Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prijeteci prijevremeni porod (u 27. tt)

Drage cure, zene, majke koje ste prosle isto/slicno, molim Vasa iskustva na ovu tesku temu… 😔 Hospitalizirana sam u 27. tt zbog obilnog krvarenja, sumnje na curenje plodne vode i laznih kontrakcija koje ne prestaju danima. Uzrok se ne zna. Znam da je svaki slucaj individualan, ali izmedu ostalog zanima ne koliko ste dugo primale tokolizu? Da li su vam radili pauze od tokolize da se receptori maternice oporave i kolike su te pauze bile? Jeste li dobivale neke druge lijekove (osim Ormidola za srce)? Koliko ste izdrzale? Itd. Hvala!
2022 05 16
> Dorinaa: > Drage cure, zene, majke koje ste prosle isto/slicno, molim Vasa iskustva na ovu tesku temu… 😔 > Hospitalizirana sam u 27. tt zbog obilnog krvarenja, sumnje na curenje plodne vode i laznih kontrakcija koje ne prestaju danima. Uzrok se ne zna. > Znam da je svaki slucaj individualan, ali izmedu ostalog zanima ne koliko ste dugo primale tokolizu? Da li su vam radili pauze od tokolize da se receptori maternice oporave i kolike su te pauze bile? Jeste li dobivale neke druge lijekove (osim Ormidola za srce)? Koliko ste izdrzale? Itd. Hvala! Nemam iskustva s tim ali nadam se da ste dobro sada i vi i bebica<3
2022 08 05