Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

U čemu je problem?

Dakle obrisana su mi dva oglasa sa dječjim trakicama za kosu. Tražila sam od admina očitovanje jer mi nikako nije jasno. .u jednom je oglasu bilo objavljeno 5 trakica, cijena za lot 130 kn . Drugi oglas je bio od nzn možda 20ak trakica različitih dezena i cijena je bila 40 kn po komadu Tagovi normalni, trake za kosu, trake za bebe. Kategorija rajfovi i spangice. Ne znam, zanima me zašto? Di sam pogriješila? Kad se upiše isto, još je hrpa drugih trakica po raznim cijenama, i dalje stoji. Mojih nema. Pitam se zašto? Kome se obratiti?
2023 03 04
Da, sad vidim da su mi obrisane i air force. U čemu je problem više na ovim f krpicama!!!!???
2023 03 04
Normalni tagovi, ne pravim greške. Slike moje. Bolje bi bilo adminu ili toj osobi koja briše meni slike da se uhvati slika sa neta, onih što preprodaju i što im je cijeli profil sa etiketom. Često budu i na naslovnoj ali ne, njih ne vide!
2023 03 04
Probajte staviti cijenu tri puta vecu, preprodaja se ovdje provjereno ne brise. 😂
2023 03 05
Kao ni tagovi. Sinoć tražim adidas, našla sam sve osim toga. Majica je i zara i mango i adidas i asos. Pun joj je profil lažnih tragova. To se ne briše. Ja samo tražim objašnjenje zašto se moje obrisalo. Koje izgleda neću dobiti.
2023 03 05
da se nadovežem jučer objavila tri dječja oglasa sve obrisano dok vidim koji su poslije mene objavili nije obrisano u čemu je problem više ovdje ,,užas
2023 03 05
Pa ne znam evo slučajno sam skuzila da je meni obrisano. Kažem trakice sam stavila u kategoriju modni dodaci, rajfovi i spange jer sam vidjela da tako i ostale pišu i oglasi im stoje I dalje. Evo sad sam stavila pod kategorija ostalo. .jer možda je ta sitnica problem. Trn u oku.
2023 03 05
Tenisice sam normalno stavila bez ikakve greške i ijednog krivog taga. A sad ću poceti prijavljivati sve koje vidim da pišu krivo tagove, da im je sve zara guess i asos. Sve koje imaju pun profil robe sa etiketom jer preprodaju. I tako.
2023 03 05
I meni su obrisani svi oglasi osim jednoga..Poslala sam upit i cekam odgvor..
2023 03 05
Mozda je problem u duplim oglasima Ne smije se objavit 2 ista oglasa Ako objavite drugi isti,prvi morate obrisati Isto tako ako prodajete lot,cijena mora biti za sve,ne samo cijena za 1 stvar Nekima prolazi sve sto objave,a nekima sve obrisu
2023 03 05
meni su obrisani dupli oglasi.. sta je ok
2023 03 05
Ako je tako ok, ali trebalo bi krenuti redom pa brisati krive tagove prve npr. Nisu dupli oglasi, air force sam imala jedne jedine. Trakice su isto različitih dezena tako da..
2023 03 05
Niti kod mene nisu dupli oglasi..A lot je bila cijena za sve,ne samo za jednu stvar.. Obrisali su mi sve,oglase od sinoc i one od prije mjesec,dva...
2023 03 05
Vjerujem da moderator zna zasto je obrisano Pa se ovdje obratite https://mojekrpice.hr/mod-mk-348928
2023 03 05
Meni se moderatorica javila. Air force je obrisala jer je cijena bila 800 eura 🤣 Ok, nije namjerno, još se zaletim u kunama , kakvih crnih 800 eura.🤭 Dok je za trakice rekla da je obrisala jer sam imala puno trakica i cijena pojedinačno.. e onda se postavlja pitanje šta je sa drugim oglasima u kojem stoji npr 5 trakica i sveukupno cijena za lot, bez pojedinačne cijena. Također obrisan 😅😅😅 Ok, nekom sam trn u oku i ti moji oglasi su prijavljeni. Jer nebi adminica od svih oglasa na krpicama,,"trake za bebe", bas obrisala mojj, jel...odsad ću pronaći vrimena da prijavljujem sve ostale taguse, preprodavateljice i tako.. 🤗
2023 03 05
1 2 3