Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

slanje paketa

mnogi članovi su super ažurni i brzi u slanju paketa a poneki puno kasne sa slanjem paket stigne nakon deset dana to mi nije jasno svatko ko želi da netko ponovo kupuje u njegovom dućanu trebao bi slati paket nakon uplate ili barem kupca obavijestiti ako je spriječen .pokrenuo stanicmla
2013 10 13
Slažem se :)
2013 10 13
Slažem se u potpunosti...ja isto tako radim,cim uplata sjedne saljem jos isti dan ili najkasnije slijedeci dan...razumijem ako se nekome nešto isprijeci pa ne moze poslati odmah,mislim sve je to za ljude... Sve ostalo ne javljanje i slično....mrzim.. [:jezik] Srećom pa nemam bas iskustva s kasnjenjem paketa...bar za sada [:kesi]
2013 10 13
ja šaljem tek kada vidim uplatu na računu [:smijesi] a i bila sam prije spriječena jer smo imali poplavu u stanu pa sam kupcima rekla da ću tek za par dana slati. i uredno sam im svaki dan slala poruke da ne bi bilo da zavlačim
2013 10 13
I ja se slazem isto,ja isto cekam na paket danima a svoj sam poslala isti dan
2013 10 13
i ja isto saljem cim mi novci sjednu. srecom pa mi je pošta i tisak odmah kraj stana. Mozda je nekim curama daleko pa ne stignu ili čekaju da im se skupi vise paketa. U svakom slucaju trebali bi obavijestiti ako ce kasnit. Isto me živcira kad moram cure moliti da provjere jel sjela uplata pa onda kad posalju se ne udostoje poslati sifru paketa pa i to moram traziti [:vrti]
2013 10 13
Meni je isti tisak i poša kraj stana pa ja to na brzinu pošaljem....Isto se slažem da bi trebale obavjestiti ako će kasniti sa slanjem
2013 10 13
Ja cim vidim uplatu ili se dogovorimo za zamjenu trcim u Tisak (ako ne mogu iste sekunde obavijestim kada saljem, a to je najkasnije drugi dan), ali to ne ocekujem od svih prodavaca, neke imaju malu djecu, obitelj, posao obaveze (nije im ko meni zadnjih dana vrhunac dana sjedit na krpicama [:hihot] )
2013 10 13
Ja isto saljem naon vidljiveu plate, eventualno drugi dan ako sam bila nesto sprijecena, al to uvijek kazem curama ako cu drugi dan i obavijestim, hvala bogu do sada sam imala i super azurne prodavace:)
2013 10 13
Ja ne očekujem da mi se odmah pošalje ali se bar treba obavjetiti meni nije problem pričekati imam šta obući jedino ne volim kad se ne javlja pa onda ne znaš šta se dešava [:jezik]
2013 10 13
Također, meni je paket uvijek spreman prije, samo čekam uplatu! Dođu za dan-dva!
2013 10 13
imam i ja postu i tisak odmah kraj stana pa isto ne stignem uvijek odmah poslati, ali obavijestim kupca. a sto se tice mojih iskustava - do sada, da kucnem o drvo, nisam morala cekati da mi se posalje.
2013 10 13
slažem se sa svim :) nikad nisam imala problema s kašnjenjem, najduže što sam kasnila bilo je 2-3 dana nakon uplate naravno ako nisam bila u situaciji da pošaljem paket... [:smijesi]
2013 10 13
ja šaljem kad vidim uplatu na računu, nekad je to isti dan, nekad dan iza. meni je tisak u gradu, ovo moje mjesto ako nije turistička sezona nema ništa.. da sam spriječena poslati rekla bih, ali nisam jos nikog zavlačila sa slanjem. Čim predam paket kad dodem doma odmah javljam šifru [:smijesi]
2013 10 13
meni je destilo 2 puta da nakon uplate cekam po 7 dana da posalju, jedna cura je imala ispite i rekla sam joj da nema problema, druga pak nije mi se javila 7 dana pa joj napomenula da mi vrati novac i poslala isti dan. nije problem da se priceka, trebalo bi samo javiti u cemu je stvar. ja se isto trudim da budem azurna prema curama.
2013 10 13