Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krpice i euro

Vjerovatno pitanje za administratora , ali zanima me kako i kad će se mijenjati valuta na krpicama . Nadam se da ćemo samo moći promjeniti cijenu u eure i da neće biti brisanja artikli. Hvala unaprijed
2022 07 19
Čini mi se da tek od Nove godine može bit cijena samo u eurima, a do 30.09. je rok da svi po dućanima moraju napisat dvojne cijene.
2022 07 19
Znam za trgovine, htjela bi se pripremiti … nadam se da bude neka konverzacija , da ne bi morali sve opet uplodati.
2022 07 19
Neka nam administrator odgovori. Hoćemo li to sami morati ili će ići automatski, kao što je na njuškalu, obje valute.
2022 07 19
mene zanima sljedeće - nešto što recimo košta 40 kn bi u eurima bilo 5,30 eura - ja npr. želim samo okrugle brojke, takve i imam na svom profilu, nemam ništa tipa 75 ili 125 kn, već isključivo 70 ili 120 kn. kad cijena nečega u eurima bude 5,30 eura hoćete li ostaviti tako ili ćete zaokružiti na 5 ili na 6 eura?
2022 07 19
> Vikili: > Neka nam administrator odgovori. Hoćemo li to sami morati ili će ići automatski, kao što je na njuškalu, obje valute. Pa to i mene zanima , nije mi opcija da se mora sve ponovno uplodati s novim cijenama , htjela bi znati kako to budu riješili . Nije bas da je to tako daleko.
2022 07 20
> bambi_Zg: > mene zanima sljedeće - nešto što recimo košta 40 kn bi u eurima bilo 5,30 eura - ja npr. želim samo okrugle brojke, takve i imam na svom profilu, nemam ništa tipa 75 ili 125 kn, već isključivo 70 ili 120 kn. kad cijena nečega u eurima bude 5,30 eura hoćete li ostaviti tako ili ćete zaokružiti na 5 ili na 6 eura? To sam i ja razmišljala , cijene su mi isto okrugle… imam nešto sitno i po 5kn , 0,50€ mi je malo , a 1 € onda sam poskupila 😉😂😂😂
2022 07 20
> MaliPrincLu: > To sam i ja razmišljala , cijene su mi isto okrugle… imam nešto sitno i po 5kn , 0,50€ mi je malo , a 1 € onda sam poskupila A što nije u redu sa 70 centi, pa hrpetina stvari po dućanima će toliko koštat
2022 07 20
Ako pogledate slovenske Krpice na kojima su cijene u eurima, sve piše s decimalnom točkom (npr. 8,00€) tako da vjerujem da ćemo imati opciju da odredimo cijenu i u centima, ali ono što sam pogledala ondje da većina artikala je s "punim" brojkama, odnosno bez centi. Mislim da nitko neće zamjeriti da cijenu od 5kn stavite u 1€, prvo imate prvo staviti cijene kakve sami odredite i drugo realno to je poskupljenje od 2,5kn, što će biti znatno manje od poskupljenja koja ćemo doživjeti drugdje. Pretpostavljam da će se slično dogoditi i u self-wash praonicama auta: 1 žeton će vrlo vjerojatno vrijediti 1 euro (a ne 70 centi) od 1.1.2023., a ne više 5kn, za vrlo vjerojatno isti broj minuta.
2022 07 20
Artikl za 10kn , bi onda bio po tom tečaju za konverzaciju 1,327eura . Lako se zokruži za 1,30 ili više,zanima me da li bude ta konverzacija išla automatski ili budemo same mijenjale . Vjerovatno će se sve zaokružiti na malo više da ne budu ti malo blesaviji iznosi,bar meni to zvuči logično.
2022 07 20
> Islandili: > > MaliPrincLu: > > To sam i ja razmišljala , cijene su mi isto okrugle… imam nešto sitno i po 5kn , 0,50€ mi je malo , a 1 € onda sam poskupila > A što nije u redu sa 70 centi, pa hrpetina stvari po dućanima će toliko koštat ma sve je u redu, samo ja ne volim hrpu kovanica i uzvraćanje lipa/centi, a i volim okrugle cifre i kad nešto kupujem i kad prodajem ;) da na krpicama vidim stvar koja košta 81 ili 103 kn, preskočila bi je isti čas + popizdit ću sa svim tim kovanicama eura po džepovima :D
2022 07 20
Hahaha poznata stvar , mrzim cijene koje završavaju s 98,99 … bas mi “smeta”
2022 07 22
Ja mislim da ce meni u doba ovolikih poskupljenja manje smetati cijena sa zarezom nego zaokruzivanje na skuplje😁
2022 07 22