Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Ništa ne mogu prodati

> Nitospitos: > I, mene, ja bih pitala, i sama sam počela žicat ocjene jer se curama neda ostavit, zaborave... > Ja jednom tjedno obnovim oglas, tj stisnem lijevu ikonu IZMJENI,,i kad skrolate do dolje stisnete nesto, sad sam zaboravila(🤔🤔🤔), tako da oglas bude mešu orvima Jeste li sigurni da samo vama ne skoči oglas na vrh? Bilo kakve spremljene promjene u oglasu to rade A korisnici grusenjka mogu samo reći da ovo što su ostale cure već rekle apsolutno stoji - ljeti je malo slabija prodaja jer su u dućanima svako malo popusti i jer ljudi piče na put, malo odmaraju pa nisu toliko na mobitelu niti su doma ovih dana, a i manjak povratnih ocjena a visoke cijene su svakako nezgodna kombinacija za početak. Ako ste u mogućnosti i nađete nešto što vam se svidi (naravno, i ako to uopće želite), možete pobrati povratne makar kao kupac da imate neki kredibilitet.
2022 07 27
> grusenjka: > > vedranapv: > > Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, > > teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) > > A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima. > Da pitam ove cure šta su nešto kupile da mi daju ocjenu, pomaže li to? Pa samo na jednom oglasu piše prodan. Ako cura još nije dobila paket sigurno neće ostaviti povratnu unaprijed, a i nije da će vam odmah svi pohrlit kupovat x-) edit. niste ni vi nikome ostavili povratnu ;)
2022 07 27
Pa, tak mi je bilo prije, ili sam se sad zmislila🤔🤔🤔,sad sam bas obnovila oglas i na 10oj stranici je. Obicno ga se ne vidi odmah mešu prvima, nego malo kasnije. Kao i kad stavljate novi artikl, on nije odmah vidljiv.
2022 07 27
> vedranapv: > Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, > teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) > A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima. Ne treba nužno kupovati nego novi profili mogu starim profilima ponuditi da novi prvo pošalju pa nakon primitka stari plate. :) Tako sam ja i nikakvih problema. :)
2022 07 28
> °Pandora°: > > vedranapv: > > Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, > > teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) > > A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima. > Ne treba nužno kupovati nego novi profili mogu starim profilima ponuditi da novi prvo pošalju pa nakon primitka stari plate. :) > Tako sam ja i nikakvih problema. :) Tako je. I ja sam to radila često :-)
2022 07 28
Evo, sad su prve kada upišete tenisice 39.znaci,isplati se svako nekoliko raditi tvz. izmjenu artikla ako kuzite o cemu pričam😁
2022 07 28
> °Pandora°: > > vedranapv: > > Preporuka za svakog novog je da najprije malo kupuju i tako skupe povratne ocjene, > > teško će netko od korisnice sa nula suradnji kupit npr.to odijelo od 2000 kn ;) > > A i ljeto je kada je uvijek padne prodaja svima. > Ne treba nužno kupovati nego novi profili mogu starim profilima ponuditi da novi prvo pošalju pa nakon primitka stari plate. :) > Tako sam ja i nikakvih problema. :) Tako je, a može i primopredaja :")
2022 07 28
> Nitospitos: > Evo, sad su prve kada upišete tenisice 39.znaci,isplati se svako nekoliko raditi tvz. izmjenu artikla ako kuzite o cemu pričam😁 a kuzim sad...kad nešto izmjeniš i spremiš onda baca na početak kategorije...probat cu :-)
2022 07 28
👍👍👍 Kao tako se bolje prodaje😂😂😂
2022 07 28
> Nitospitos: > 👍👍👍 Kao tako se bolje prodaje😂😂😂 logično bi trebalo biti, al ovo su krpice :-) - nema tu logike .... haahhahahahaaaa
2022 07 28
😂😂😂!
2022 07 30
Dosta lose...
2022 08 01
U pocetku ljeta islo super,sad vjerojatno svi na godisnjem ili kupuju na snizenjima tako da nema ni upita 😅
2022 08 02
Žene se jave, pošalju "želim to i to" i kada ih pitam imaju li kakvih pitanja jednostavno nestanu. Sedam takvih slučajeva u zadnjih par dana. 🙄
2022 08 03
> ShangriLa: > Žene se jave, pošalju "želim to i to" i kada ih pitam imaju li kakvih pitanja jednostavno nestanu. Sedam takvih slučajeva u zadnjih par dana. 🙄 te mi najviše idu na živce :-)
2022 08 04