Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARA!!!

> kozmetika88: > Klasicna prica sa suncanim naocalama > Koristene ,izgrebane,ali su original > Znate li vi koliko to kosta,bla bla > Ocekujem jos komentar prodavaca,a sta bi vi htjeli za te novce,ja sam ih jako puno platila > Puno puta su ovdje bile uvaljene naocale,redovito izgrebane > A cijene se kao suho zlato Bas je tako i rekla da za te novce ne mogu uzeti nista. Pa onda radije ni ne bih nista. A i realno kupila sam nista jer su ovakve neupotrebljive, smetaju oku. Uzela bih ih i da su kostale malo vise ali da ih mogu nositi. Ovo je strasno kako izgledaju.
2022 09 16
Ovdje nisam da bih stala na ičiju stranu jer ako ćemo iskreno obje ste "krive", ona zato što Vam nije rekla kakvo je stanje ako Vam ih je u istinu takve poslala, a Vi zato što niste pitali za Više slika i informacija. Postoji mogućnost da se staklo polomilo u transportu pogotovo ako je slano poštom jer se paketi nabacuju itd. tako da u tom slučaju ne možete ništa...
2022 09 16
> katarinaat: > Ovdje nisam da bih stala na ičiju stranu jer ako ćemo iskreno obje ste "krive", ona zato što Vam nije rekla kakvo je stanje ako Vam ih je u istinu takve poslala, a Vi zato što niste pitali za Više slika i informacija. Postoji mogućnost da se staklo polomilo u transportu pogotovo ako je slano poštom jer se paketi nabacuju itd. tako da u tom slučaju ne možete ništa... Takve je poslala i tvrdi da su od prijateljice i da ih ona nije imala u rukama. Ali racun je na njeno ime i poslano je sa njenog imena pa je ocito da je ona slala. Nisam pitala za dodatne informacije jer je sve jasno bilo napisano i slikano. Naocale su bile dobro zapakirane. Ostecenja su nastala nosenjem.
2022 09 16
> katarinaat: > Ovdje nisam da bih stala na ičiju stranu jer ako ćemo iskreno obje ste "krive", ona zato što Vam nije rekla kakvo je stanje ako Vam ih je u istinu takve poslala, a Vi zato što niste pitali za Više slika i informacija. Postoji mogućnost da se staklo polomilo u transportu pogotovo ako je slano poštom jer se paketi nabacuju itd. tako da u tom slučaju ne možete ništa... Nikako nisu obje krive ... ovdje je krivnja samo prodavača, jer prodavač mora napisati pravo stanje robe. Ako je napisala "super stanje, nema oštećenja" onda takvo treba i poslat, a ne da poslije slušamo uobičajeno bezobrazna objašnjenja "šta bi htjeli za te novce" zbog uvaljivanja brandiranog smeća.
2022 09 16
> vedranapv: > > katarinaat: > > Ovdje nisam da bih stala na ičiju stranu jer ako ćemo iskreno obje ste "krive", ona zato što Vam nije rekla kakvo je stanje ako Vam ih je u istinu takve poslala, a Vi zato što niste pitali za Više slika i informacija. Postoji mogućnost da se staklo polomilo u transportu pogotovo ako je slano poštom jer se paketi nabacuju itd. tako da u tom slučaju ne možete ništa... > Nikako nisu obje krive ... ovdje je krivnja samo prodavača, jer prodavač mora napisati pravo stanje robe. > Ako je napisala "super stanje, nema oštećenja" onda takvo treba i poslat, a ne da poslije slušamo uobičajeno bezobrazna > objašnjenja "šta bi htjeli za te novce" zbog uvaljivanja brandiranog smeća. Upravo tako. Znaci samo je problem u tom laznom opisu. Kupila sam ih za 500 kn i to je po njoj super cijena za njih. Ok ali zasto nije napisala realno stanje. Pitam se sto su za nju ostecenja ako ovo nisu. Ja ih sigurno ne bih kupila da je napisala da ne stoje na glavi jer je odvaljena ruckica i da su stakla ostecena da se ne moze gledati kroz njih. Nahodala sam se po optikama jer stvarno zelim te naocale ali u nijednoj nisam dobila rjesenje za popravak. To je stari model i nema original stakla za njih. Inzistirala sam da mi naprave ponudu za druga stakla po mjeri ista takva i cijena za to je 1000 kn. To nitko normalan ne bi radio i u optikama mi nude nove naocale jer i sami znaju da se ne isplati na ovima bilo sto raditi.
