Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Kako se izvuči iz ovog stanja

Pozdrav, žene Evo očajna sam pa se nadam da moderatori neće maknuti temu. Naime, ostala sam bez primanja, i nikako ali nikako da nekako stanem na noge. Zbog specifične situacije sam vezana za "kuću" , ni sama ne znam koliko oglasa sam predala i uvijek neki peh. Ili nemoralne ponude, ili one piramide sa ulaganjima i evo zadnje, trebala sam prodavati na proviziju proizvode-i SREĆOM otkrila sam na Crnoj listi na fejsu da je taj čovjek prevarant. Vani je sasvim normalno da ljudi rade od kuće, ovdje je to još uvijek podložno primitivnim razmišljanjima. Vrijeme mi otkucava, ne spavam, postajem anksiozna jer računi i stanarina se gomilaju. DAKLE, molim vas-zna li netko neki posao koji bi mogla raditi od kuće, preferiram prodaju (može na proviziju), ali ne Limes, Oriflame i te sheme. Samo tražim priliku da se izvučem iz ove jako teške situacije-RADOM. Hvala svima koji ovo pročitaju
2023 01 09
samo pomalo i hrabro...svima nam dođu te situacije pogotovo kada smo sami u okolini sa neizvjesnim financiskom situacijm.. valjda se to tako mora desiti da bolje znamo razumjeti i objasniti drugima godina je počela i naravno nije sjajno...ali bit će sve ok :) sretno a bit će
2023 01 09
Pozdrav Ako ste kreativni, možete pokušati nešto izrađivati. Mogu preporućiti ankete online, skeniranje kupovine putem aplikacje (skupljate bodove koje kasnije mijenjate za proizvode),nisu neki novci,ali vjerujem da bi svaka kuna dobro došla. Svakodnevno pregledavajte oglase, jednom će se naći nešto. Možda da probate glačanje, čuvanje djece...
2023 01 09
> Vicky1: > samo pomalo i hrabro...svima nam dođu te situacije pogotovo kada smo sami u okolini sa neizvjesnim financiskom situacijm.. > valjda se to tako mora desiti da bolje znamo razumjeti i objasniti drugima > godina je počela i naravno nije sjajno...ali bit će sve ok :) sretno a bit će Hvala puno <3
2023 01 09
> iskrica83: > Pozdrav > Ako ste kreativni, možete pokušati nešto izrađivati. > Mogu preporućiti ankete online, skeniranje kupovine putem aplikacje (skupljate bodove koje kasnije mijenjate za proizvode),nisu neki novci,ali vjerujem da bi svaka kuna dobro došla. > Svakodnevno pregledavajte oglase, jednom će se naći nešto. > Možda da probate glačanje, čuvanje djece... Rješavam ankete već jako dugo, preko 10 godina. Stalno vrtim i oglase i sve, a zbog zdravstvenih problema se još ne usudim na taj korak čuvanja djece, jer ipak je to velika odgovornost. Kreativna-nimalo.
2023 01 09
Sretno <3
2023 01 09
> Vikili: > Sretno <3 Hvala Vam :)
2023 01 10
Ankete, izrada nečega, a u međuvremenu dodajte još neke stvari tu na krpice i na njuškalo, marketplace i druge stranice za prodaju i snizite malo cijene da brže prodate. Sretno!
2023 01 11
> zanaZG: > Ankete, izrada nečega, a u međuvremenu dodajte još neke stvari tu na krpice i na njuškalo, marketplace i druge stranice za prodaju i snizite malo cijene da brže prodate. Sretno! Jesam. Hvala Vam :)
2023 01 13
Predlažem ako ste na birou…imaju razni tečajevi i možete iskoristiti vaučere. Na dan kad je nastava dobije se mislim oko 90 kn. Možda nađete neki tečaj koji vas zanima a da ne morate ništa platiti. Postoji i online predavanje. Više informacija ima na stranici od hzz.
2023 01 15
> Liliwhite4539: > Predlažem ako ste na birou…imaju razni tečajevi i možete iskoristiti vaučere. Na dan kad je nastava dobije se mislim oko 90 kn. Možda nađete neki tečaj koji vas zanima a da ne morate ništa platiti. Postoji i online predavanje. > Više informacija ima na stranici od hzz. Hvala puno, nisam pojma imala za to. <3
2023 01 17