučajeva evo baš zadnji rezervira patike nove, dogovorimo i poštarinu, sve ok, nekih 20 dana čekanja i kad je prošao taj rok ja ju priupitam dali da još čekam na to mi odgovori da su joj preskupe i da nema novca, da ju nisam pitala mogle bi biti još mjesec dana rezervirane, bez hvala oprostite ili bilo čega drugog eto stvar osobe s kojom imate posla po meni nekulturno, bezobrazno i da nekažem što još., eto ima nas svakakvih a da ju nisam pitala još bi stajale dok se uredno prijavljivala a kad je molila rezervaciju onda med i mlijeko molim Vas i td. x-) E,da,tako to biva Ja to ne razumijem,,,,,
2022 03 30
> Nitospitos: > Pokusala sam rezervirati trapke prije tri mjeseca, cura nije htjela, u meduvremenu sam kupila nekoliko pari drugih traperica, evo njene se jos uvjek prodaju. 😁
2022 03 30
1 2