2022 09 16
katarinaat jel Vi sebe čujete što govorite da su obje krive e pa nisu i nemogu biti, što je prodavačica napisala u opisu naočala: 1. orginal 2. super stanje 3. nema oštećenja i što kupac bi trebao još tražiti i da se snimi u njima i prezentira ih dajte molim Vas budite malo objektivni, opis sadrži sve, i mora biti istina tako da Vam to nepije vodu da su obje jednako krive još je kupiica ih i popravljala pa nemogu vjerovati do kud sve može ići to uvaljivanje., a onaj tko podržava takovo uvaljivanje je i sam spreman uvaliti. Pa opis super stanje bi trebalo da su ispravne bez ogrebotina, imam dosta naočala i imam ih dosta godina koje nemaju ni jednu ogrebotinu znači nosila ih je dok nisu dušu dale i takove onda prodala nije nikako u redu. i inzistirajte da Vam vrati novac a Vi njoj te njene markirane naočale.
2022 09 16
E, koji je to brand, vjerojatno se sramotim ali baš me briga..
2022 09 16
sanja to ŽNJ brend, tako izgrebane . :s
2022 09 16
Tko ovdje prodaje stvari koje se mogu polomiti u transportu mora biti spreman na dobro pakiranje. Stoga pretpostavke kako je moglo biti u transportu su posve nepotrebne. Pošten prodavač bi ponudio povrat čak i da su se razbile kod slanja. Ovo je uvaljeno namjerno s opcijom "ako prođe-prođe". Ili možda gospođa ima lošu procjenu stanja stvari. Takva onda nije za ovu stranicu.
2022 09 16
Nakon velike želje da Vam pomognemo kod kupnje ovih naočala Vi niste ni objavili koja je to korisnica, objavite je trebala bi gospođa koju tu reći., ja bih joj javila porukom da ću je tu staviti a i dobro je da znamo i takve profile zaobilazimo., ili možda i zna da je tu pa je ništa nedira ima i takovih ali objavite pfofil.
2022 09 17
> maremarenda: > i još k tome stara priča neka je orginal pa može po prodavačici valjda biti i puknuto staklo bože dragi :s :,'( Te naočale su prošle punooo dana plaže i svašta nešto. 8-)
2022 09 17
Naocale je jako nezgodno kupovati na ovaj način i jedino ako su ganc nove će bit ok,ja sam prodavala svoje nove novcate Marc jacobs pa ih nitko nije htio kupiti,a za 200kn veću cjenu od ovih koje str vi uzeli,iz doba Marije Tereze. Nekad treba dati malo vise pa bar znaš šta ćeš dobit A za ubuduće,za 500,600kn na Eyerimu i Adrialece naocale kakve vam srce poželi
2022 09 17
E, cure, pitanje, držim naočale u futroli kad mi nisu u glavi i već drugi put mi se događa da mi ručka s onim dijelom koji ide iza uha grebe staklo u futroli. Futrola nije preuska nego se jednostavno ta ručka dodiruje stakla. Ima li netko sličan problem? Na tom mjestu se promijenila boja, onako je kao svjetliji trag. Sad su mi ovo već druge za smeće.
2022 09 17
Da su ne znam koliko koštale , sad su neupotrebljive .. prodavačica ih se riješila i još naplatila … žalosno
2022 09 17
Za početak ostavite negativnu, nisam vidjela da jeste. Javite se adminu da pokuša riješiti problem. U naslovu teme napišite njenom puno ime i prezime. Ovdje u razgovorima napišite Iban da cure koje uređuju crnu listu mogu dodati, ako već nije. To nisu mali novci za smeće koje ste dobili. Mora Vam vratiti pod hitno novce koje ste joj uplatili i za povratnu poštarinu.
2022 09 17