Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Smiju li se prodavati kopije?

Pozdrav cure, da li znate zašto mi se izbriše svaki oglas gdje navedem kopiju torbi? (Ysl, lv, itd...) Unaprijed zahvaljujem na odgovoru
2022 06 25
> Zara575: > Pozdrav cure, da li znate zašto mi se izbriše svaki oglas gdje navedem kopiju torbi? (Ysl, lv, itd...) > Unaprijed zahvaljujem na odgovoru Prodaja kopija nije dozvoljena Mozda da u oglasu navedete samo torbica,a ne i cija je kopija
2022 06 25
Da li postoji na internetu stranica gdje se mogu kopije prodavati? Imam ih brdo a ne znam di cu s njima...a po cijeni se vidi da nije original ako i ne napisem
2022 06 25
> Zara575: > Da li postoji na internetu stranica gdje se mogu kopije prodavati? > Imam ih brdo a ne znam di cu s njima...a po cijeni se vidi da nije original ako i ne napisem Po Facebook grupama za prodaju
2022 06 25
Ne postoji stranica za prodavanje kopija budući da je to ilegalno...ali mislim da je za to najbolje njuškalo i facebook - marketplace :) također bez navođenja da je kopija u samom oglasu...
2022 06 25
> ProdajaOdjece7: > Ne postoji stranica za prodavanje kopija budući da je to ilegalno...ali mislim da je za to najbolje njuškalo i facebook - marketplace :) također bez navođenja da je kopija u samom oglasu... Hvala 🥰
2022 06 25