Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novac prevara

Baš mi je žao,da ste bar tražili savjet prije kupovine ,jer ovaj je profil baš sumljiv totalno ,nije mali iznos nemate šta čekati ,prijava i policiji ako treba nije mali iznos katastrofa,nadam se da se bar malo varam.
2022 12 21
> cura_os90: > Ajme odmah reagirati, znači te patike slike su ukradene očigledno, ne razumijem kako ste mogli nasjesti, kao prvo nečije ime stoji na slici strano, kao drugo kad pogledate okolinu ocigledno je stan negdje u americi...nije kod nas😅 cura ima vec jednu negativnu gdje je zavlačila nekog za paket, nemojte i da vas zavlaci,odmah se s drugom curom cujte i udruzite ak vas je vise i veca svota da se prijavi policiji ...nemojte biti naivni ove patike ne cete dobiti i profil je vise nego ocigledno lazan ,i jako mi je zao sto ste nasjeli... :( Cula sam se s curom i trazit cemo Povrat novca ili ce bit rjeseno s policijom
2022 12 21
> kozmetika88: > 1900 kn osobi bez povratnih uplatit > Nebih nikada tolike novce na povjerenje uplatila > Bas iz razloga sto ovdje ima muljatora,za 20 kn bi prevarili nekoga,a tek za ovaj iznos > Nadajmo se da ce stici to sto ste uplatili Isto... Pa dajte ljudi malo razmišljajte :(
2022 12 22
> madison22: > > kozmetika88: > > 1900 kn osobi bez povratnih uplatit > > Nebih nikada tolike novce na povjerenje uplatila > > Bas iz razloga sto ovdje ima muljatora,za 20 kn bi prevarili nekoga,a tek za ovaj iznos > > Nadajmo se da ce stici to sto ste uplatili > Isto... Pa dajte ljudi malo razmišljajte :( Pa i ona ima 0 povratnih 🤷‍♂️
2022 12 22
> madison22: > > kozmetika88: > > 1900 kn osobi bez povratnih uplatit > > Nebih nikada tolike novce na povjerenje uplatila > > Bas iz razloga sto ovdje ima muljatora,za 20 kn bi prevarili nekoga,a tek za ovaj iznos > > Nadajmo se da ce stici to sto ste uplatili > Isto... Pa dajte ljudi malo razmišljajte :( Ljudi preko Njuškala svakodnevno uplaćuju velike iznose, a tamo nema povratnih. Oglasnici tako funkcioniraju, a to što Vi tako ne bi, ne pomaže puno autorici teme. Uopće nije problem u iznosima, problem je što se na ovoj stranici očito razvila kultura lopovluka i uvaljivanja smeća.
2022 12 22
Heidi je vjerovatno isto nova, ako joj je to prvi profil i valjda nije razmišljala na način da je iza profila lopov. Ni ja nebih kupovala takvo nešto od profila s 0 ocjena, iako sam imala super suradnje sa curkama s nijednom ocjenom. Općenito ne kupujem razvikanu robu jer je često lažna, a ovu manje razvikanu od provjerenih cura. Ali, kaj ja pričam kad sam i sama neki dan spušila novce, malo, ali dovoljno da ne pametujem drugima🎉🍾⛄🥂
2022 12 22
Cila prica me podsjeca na staru prevaranticu Anu Mate Barbaric,slike ukradene sa neta i jos nevjesto, nick Maja i neki brojevi, imala je iljadu profila placanjje preko paypal, ponovo, vidin dosjetljivost tako je u pocetku radil , bice nasla je neku zrtvu ili suradnicu jer je iscrpila sve banke i racune.Volila bi da grijesim ali toliko slicnosti od nicka do modusa operandi .Valjda ce se javit autorica sta je bilo .Od policije ne triba puno ocekivat (iz osobnog iskustva )
2022 12 27
> anysplit: > Cila prica me podsjeca na staru prevaranticu Anu Mate Barbaric,slike ukradene sa neta i jos nevjesto, nick Maja i neki brojevi, imala je iljadu profila placanjje preko paypal, ponovo, vidin dosjetljivost tako je u pocetku radil , bice nasla je neku zrtvu ili suradnicu jer je iscrpila sve banke i racune.Volila bi da grijesim ali toliko slicnosti od nicka do modusa operandi .Valjda ce se javit autorica sta je bilo .Od policije ne triba puno ocekivat (iz osobnog iskustva ) Policija nije nista napravila a gospoda je blokirana od stranice mk ali nista se nije poboljsalo niti vratilo
2022 12 27
1 2