Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Japanska kozmetika

Pozdrav svima koliko vas ima! 😊 Da li se netko susreo sa japanskom kozmetikom? Koji brendovi su dobri? Zanimaju me kremice, serumi za lice, kiseline za lice, maske za lice/stopala. Ako netko zna vise molim iskustva. 😇
2023 03 18
Ja sam koristila ove popularne brendove poput Hadalabo, Kao, Kose. Puno njih je pod vecom firmom Rohto Mentholatum. Melano cc je super vitamin c, Hadalabo ima super tonike (oni to zovu lotion), kreme, umivalice. Od Kao sam probala Biore spf kreme. Nisam vidjela bas puno kiselina i seruma, nije to nesto popularno u Japanu. Ja uglavnom narucim sa Yesstyle ili ebay, pa tamo pogledajte sto ima
2023 03 18
Hadalabo upravo koristim,iz dm-a je.Toliko sam oduševljena da idem uskoro i po losion .Krema je kao prozirni gel,lagano ljepljiva prvih par min.a nakon desetak min lagano zateže lice.Izuzetno je lagana na licu ,a već nakon dva nanošenja sam primjetila zategnuto lice i ljepši ten.Što je najbitnije ne začepljuje pore😊
2023 03 19
> Natalija77: > Hadalabo upravo koristim,iz dm-a je.Toliko sam oduševljena da idem uskoro i po losion .Krema je kao prozirni gel,lagano ljepljiva prvih par min.a nakon desetak min lagano zateže lice.Izuzetno je lagana na licu ,a već nakon dva nanošenja sam primjetila zategnuto lice i ljepši ten.Što je najbitnije ne začepljuje pore😊 samo sam vidjela neke usporedbe sa Japanskom verzijom, ova u dm-u je rađena za zapadno tržište i neki kažu da nije isto, ali dosta je slično. probala sam samo gel kremu i spf i oboje je odlično, losion sam probala njihovu Jpansku verziju
2023 03 20
Kupila sam iz znatizelje neku japansku umivalicu u DM-u na bazi rize… tek kad sam to donijela doma, skuzila sam da se proizvodi u Poljskoj 🤦🏼‍♀️
2023 03 23
kostim Shiseido od 30.-e prezadovoljna sam sisley je isto dobar, koristim njihov piling. za serume i kreme preporucujem ova dva
2023 03 25
> jelena693: > Ja sam koristila ove popularne brendove poput Hadalabo, Kao, Kose. Puno njih je pod vecom firmom Rohto Mentholatum. Melano cc je super vitamin c, Hadalabo ima super tonike (oni to zovu lotion), kreme, umivalice. Od Kao sam probala Biore spf kreme. Nisam vidjela bas puno kiselina i seruma, nije to nesto popularno u Japanu. Ja uglavnom narucim sa Yesstyle ili ebay, pa tamo pogledajte sto ima Jelena, da li vam naplate pdv u pošti za narudžbu sa eBay?
2023 10 31