Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cvor na stitnjaci

Pozdrav cure,zanimaju me iskustva onih koje su imale cvorice na stitnjaci Bila sam na uzv vrata gdje mi je pronađen cvoric,nakon toga na punkciju,otišla sam u polikliniku gdje me par sati nakon zvala dr koja je radila punkciju da je nalaz uredan,da bi radiolog koji je radio uzv I doktor na otorino rekli da taj nalaz i nije baš dobar..Jedan kaže ponoviti punkciju,drugi kaže operacija..neznam dali stvarno otic na operaciju ili otic kod otorinca na pregled
2022 07 19
Ako netko ima za preporučiti dobrog otorinca u Rijeci pišite 🙂
2022 07 19
Imam 5 ili 6 čvorića na štitnjači. Pronašli ih na sistematskom sasvim slučajno (nisam nikakve tegobe imala) i proslijedili me dalje na nuklearnu medicinu gdje je ponovljen ultrazvuk. Doktorica mi je tamo rekla da su tu, da se vide, ali da su svi manji od 1cm i da ih se zato neće punktirati jer je pravilo da se čvorići manji od 1cm ne punktiraju. I sad oni tako stoje i ja ih kontroliram jednom godišnje. Zasad je srećom sve u redu 😊 Koliko Vam je velik čvorić? Možda da zatražite drugo mišljenje nalaza kao i samog ultrazvuka. Ja sam išla privatno na ultrazvuk i to na nuklearnu medicinu i ta dva ultrazvuka nemaju veze jedan s drugim koliko je ovaj na nuklearnoj medicini precizniji, opsezniji i jasniji. Također, na tom prvom ultrazvuku su mi rekli da je u pitanju 1 čvorić da bi se na kraju na nuklearnoj medicini utvrdilo da ih je 5,6. Sretno i ne brinite !🥰
2022 07 19
> Vanja2309: > Imam 5 ili 6 čvorića na štitnjači. Pronašli ih na sistematskom sasvim slučajno (nisam nikakve tegobe imala) i proslijedili me dalje na nuklearnu medicinu gdje je ponovljen ultrazvuk. Doktorica mi je tamo rekla da su tu, da se vide, ali da su svi manji od 1cm i da ih se zato neće punktirati jer je pravilo da se čvorići manji od 1cm ne punktiraju. I sad oni tako stoje i ja ih kontroliram jednom godišnje. Zasad je srećom sve u redu 😊 > Koliko Vam je velik čvorić? Možda da zatražite drugo mišljenje nalaza kao i samog ultrazvuka. Ja sam išla privatno na ultrazvuk i to na nuklearnu medicinu i ta dva ultrazvuka nemaju veze jedan s drugim koliko je ovaj na nuklearnoj medicini precizniji, opsezniji i jasniji. > Također, na tom prvom ultrazvuku su mi rekli da je u pitanju 1 čvorić da bi se na kraju na nuklearnoj medicini utvrdilo da ih je 5,6. > Sretno i ne brinite !🥰 Ja sam bila kod radiologa,on mi je rekao da imam jedan cvoric od 8mm..Otići ću svakako na još jedan uzv kroz mjesec dana pa ćemo vidjeti šta će dalje reci 🥰vi ste bili u bolnici na uzv?
2022 07 19
Ja sam odbila operaciju i lijekove. Pila sam jod, stitnjaca je zdrava i cijela!
2022 10 02