Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Muci me muci

Znaci gledam vec neko vrijeme jedan artikl i odlucim za kupnju istog jer sam vec isplanirala kako cu ga iskombinirat za prigodu na koju sam ga htjela nosit. Javim se curi, a odgovora nema, uredno se prijavljuje vamo.. Sad stvarno neznam jel ima medu nam osoba koja stavi nesto na prodaju pa to uopce nezeli prodat, jer nekuzim zasto nebi odgovorila na upit 🤷🏻‍♀️
2022 05 02
Javite se za nešto drugo bezveze, samo da vidite da li ima ikog doma :D
2022 05 03
Da zato sam ja odustala od kupovanja :-(
2022 05 03
> malllaaaa: > Javite se za nešto drugo bezveze, samo da vidite da li ima ikog doma :D Ovo nije losa ideja hehehehe
2022 05 03
> Nikolina95: > Znaci gledam vec neko vrijeme jedan artikl i odlucim za kupnju istog jer sam vec isplanirala kako cu ga iskombinirat za prigodu na koju sam ga htjela nosit. Javim se curi, a odgovora nema, uredno se prijavljuje vamo.. Sad stvarno neznam jel ima medu nam osoba koja stavi nesto na prodaju pa to uopce nezeli prodat, jer nekuzim zasto nebi odgovorila na upit 🤷🏻‍♀️ ja držim jedan šos koji mi je tako žao prodati (a mali mi je) i sve molim boga da nitko ne pita za njega, srećom još nitko nije x-)
2022 05 04