Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dogodi li se i vama...?

Ja sam jedna od onih koja se ne može naviknuti na euro i vjerojatno nikad neću, no to je druga tema... Za posljedicu to na žalost ima da i dalje razmišljam u kunama a pišem u eurima, pa sam tako zadnji puta za jedan pulover koji sam prodavala za 100 kn prije napisala upravo tu cifru pa je ispalo da ga prodajem za 100 EURa. ,:) Događa li se i vama to? Molim vas ako netko primjeti takvu neku nesuvislu cijenu a zanima ga nešto kod mene nek mi se slobodno obrati u inbox, velika je vjerojatnost da sam pogriješila. :P
2023 02 06
Nije mi se desilo, ali kad su promjenili na krpicama to u eure vidjela sam da je bilo oglasa sa paf cijenama. Vjerojatno isto zene/cure nisu bile skužile da se cijena upisuje u eurima🙂😊
2023 02 06
Jucer objavim oglas 40kn Pise 40 eura Prepravila ga i tjt Trebat ce vremena da naucimo preracunavat Iako neki stavljaju cijene da mi je jeftinije otic u trgovinu i kupit
2023 02 06
da ja isto preračunavam u kune...jer neznam vrijednost eura kada u dućanu vidim kava 3,5 aura...moram to preračunat u kune da vidim je li ok :) neznam kada cu se usudit biti samo na jednoj valuti
2023 02 06
> Vicky1: > da ja isto preračunavam u kune...jer neznam vrijednost eura kada u dućanu vidim kava 3,5 aura...moram to preračunat u kune da vidim je li ok :) neznam kada cu se usudit biti samo na jednoj valuti svuda palim aplikaciju za preračunavanje, ma živi užas ,:)
2023 02 06
Meni je u podsvjesti taj euro tako da se u principu i ne zeznem. Volim si preračunati,ono što cure kažu da znam jel taj artikl vrijedan tih novaca. Prilagođavamo se svi još, često čujem žalbe u trgovinama, pogotovo starih ljudi kojima je teže nego nama mlađima.
2023 02 06