Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Htjela bih vaše mišljenje za ovu suradnju?

Priča moram skratiti ,kupila jaknu dobila sandale ,zamjenili pakete navodno teta na kiosku ili prodavačica ok ,to sam saznala sama pri otvaranju paketa ,gdje sam poslala por prodavaču gdje mi kratko odgovara ,to mi se idmah nije svidjelo ,navodno ček aodgovor od tiska pa će onda ona nama riješiti poštarinu da si razmjenimo pakete iako su cijena artikla simbolične to ona je napisala.,ja sam košulja jaknu platila 80+27 tisak ,ne znam šta to znaći niti kakav je to odgovor.Na to sam ja predložila da nema potrebe sad čekati tisak neka ona to riješava jwl mislim da kako će kad smo podigli pakete ,dq možda najbolje da si ja i ta cura druga što kupila sandale razmjenimo pakete i da ona nama uplati poštarinu jel to smatram nije naš problem .
2022 07 24
To je bilo u subotu ja danas dođem iz sela 10 km iako nisam planirala danas da curi pošaljem paket što prije jel ga je ona odmah poslal, ,i javim prodavačici da sam poslala m paket i da zna moj broj računa ona meni da stvaram pritisak za tu siću da nem apotreb eza pritiskom pa halo ženo ,dogovaram sa drugom curom slqnje ,i sv ehvala bogu da druga cura poštena vozim 2o km sqmo da pošaljem jel d aje javil ana vrijeme da ću dobiti sandale ako je znala nebi vozila u autu paket nego bih odmah dok sam u gradu to riješila i to prešutim i zamislite ja stvaram pritisak za poštarinu ,siću .
2022 07 24
Ljuta sam općenito na nwmarnost i upit i bar malo brigu oko ovoga ili samo hvala , Mi smo se praktički dogovorilw sve , ona je samo poslal moje podatke curi i ja sam dobila njene i to je to a briga oko slanja i da li sam ja poslal curi ona meni ma ne to nije bitno uopće ,šta da ta druga strani nije poštena naprimjer ili ja i sl ,i na kraju ne hvala nego zato što sam napisala da očekujem uplatu za slanje m paketa to je pritisak zašto to uopće trebam tražiti ,? Pa mislim da se trebala odmah uplatiti da si mi pošaljemo jedna drugoj a ne pozivati se na tisak šta će oni reći svašta.
2022 07 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0892f55f42c98d083cf60a3b81cc337d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bea13dee2111fbe1e19e51be3ea38600.jpg)
2022 07 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/37ed4064375f0f8c1f82a7e07ac5e671.jpg)
2022 07 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dba72df78b45bd72c8e3fddaf50e20ba.jpg)
2022 07 24
Ako je sića,što vam nije platila prvi trošak slanja
2022 07 24
> marina122: > Ako je sića,što vam nije platila prvi trošak slanja Da baš to ,😔 ne volim kad se cijeni samo svoje ,a od drugih omalovažava i ne cjeni ,ne samo da se radi o novcu nego i o brizi ,zanimanju , usluzi općenito sve.
2022 07 24
> marina122: > Ako je sića,što vam nije platila prvi trošak slanja Slažem se, odmah vam je trebala uplatiti za pt pa sama rješavati problem sa Tiskom. Nije u redu od nje. Sve dok paketi ne dođu u prave ruke odgovornost je prodavača i gotovo, samo određene cure se vole ograditi kao eto ja poslala i dalje nije moja briga. Što da su zagubili paket? Onda bi vama prebacila da se natežete s Tiskom?
2022 07 25
U pravu ste skroz, a i pitanje je dali je zena na tisku zamjenila naljepnice... Trebala je odmah uz veliku ispriku uplatiti novce, a ne da ju vi 'ganjate'
2022 07 25
Još sam ja predložila da si razmjenimo pakete da nemamo što sad čekati tisak i odgovor, bolje nego šaljemo natrag njoj kao prodavaču,što sam mogla biti rospača koja traži svoju poštarinu pa joj vratiti i još nek ona plaća do mene ,ali eto nisam takav čovjek , svejedno nisam dobila niti hvala na ovome ,nego sam ispala osoba koja stvara pritisak za poštarinu ,eto baš sam loš kupac.
2022 07 25
Ma, bezveze, nek vas tješi to da se svima događaju "gorke" suradnje i da cete zaboraviti na to... 😊😊
2022 07 25
Ma muči mene i kako to sad ocjeniti ,još nije došao artikl a već takva suradnja ,naravno ja nisqm dobila još kao kupac povratnu iako sam ja odradila kao kupac i više 😀 nemam pojma molim boga da me košulja očara pa zaboravim na ovo 😂,nisam pametna kako sad ovo sve ocjeniti ...
2022 07 25
Ajooj, ako je kosulja još s rupicama... Prespavajte pa ocjenite ili nemojte uopće dati ocjenu, po mom je to najbolje, jer ona vas sigurno neće nahvalit
2022 07 25
Menu se desila ista stvar, samo nije teta na tisku zabrljala vec ja jer sam slala dva paketa i ocito pobrkala pri predaji. Cim se prva cura javila da je dobula krivi paket, odmah sam se ispricala(i stvarno mi je bilo grozno jer sam dovela dvije osobe u nezgodnu situaciju da moraju jedna drugoj joa slati pakete) i uplatila svakoj odmah za slanje paketa plus jos 20ak kn za kavu jer sam ih izmaltretirala sa dodatnim poslom. Pored toga svu komunikaciju sam ja zavrsila i jedino sam njima proslijedila podatke za slanje. Mislim pored moje greske jos da ih maltretitam da se medusobno ganjaju za podatke, strasno je sta si neki ljudi ovdje dozvoljavaju(pogotovo oni koji imaju u opisu da nisu odgovorni ako se paket izgubi).
2022 07 25
1 2