Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

okretanje slika?

Znači kako okrenuti sliku artikla na krpicama, jer kako god da su mi okrenute kad ih postavim samo mi ih okrene da stoje "vodoravno"i onda mi cijeli ormar ide na stranu :P Može pomoć oko toga? [:smijesi] I također postavljanje tagova. Jako puno puta mi ne želi postaviti uopće,a imaju mi riječi po 6 znakova tako da sam od toga i odustala [:hihot] Unaprijed hvala na pomoći [:poljubac] [:sramezljiv]
2013 10 13
tagovi i mene zezaju ali ovo za slike ti neznam, ja ih uvijek okrenem u programu di ih obradim
2013 10 13
hm, da, ne znam, nije mi jasno :O
2013 10 13
Ja isto imam takav problem sa slikama, ali samo kada slikam s mobitelom! Sada sam počela slikati s tabletom i uvijek su mi u redu slike.
2013 10 13
kada uđeš u sliku ,pritisni desnu tipku miša i ima ti stavka "zarotiraj u smijeru kazaljke na satu" i klikneš dok se se ne okrene ,jednostavno, ako ne ide pitaj
2013 10 13
ne znam, ne pojavljuje mi se ništa takvo :(
2013 10 13
nemožeš okrenuti ovdje na krpicama problem je ako slikaš mobitelom i stavljaš fotke preko bluetootha znaći ako već nemaš fotić slike s mobitela prebaci u računalo ,svaki windows ti ima u sebi ugrađen program za okretanje fotki -odi na fotku u računalu i s desnom tipkom miša dolje u redu stisni OPEN WITH,i onda ti se otvore programi klkni opet desno tipkom na windows photo i onda rotiraj sliku kako hočeš te je takvu izrotiranu mečeš na oglas
2013 10 13
ali sikala sam ih s mobitelom pa moguće da je zato onda :/
2013 10 13
ok,budem probala onda i tako. aliprebacim ih ja na komp i budu mi normalno okrenute i onda uploadam tu i samo mi ih sve zarotira haha
2013 10 13
a nemožeš mobitelom pa na oglas s mobitela ,zato ti i jesu takve slike ,,samo ubaci fotke s mobitela na računalo i onda ovaj postupak pa ih s računala prebaci na net
2013 10 13
ja sam tako slikala s mobitelom i slala blutoothom. ali, na kompu sam zarotirala sliku i spremila i opet mi je slika zaokrenula kada sam postavila na krpice. tj.na kompu mi je slika normalna, ali na krpicama zarotirana
2013 10 13
e tak je meni @ pasgaro, znači morat ću s fotićem onda -.-a fotić mi ih prevelike napravi pa moramsvaku smanjivat jaooo, koliko problema. Hvala vam na pomoći curke [:smijesi]
2013 10 13
To je i mene zezalo,jer i ja slikam mob. I otkrila sam sta je u pitanju..Kad slikas okreni mob.vodoravno,ne okomito..Probaj,pa javi :-)
2013 10 13
ok cure skinite onda besplatni program s neta -Formatfactory- pomoču programa možete sve samo malo proučite postavke smanjit fotke po bajtima ,a da vam budu iste veličine što omogučava brže očitavanje slika u oglas samo da vam slike budu u JPG formatu. od okretanja do svih ostalih mogučnosti ,jako dobar program
2013 10 13
Ja stavljam sve preko mobitela i skužila sam da kad okreneš mob vodoravno onda ti slika dođe ispravna. Bar meni je tako jer prije su i meni isle u stranu. Probajte ;)
2013 10 13
1 2