Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moze pomoc, nova sam

Pozdrav svima 😊 naime profil sam otvorila prije doslovno pola sata, imam nekoliko stvari koje bi htjela prodati no pošto sam nova zanima me kako saljete pakete? Postom, tiskom...? Preporuceno ili? Oprostite ak su glupa pitanja ali stvarno nova sam a nebi htjela napraviti neke greske i zeznuti nekoga pa je svaka pomoc dobrodosla 😊
2022 04 13
Ne postoje glupa pitanja 🙂 Meni se najbolje za slanje pokazao tisak, možete kreirati paket putem weba na njihovoj stranici pa je po 2 kn jeftinije a i lišite se nepotrebnog gubljenja vremena ispisivajuci na samom tisku 😊 teta očita bar kod i za pola minute ste gotovi 😁 i kutija je njihova. Ako šaljete poštom obavezno preporučeno, imate šifru pa pratite paket i lakše ga je naći u slucaju gubljenja. Kod mene primaju odjeću u mojoj kuverti (ovisi na kakvu šalterušu nabasate, ne daju svi u kuverti). Dođe vam do oko 20kn. Za veće stvari kutija, kod mene primaju i moju ali ju obložim bijelim papirom. To je manje više to,sretno s prodajom😁
2022 04 13
> Tihana2509: > Ne postoje glupa pitanja 🙂 > Meni se najbolje za slanje pokazao tisak, možete kreirati paket putem weba na njihovoj stranici pa je po 2 kn jeftinije a i lišite se nepotrebnog gubljenja vremena ispisivajuci na samom tisku 😊 teta očita bar kod i za pola minute ste gotovi 😁 i kutija je njihova. > Ako šaljete poštom obavezno preporučeno, imate šifru pa pratite paket i lakše ga je naći u slucaju gubljenja. Kod mene primaju odjeću u mojoj kuverti (ovisi na kakvu šalterušu nabasate, ne daju svi u kuverti). Dođe vam do oko 20kn. Za veće stvari kutija, kod mene primaju i moju ali ju obložim bijelim papirom. > To je manje više to,sretno s prodajom😁 Hvala Vam puno 😊😊
2022 04 13
Ako vama nije bitno, tipa nije vam pošta na drugom dijelu grada pa da vam utječe na odabir, mislim da je bolje pustiti kupca da bira način slanja. Većina će cura i htjeti tiskom jer je jednostavno, brzo i sigurno, ali svejedno puno njih preferira slanje poštom. S tim da neki žele uštediti par kuna pa zamole da se šalje kao obično pismo (što može biti zeznuto jer se pošiljka ne može pratiti, ja osobno nikad nisam imala problema s time ali čula sam da se paketi znaju "izgubiti"). Ono što je meni zeznuto kod pošte je što pravila pakiranja i slanja ovise o teti koja radi na šalteru, tj. u istoj sam poslovnici čula svakakva pravila i svakakve cijene, a vidjela sam da se na forumu i ostali žale na to. Također toplo preporučujem da si svaku pošiljku izvažete zajedno s kutijom ili vrećicom kojom biste je poslali da znate koliki je iznos poštarine. U svakom slučaju želim vam puno sreće na krpicama, i što manje bezobraznih teta x-)
2022 04 13
> kucni_bog: > Ako vama nije bitno, tipa nije vam pošta na drugom dijelu grada pa da vam utječe na odabir, mislim da je bolje pustiti kupca da bira način slanja. Većina će cura i htjeti tiskom jer je jednostavno, brzo i sigurno, ali svejedno puno njih preferira slanje poštom. S tim da neki žele uštediti par kuna pa zamole da se šalje kao obično pismo (što može biti zeznuto jer se pošiljka ne može pratiti, ja osobno nikad nisam imala problema s time ali čula sam da se paketi znaju "izgubiti"). > Ono što je meni zeznuto kod pošte je što pravila pakiranja i slanja ovise o teti koja radi na šalteru, tj. u istoj sam poslovnici čula svakakva pravila i svakakve cijene, a vidjela sam da se na forumu i ostali žale na to. > Također toplo preporučujem da si svaku pošiljku izvažete zajedno s kutijom ili vrećicom kojom biste je poslali da znate koliki je iznos poštarine. > U svakom slučaju želim vam puno sreće na krpicama, i što manje bezobraznih teta x-) E super, puno hvalaa 😊🤗
2022 04 13