Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čudan prijedlog sa lošim predosjećajem

Obično predosjećaj ne vara. Dobro si postupila. Poprilično jezivo a i nema smisla putovanje za 4 eura def. Ja za 4 eura ne bih na drugi kraj grada išla. 🤷
2023 01 10
Dok sam bila u Zagrebu žene su mi često dolazile i sa nekima sam postala frendica. No ovo mi zvuči čudno, nelogično. Iskreno kad vidim te profile sa 0 ocjena, uh. Znam da ima i novih cura ali prevara ima previše. Ako instikt kaže pazi, onda treba reći ne :)
2023 01 10
To je neki pervertit u pitanju jer mi nije jasno na kojoj razini svijesti čovjek mora biti da postavi takvo pitanje. Ako i nije, nešto ne štima s tom osobom ili nema dobre namjere. Dakle, ili je seksualni manijak, traži žrtve za trgovinu ljudi, želi opljačkati kuću i upoznati se prostorom za potencijalnu krađu. U najboljem slučaju je trol. Opreza nikad dovoljno. Predlažem Vam da slobodno objavite o kojem je profilu riječ. Normalna osoba Vas ne bi pitala takvo pitanje, a ponajviše ne bi postala defenzivna jer kako se usuđujete ne pustiti ju u svoj dom. Previše bolesnika luta okolo slobodno. Nisam ni ja za život u strahu i čitanje crne kronike, ali treba biti oprezan jer ovo nisu bezazlene stvari, ovakve stvari se događaju, treba otvoriti oči i slušati svoju intuiciju.
2023 01 10
Ako Vam intuicija kaže da tu nešto nije ok, ja bih je poslušala. Osobno sam jednom išla kod nekog dide s Njuškala po neku stvar i još me on vratio doma u kombiju (znam da zvuči kao scena kako počinju hororci) ali iz komunikacije i razgovora sam se osjetila dovoljno sigurno za to :D A dvaput su meni došli, jednom djevojka sama jer je htjela baš isprobati krpicu, a drugi put cijela obitelj jer je žena htjela probat više toga a oni su eto bili pratnja. Ali tu nisam njušila ništa čudno.. da jesam sigurno ne bih pristala.
2023 01 10
Sad zamislite da imate malu bebu i trebate dadilju. Primate posve nepoznatu osobu u kuću da bude s vašim djetetom, ono, par sati, hrani ga, oblači, vodi u šetnju, vi ste na poslu.... nemate pojma zna li ta osoba išta o djeci, je li moralna, dobra ili loša..... kaj mislite o tome? Možda nema konkretne veze s temom, ali postoji neka poveznica...
2023 01 10
U tom konkretnom slučaju ne bi baš uzela nepoznatu osobu samo tako...ipak bi trebala imati neke preporuke,kontaktirala bi ljude kod kojih je već radila ...prije samog dogovora obavila bi neki razgovor na kavi u gradu,ne u domu...dosta se toga može pročitati na osobi u razgovoru,vidite kako diše, kako se ponasa,da li nesto mulja ...svakako ne bi samo tako iz čistog mira preko oglasa dala posao samo zato jer joj piše da se time bavi...iskreno se nadam da nitko ne bi.Uostalom postoje i provjerene agencije za zapošljavanje dadilja itd.Kao što nisam.ovu osobu pustila u kuću zbog sumljivog upita za ovako nešto bi bila jos sto puta opreznija a postoji i veliki izbor,obave se razgovori sa više osoba na neutralnom terenu itd Mislim da je to ipak malo drugačije
2023 01 10
Nisam osoba koja voli dizati paniku, ali dugo sam tu (od 2014. ) i nije prije ovako bilo. Niti čudnih upita niti spamova. Rekla bih inače da nije to ništa strašno, ali sama sam se uvjerila kad sam bila trudna i imala višak trudničkih hulahopki koje nisam mogla navući na sebe pa su završile na krpicama. Manijak za čarape mi je poslao upit bi li ih mogla raspakirati, navući na sebe pa mu takve prodati. Naravno da to nije bilo ugodno za pročitati. Lik je blokiran, ali što ga sprječava da opet napravi profil. A ovih spamova što svako malo šalju upit pa žele da im se javljate mailom je previše. Ljudi nasjednu, jer u ova skupa vremena povesele se da prodaju višak i dobiju koju kunu. A treba zaista paziti i provjeriti dobro. Nedavno sam imala suradnju od profila s nula povratnih, žena je tražila da komunikaciju nastavimo mailom. Imala je mail pod punim imenom i prezimenom, uredno se i sama predstavila pa sam joj se javila. Sve je prošlo ok, ali sam tražila da prva ona ostavi svoje podatke. Još sam išla i googlati i provjeriti da vidim da nije neka prevarantica. Nekome je možda ovakav moj način previše, ali nekome će biti i dobar primjer kako postupati u takvim upitima.
