Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

želje i ispunjenje

imam ideju da se malo razveselimo ...neznam kako će proći ali dobra je volja :) idemo ispuniti želje jedni drugima a to tako da napišete ovdje što biste željeli vam treba...npr : - haljina za djevojčicu 5 god, - tople papuče br 40 - rokovnik - torbica - rukavice - puzzle ..igračke .... itd dakle nešto što vam je zatrebalo itrebate kupiti ili se snaći .. a netko to ima i nekoristi i rado bi poklonio nekome da ga razveseli ... idemo probati :) cilj je striktno dobronamjeran pa vas molim bez suprotnih ideja svi imamo hrpu stvari koje samo gomilamo ne možemo ni sve staviti na krpice a nekad shvatimo da nešto uopće niti nekoristimo
2022 12 19
Vicky krasna ideja. Samo da razjasnimo jel mora bit novo ili možemo nešto očuvano iz ormara?
2022 12 19
očuvano iz ormara, moja zamisao je da to netko treba a da ja to imam doma i meni netreba ..ovo je suprotno od onog darivanja božićnog, ovdje ipak zadovoljnimo nečiju potrebu ali to je samo moja ideja ..da nitko ne ide u trošak :) znam da nekima prst viri kroz čarapu a netko ima 50 pari čarapa ...e sada da ne pošaljemo čarapu s rupom- ako sam bila jasna :) mislim poslat ćete sliku prije no što pošaljete da vidite je li to to :) ali ideja je posve dobronamjerna nesebična i bez zarade, jednostavno nekome ispunitineke želje malene :) nemojte sad tražiti smartphone
2022 12 19
Pozdrav Nadam se da će biti dobra ideja. Pišite cure. Ja bih voljela ovakve stare žlice,nema ih nigdje za kupiti ili ako netko zna gdje,neka slobodno javi. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/76567b32f9b53f5a60fd1474c6cc6e21.jpg)
2022 12 19
<3
2022 12 19
Nitko nema želje...
2022 12 21
> Vicky1: > imam ideju da se malo razveselimo ...neznam kako će proći ali dobra je volja :) > idemo ispuniti želje jedni drugima a to tako da napišete ovdje što biste željeli vam treba...npr : > - haljina za djevojčicu 5 god, > - tople papuče br 40 > - rokovnik > - torbica > - rukavice > - puzzle ..igračke > .... itd dakle nešto što vam je zatrebalo itrebate kupiti ili se snaći .. a netko to ima i nekoristi i rado bi poklonio nekome da ga razveseli ... > idemo probati :) cilj je striktno dobronamjeran pa vas molim bez suprotnih ideja > svi imamo hrpu stvari koje samo gomilamo ne možemo ni sve staviti na krpice a nekad shvatimo da nešto uopće niti nekoristimo Bok Vicky. Kakvu bi haljinu za curicu htjela? I neke igračke, posebna želja ili?
2022 12 21
Evo ja bih htjela ako netko ima, a neće iskoristiti za sebe: kupon od Sinsaya za popust na cijelu online kupovinu. Ili ako je netko dobio mailom kupon za popust na ženski komad odjeće po vlastitom izboru. Pa ako netko želi da mi proslijedi porukom ❤ Hvala
2022 12 21
> Lunass: > Evo ja bih htjela ako netko ima, a neće iskoristiti za sebe: kupon od Sinsaya za popust na cijelu online kupovinu. Ili ako je netko dobio mailom kupon za popust na ženski komad odjeće po vlastitom izboru. > Pa ako netko želi da mi proslijedi porukom ❤ > Hvala Baš sam gledala, nažalost nemam jer im je sad aktualna neka kao Božićna ponuda, sniženje.. Ali ima jedan trik, napraviš novi mail i prijavom na newsletter dobiješ 15 % na ukupnu kupnju, eto.
2022 12 21
> SamoDalmatinka: > > Lunass: > > Evo ja bih htjela ako netko ima, a neće iskoristiti za sebe: kupon od Sinsaya za popust na cijelu online kupovinu. Ili ako je netko dobio mailom kupon za popust na ženski komad odjeće po vlastitom izboru. > > Pa ako netko želi da mi proslijedi porukom ❤ > > Hvala > Baš sam gledala, nažalost nemam jer im je sad aktualna neka kao Božićna ponuda, sniženje.. > Ali ima jedan trik, napraviš novi mail i prijavom na newsletter dobiješ 15 % na ukupnu kupnju, eto. Joj da!! Nisam se toga sjetila. Hvala ❤
2022 12 22
> Lunass: > > SamoDalmatinka: > > > Lunass: > > > Evo ja bih htjela ako netko ima, a neće iskoristiti za sebe: kupon od Sinsaya za popust na cijelu online kupovinu. Ili ako je netko dobio mailom kupon za popust na ženski komad odjeće po vlastitom izboru. > > > Pa ako netko želi da mi proslijedi porukom ❤ > > > Hvala > > Baš sam gledala, nažalost nemam jer im je sad aktualna neka kao Božićna ponuda, sniženje.. > > Ali ima jedan trik, napraviš novi mail i prijavom na newsletter dobiješ 15 % na ukupnu kupnju, eto. > Joj da!! Nisam se toga sjetila. Hvala ❤ Ako niste nabavili,javite pa vam ja pošaljem :")
2022 12 22
LeptiricaMo hvala puno, evo uspjela sam posuditi mail od jednog člana obitelji pa sam dobila novi kod s popustom 😊😊
2022 12 23
Dobra ideja! Ako netko ima, a ne koristi, meni bi trebali dodaci prehrani Omega3, selen, magnezij, vitamin C ili nešto od hrane. Hvala!
2022 12 24