Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Vlaga u torbama

Pozdrav drage ženice imam problem i svaki savjet bi mi dobro došao molila bi da mi ako netko zna kako izvući vlagu iz torbi šta pomaže, hvala unaprijed :)
2023 02 15
Riješite se prvo vlage iz ormara/sobe gdje vam stoje torbe :D
2023 02 16
> Desinićka: > Riješite se prvo vlage iz ormara/sobe gdje vam stoje torbe :D Torbe su stoje u podrumu jer u sobi i ormarima nemam puno mjesta
2023 02 17
Mislim da se miris vlage teško može ukloniti. Možete provjetravati, špricati parfemom, Bisom, ali to samo prekrije, nema puno učinka. Jedino možete probati oprati torbu u perilici uz dodatak praška i omekšivača, ali na nekom laganom pranju, 20 ili 30 stupnjeva. E sad. Možda me netko popljuje zbog komentara o pranju i da se to nikako ne smije. Ali ja sam tako već nekoliko puta oprala svoje torbe i to one žnj marke od 100 kn kao što je iz Deichmanna, Roberta pa čak i ovdje s krpica kad sam znala kupiti. I super su osvježene. Unutra čisto, kao novo.
2023 02 17
> Eisen77: > Mislim da se miris vlage teško može ukloniti. Možete provjetravati, špricati parfemom, Bisom, ali to samo prekrije, nema puno učinka. > Jedino možete probati oprati torbu u perilici uz dodatak praška i omekšivača, ali na nekom laganom pranju, 20 ili 30 stupnjeva. > E sad. Možda me netko popljuje zbog komentara o pranju i da se to nikako ne smije. > Ali ja sam tako već nekoliko puta oprala svoje torbe i to one žnj marke od 100 kn kao što je iz Deichmanna, Roberta pa čak i ovdje s krpica kad sam znala kupiti. I super su osvježene. Unutra čisto, kao novo. Hvala na odgovoru pokušati ću
2023 02 19
> Eisen77: > Mislim da se miris vlage teško može ukloniti. Možete provjetravati, špricati parfemom, Bisom, ali to samo prekrije, nema puno učinka. > Jedino možete probati oprati torbu u perilici uz dodatak praška i omekšivača, ali na nekom laganom pranju, 20 ili 30 stupnjeva. > E sad. Možda me netko popljuje zbog komentara o pranju i da se to nikako ne smije. > Ali ja sam tako već nekoliko puta oprala svoje torbe i to one žnj marke od 100 kn kao što je iz Deichmanna, Roberta pa čak i ovdje s krpica kad sam znala kupiti. I super su osvježene. Unutra čisto, kao novo. Oprala sam torbe neke u mašini na 30 stupnjeva pa ćemo vidjeti
2023 05 18
Javite kako je prošlo 😊
2023 05 18