Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Krpice i GLS

Skupo
2022 06 28
Super , nisam još slala ali Trebat ću uskoro , hvala na info > ninazeta: > > MaliPrincLu: > > Nema pitanja , ali mislim da su cijene previsoke , ok i tisak diže cijene , ali još uvijek je moj broj jedan . Mada se za veće stvari isplati paketoman , ali nema svako mogućnost podići s njega . > Ja nemam paketomat ali mi druge korisnice salju sa paketomata i ja podignem u posti te ja njima saljem iz poste na paketomat sto je super jer je duplo jeftinije nego slati kao paket!
2022 06 28
Za skupe stvari koje ne stanu u L paket super, ali nisu bas brzi, ja cekam njihovu dostavu i po 10 dana, jednom sam toliko cekala i da dođu po paket.
2022 06 29
Dajte neki popust pa ćemo slati za krpičarke ,malo podjelite kolač reklame i poslovanja ovako se čini da samo mi dajemo i pridonosimo. Dajte popuste i nema problema ako je kao tisak sa cijenama šaljem odmah sutra.
2022 06 30
Gls ,dolazi često na moju adresu jer mi djeca i svi naručuju stalno nešto do djelova raznoraznih preko interneta a i klinci svoje tako da ja jedina idem na tisak gdje je jeftinije ,trgovine na internetu većinom imaju besplatno slanje gls ili hp.
2022 06 30
Isplati se platiti duplo vise nego tisak radi cca 5 kn popusta.
2022 07 02
> Admin2nd: > Drage Krpičarke, > Ovdje možete pitati sve što vas zanima o Pošalji sigurno gumbiću. > 🙂 Zašto su mi izbrisani oglasi rabljene robe
2022 07 05
> Bobaa63: > > Admin2nd: > > Drage Krpičarke, > > Ovdje možete pitati sve što vas zanima o Pošalji sigurno gumbiću. > > 🙂 > Zašto su mi izbrisani oglasi rabljene robe Ako ste stavili prvu sliku s interneta,ili ako su lazno tagirani
2022 07 05
> kozmetika88: > Ako ste stavili prvu sliku s interneta,ili ako su lazno tagirani Bit će tagovi, a bit će i još brisanja... Superga espadrile, Dutti haljina itd. s tagom zara
2022 07 05
> Bobaa63: > > Admin2nd: > > Drage Krpičarke, > > Ovdje možete pitati sve što vas zanima o Pošalji sigurno gumbiću. > > 🙂 > Zašto su mi izbrisani oglasi rabljene robe Krivi tagovi je lazno oglasavanje, to se briše
2022 07 08
Gls je smijesno skup pored Tiska, vjerujem da je to svima jasno. No, sta je s aplikacijom? Ima li ikakve naznake za razvoj aplikacije? Ili cemo ulazit i u 2023. god na krpice pomocu internet preglednika? 😅
2022 07 11
> JagodicaSHOP: > OK, uveli ste tu opciju za slanje sa GLS, nemam ništa protiv njih, plus je što dostavljaju od kuće do kuće i što pošalju SMS prije dostave ali ima tu nekih minusa. > Cijene su previsoke u odnosu na Tisak kao i problem sa slanjem pouzećem - što meni garantira da će kupac preuzeti paket? > Ja svakako moram platiti dostavu, što ako kupac ne preuzme, tko će meni vratiti taj trošak? S time da još naplaćuju i 3,00 kn za ispis naljepnice - bezveze. > Slanje pouzećem je riskantno, najbolje je kada kupac uplati i nakon vidljive uplate prodavač pošalje artikl. > **BTW za cure koje će slati preko GLS postoji još bolji kod koji Vam daje -15%, kod je: GLS2022 ;)** > Također bih htjela komentirati, **umjesto gumba 'Sigurno pošalji' ste mogli staviti gumb za 'Crna lista' > što mislim da bi bio veliki plus i prava zaštita od prevaranata, da svatko tko želi nešto kupiti prvo provjeri crnu listu** Podrzavam ideju o gumbu "crna lista" !
2022 08 24
Javila mi se zena koja krade novce preko gls linka trazila me da 1500 kn uplatim na svoju karticu kako bi povukla novac za odjecu sto bi ona kupila od mene. I jos je jednu zenu prevarila radi se o profilu SabinaRad96
2022 12 05
> MaliPrincLu: > Nema pitanja , ali mislim da su cijene previsoke , ok i tisak diže cijene , ali još uvijek je moj broj jedan . Mada se za veće stvari isplati paketoman , ali nema svako mogućnost podići s njega . Ne morate dizati na njemu, možete i u pošti
2022 12 08
Pozdrav! Mislila sam si naruciti neke stvari s Mango outleta ali vidim da vise nema opcije za placanje pouzecem nego samo karticama.. Nisam dugo narucivala s te stranice i taman sad kad sam htjela vidim doslo je do ove promjene.Preko kartica ne volim jer nekako mi to nije sigurno. Kada su ukinuli tu opciju?
2022 12 25