2023 01 10
> sanjaurban: > Sad zamislite da imate malu bebu i trebate dadilju. Primate posve nepoznatu osobu u kuću da bude s vašim djetetom, ono, par sati, hrani ga, oblači, vodi u šetnju, vi ste na poslu.... nemate pojma zna li ta osoba išta o djeci, je li moralna, dobra ili loša..... kaj mislite o tome? Možda nema konkretne veze s temom, ali postoji neka poveznica... Jel vi to ozbiljno?! Tko bi primio posve nepoznatu osobu u kuću da čuva bebu. To se ide preko preporuka, obitelji, agencija.... Nećete samo tako uzet prvu osobu koja vam kaže da će vam čuvat bebu. Srećom nisam morala, imala sam jaslice, bake, dide. Ali da sam morala išla bi provjera osobe u rangu FBI agenata prije neho pustim nekoga iti blizu mojoj djeci bez mene ili muža u blizini
2023 01 11
Uglavnom....kuzim ako netko zeli isprobati, ali to se onda obavi negdje u trgovackom centru, u nekoj trgovini u kabini. I to je iskljucivo dobra volja prodavaca, ne obveza, ovo nije trgovina. I po meni ok za skuplje stvari, za 10-ak eura se ne isplati tlaciti ni kupca ni prodavaca. Jedino ako su bas tu u susjedstvu, pa ajde. A njoj/njemu ako se vec dolazi onda je trebao biti predlozen neki centar, a ne dolazenje nekome u kucu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4b49de7cccd3a0acdf607335e3d57e24.jpg)
2023 01 11
Vero, nasmrt sam ozbiljna. Tu se radi o ozbiljnim stvarima, nemrem se s tim šaliti. To je vrlo nepovoljna situacije za roditelje koji trebaju takvu uslugu. Preporuke? Dobila sam vodoinstalatera po preporuci. Otvorio je svoj kofer s alatom i vidio da mu nedostaje nešto što mu je trebalo. Onda je u momentu poživčanio i nogom šutnuo kofer u moj zid (ok, poslije smo pokrečili). Onda je susjedima ispod napravio poplavu i rekao neka zovemo hitne intervencije. Toliko o preporukama. Ne vjerujem nekad ni sebi, a kamoli drugima. Agencije posluju svakako i ne provjeravaju osobu previše. Nije isto čuvati djecu i slagati bombone na polici. Opreza nikad dosta. Al otišli smo od teme..pa ću opet biti prozvana..
2023 01 11
Ovo mi je presumnjiv profil, pripazite! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d8f713801ef0de5ebba6a82de98e4b1f.jpg)
2023 01 15
na stranu to što vam je profil bio sumnjiv i što ima 0 ocjena, ali ja najviše volim da mi netko dođe doma po robu koju prodajem jer mi je to najmanja gnjavaža - nemam vremena nalaziti se s nekim po gradu za preuzimanje jer mi se par puta nisu pojavili i sl., tako da uvijek kažem da mogu preuzeti isključivo kod mene doma, a kad već dođu nema uopće problema da nešto isprobaju. također, prodajem i neke stvari na njuškalu, pa kad je u pitanju tehnička roba, podrazumijeva se da će kupac doći unutra i isprobati npr. TV. nisam do sad imala neugodna iskustva, a isto tako nismo svi manijaci koji bi nekog navukli u stan x-)
2023 01 21
Dobro, mare, jel skupio taj profil koju ocjenu do sada?
2023 01 22
Mare@@ pametno ste napravili. Ja bih isto tako.
2023 02 09
Svako malo perverznjaci.Nekad pitaju da im se slikas u robi itd itd....
2023 03 02
1 2 3 4
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija