Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

The Ordinary - popust cijeli studeni 23% - carina???

The Ordinary ima trenutno cijeli mjesec studeni popust od 23% na sluzbenoj Deciem stranici. Moje pitanje je - da li se pri narudzbi naplacuje pdv / carina? Ima li netko da je narucivao otkako je nastupio Brexit? Hvala!
2022 11 04
Kad kreirate narudžbu porez je već uključen (piše VAT included 21%), nema dodatnih davanja, samo Vam dostave. Naručivala sam više puta, mislim da GLS dostavlja, ali nisam sigurna. Što se tiče carine, pošiljke vrijednosti do 150 eura (osim alkoholnih proizvoda, parfema i toaletnih voda) uvoze se oslobođene od plaćanja uvoznih carina. EDIT 10. 11.: Pošta ipak dostavlja, donijeli su mi paketić danas.
2022 11 05
A kakvu onda naknadu placamo posti za posiljke s aliexpressa? Meni je par puta dosla obavijest da moram platiti nekih 20ak kn, a vrijednos paketa je bila par dolara. Jel to ima veze s carinom ili? Ja sam par puta narucivala Ordinary i nisam placala nikakvu carinu tad.
2022 11 05
Paket se šalje iz Njemačke
2022 11 05
> Desinićka: > A kakvu onda naknadu placamo posti za posiljke s aliexpressa? Meni je par puta dosla obavijest da moram platiti nekih 20ak kn, a vrijednos paketa je bila par dolara. Jel to ima veze s carinom ili? > Ja sam par puta narucivala Ordinary i nisam placala nikakvu carinu tad. To pošta naplaćuje provjeru posiljaka jer oni ne stave dekalaciju o placenom porezu na paket pa se mora rucno provjeravati kroz sustav
2022 11 05
Hvala svima na odgovorima!☺️
2022 11 06
Koja je njihova službena stranica? Google mi izbacuje svašta, a ne vidim popust :)
2022 11 09
Sluzbena stranica je Deciem. Stavila bih Vam link ali Krpice mi ne dozvoljavaju. Ukucajte u Google: Deciem pa prvo sto Vam izade bi trebalo biti to. Ovako izgleda: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/da9aaf116433b8a733d1f906beb6c34a.jpg)
2022 11 09
ja sam naručila, treba mi paket doći svaki dan... i prije sam naručivala s Deciem.com pa nisam dodatno nista plaćala a stalno nešto mijenjaju, pa ćemo vidjet ovaj put... ja vjerujem da se ništa dodatno ne plaća
2022 11 10
Javite kako je proslo. > SuperStaff: > ja sam naručila, treba mi paket doći svaki dan... i prije sam naručivala s Deciem.com pa nisam dodatno nista plaćala > a stalno nešto mijenjaju, pa ćemo vidjet ovaj put... ja vjerujem da se ništa dodatno ne plaća
2022 11 10
> Dorinaa: > Javite kako je proslo. > SuperStaff: > > ja sam naručila, treba mi paket doći svaki dan... i prije sam naručivala s Deciem.com pa nisam dodatno nista plaćala > > a stalno nešto mijenjaju, pa ćemo vidjet ovaj put... ja vjerujem da se ništa dodatno ne plaća Meni je danas došao paket, ništa nisam dodatno platila.
2022 11 10
> Dorinaa: > Javite kako je proslo. > SuperStaff: > > ja sam naručila, treba mi paket doći svaki dan... i prije sam naručivala s Deciem.com pa nisam dodatno nista plaćala > > a stalno nešto mijenjaju, pa ćemo vidjet ovaj put... ja vjerujem da se ništa dodatno ne plaća jučer stigao paket Hrvatskom poštom, ništa dodatno nisam platila
2022 11 12
Super, hvala svima ☺️
2022 11 12
Curke, koliko ste dugo čekale paket? Ja sam završila narudžbu 16.11. i još uvijek ništa ne dolazi, pa ne znam je li to normalan rok za čekanje
2022 12 02
Jesu li vam poslali mail da je posiljka poslana? Ja sam narucila 20. I trebala bi mi biti dostava u pon.
2022 12 02
1 2