Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kronična nadutost

Bokic svima, dakle muku mucim s nadutošću. Da napomenem rodila sam prije 3 i pol mjeseca, vratila sam se na svoju tezinu, trbuh je ostao super ravan no unazad mjesec dana javio se problem sa zatvorom i konstantnom nadutošću. Ne smijem nista pojesti niti malo jer izgledam kao da sam ponovno trudna. Do te mjere da je trbuh poput ogromnog balona 😬 inace sam sitna, mrsavije građe i trbuh se tu ne uklapa.. Pokušavam pit zelenog caja sto vise uz Espumisan. Nakon poroda sam primijetila poremećaj rada crijeva da li tko od vas ima takav slican problem da podijelite savjet ili riješenje bilo sto samo da ta lopta nestane.. Ljeto stiže i nitko ne zeli izgledat napuhan 😂 hvala unaprijed
2022 04 11
To ti je normalno. Meni se isto dogodilo sve 3 puta. Sad sam još gore nakon carskog, crijeva nikako not alno da rade. Pokušaj suho voće, ono prazni crijeva. Čaj od komorača isto, mahunarki dosta jesti. Nemoj jesti lisnato povrće jer ono stvara plinove.
2022 04 12
Za zatvor mi je doktorica preporucila Donat. Također i psilium ljuskice u prahu (stavljam ga u smoothie). Nekad uzmem i casu limuna sa toplom vodom i medom. Nemojte sve odjednom uzimati. I naravno najbitnije je kretanje, cak i samo setnja pomaze
2022 04 12
Probajte uzeti neki probiotik u apoteci.
2022 04 13
Zobena kaša. 😉
2022 04 13
Hvala definitivno cu pokušat sa svime ♥️♥️
2022 04 14
Ugrijani Donat na tašte i suhe šljive.
2022 04 15
Chia sjemenke.Suhe sljive,suhe smokve,datulje,donat mg
2022 04 18
Mljevene lanene sjemenku u jogurtu :)
2022 04 21
> turky5: > Bokic svima, dakle muku mucim s nadutošću. Da napomenem rodila sam prije 3 i pol mjeseca, vratila sam se na svoju tezinu, trbuh je ostao super ravan no unazad mjesec dana javio se problem sa zatvorom i konstantnom nadutošću. Ne smijem nista pojesti niti malo jer izgledam kao da sam ponovno trudna. Do te mjere da je trbuh poput ogromnog balona 😬 inace sam sitna, mrsavije građe i trbuh se tu ne uklapa.. Pokušavam pit zelenog caja sto vise uz Espumisan. Nakon poroda sam primijetila poremećaj rada crijeva da li tko od vas ima takav slican problem da podijelite savjet ili riješenje bilo sto samo da ta lopta nestane.. Ljeto stiže i nitko ne zeli izgledat napuhan 😂 hvala unaprijed Pozdrav:) Meni smeta skrob i gluten pa od toga izgledam kao trudnica.Pojedem onu mini kiflu i vec se napusem.Jedino sto mi pomogne je soda bikarbona.Pa probajte malu cajnu zlicu staviti u casu vode i popiti.Izbjegavajte takoder tezu hranu:)
2022 04 27