Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Parfemi iz Njemačke

Pozdrav drage cure! Živim i radim u Njemačkoj te ovdje kupujem parfeme. Parfeme vam prodajem zapakirane i s računom. Radim ovdje u Mülleru tako da imam popust za sve parfeme. I sama sam se uvjerila u veliku razliku kako u cijeni tako i u kvaliteti parfema koje kupim ovdje i one koje kupim u Hrvatskoj. U koliko imate svoj najdraži parfem ili neki koji želite kupiti, slobodno mi se javite, ja ću vam reci koja je cijena ovdje te ukoliko vam odgovara možemo se dogovoriti za kupnju. Sve parfeme možete i osobno preuzeti jer sam često u Zagrebu/Slavonskom Brodu. Ukoliko niste iz tih gradova šaljem vam tiskom ili postom, kako god vi želite 🤗 Hvala vam puno i veselim se našoj suradnji 🌺
2022 04 06
Ček, u Mülleru u Hrvatskoj i Njemačkoj su- isti parfemi ili nisu?
2022 04 06
> sanjaurban: > Ček, u Mülleru u Hrvatskoj i Njemačkoj su- isti parfemi ili nisu? Parfemi imaju distributora. Ako ga dobavlja Miller direktno onda bi trebali biti isti, a ako npr Atlantic, onda je pitanje gdje ga oni nabavljaju. Ja nikad u našim dućanima ne vidim neku razliku u parfemima, problem je u skladištenju jer su oni na jakom svjetlu i toplini, trazite da vam donesu iz skladišta. A opet, navodno je Ariel bolji u njemačkoj, Nutella itd
2022 04 07
> A opet, navodno je Ariel bolji u njemačkoj, Nutella itd To sam i ja čula iz više izvora, iako ne mogu reći to iz svog iskustva.
2022 04 26
moze li neka ponuda muskih parfema?
2022 07 13
Pozdrav, koliko kosta thyery mugler alien ljubicasti bas parfem
2022 08 28