Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pitanje za mame-dječja odjeća

> micick: > Nekako si mislim da prvu veličinu najmanje nose,obično ju za mjesec dana prerastu. Ako je dobiveno novo, može bar još dvoje djece nositi. > Ako izblijede boje, što ima veze za po doma. > Možda crveni križ ili stavite oglas da poklanjate,možda se netko javi. Crveni križ rijetko kod nas prima robicu, većinom traže prehrambene artikle. 🤷‍♀️ U pravu ste. Prvu veličinu bebe najmanje nose. Brzo rastu ❤ To smo brzo proslijedili dalje, jer i nismo puno toga imali. I savjetovali su me da kupim što manje takvih komada. Mislim da je tako kod većine.
2023 04 17
> malllaaaa: > Što se tiče robice za bebe koja je zaista isflekana i rupava, ja sam znala skidati krajeve sa gumbićima, rasjeć i sa time guzu brisati. > Imala sam hrpe takvih velikih krpica, pa sam znala raditi "vlažne maramice" od njih. > A dragi bio u moleraju, pa se i kod njega znale izgubiti.... Fora ideja za iskoristiti sve. Samo je meni žao to rezuckati 😂🥰 kad vidim sve to tako mini i malo 🤦‍♀️
2023 04 17
Šteta za Crveni križ, kod nas su tako dobro organizirani nema što ne primaju jer i sami kažu da nema što ljudima ne treba u potrebi, ima i dosta volonterki , žena koje su u mirovini i poslože sve to da je divota vidjeti , dječju odjeću po brojevima, pelene , bočice sve je kao u trgovini, dosta nas nosimo tamo, što sam odnijela gotovo je sve novo koji put obučeno a dosta i sa etiketama ili samo oprano, prerasli, tako da to jako dobro dođe ljudima, tu su se pojedine i sprdale , oprostite na izrazu kad sam rekla da bih kupila susjedi neku hoodicu , duksu, a ta susjeda je toliko u potrebi da joj 1 čokolada napravi čuda, život ju doveo u nezavidnu situaciju i svaka pomoć joj je dobrodošla, dosta joj toga poklonim svoga što joj odgovara a za djecu kupim i svemu se razveseli i čovjeka blagoslovljava, kad žena ostane sama sa dvoje djece i ogromnim kreditom ne svojom krivnjom onda joj sve itekako dobro dođe TO OVIM KOJE VOLE VRIJEĐATI I ISMIJAVATI DRUGE NIJE JASNO. Ali postoji ona stara izreka NIJE VAŽNO ŠTO SE KAŽE NEGO TKO TI KAŽE tako da me nediraju komentari isfrustriranih žene već mi ih je žao jer to govori o njima a ne o nama. Pomoći ćemo gdje možemo i koliko možemo to je poanta svega, ja kad pomognem jako dobro se osjećam pa ću i dalje pomagati. :D
2023 04 22
Maremarenda, nije se nitko sprdao s tvojom željom da nekome pomogneš, nemoj izmišljavati! Tvoj motiv, kako si i sama napisala, bio je korisnici OD koje si kupila ili htjela kupiti ostaviti povratnu informaciju kako bi dokazala da je cura super prodavačica, a ne osoba koja je prevarila druge poslavši neupotrebljiv artikl nakon čega nikad nije vratila novce za tu uništenu krpu. Više manje su svi čitali tu temu ili ju još mogu čitati gdje stoji tvoj upis i argumenti koje si navela za kupnju.
2023 04 22
teehee ja bih te pitala što si danas jela kad si tako pametna, hahahaha, svakom loncu poklopac , imamo glavu s kojom mislimo i skužimo o čemu se radilo ali ta žena i ta tema je za mene završena , vidim da je tebi i njoj još uvijek aktualna pa samim time se opravdavate i to Vas muči, ja imam pravo na svoje mišljenje i na svoju intuiciju, svako normalnom je jasno otvara temu radi drugih a onda sve druge vrijeđa na pasja kola, ma možeš misliti koliko je toj ženi stalo do drugih , eto imam glavu koja skuži neke stvari koje ti vjerojatno ne kužiš. NE BIH JA STOBOM POLEMIZIRALA A NI S NJOM DA STE NASTUPROT MENE ONDA DA JER BI DRUGAČIJE RAZGOVARALE OVAKO MI JE BEDASTO I KRAJ PRIČE. :P
2023 04 22
VIDIŠ KAKO SE SE PRONAŠLA U OVOJ PRIČI JA NISAM NIKOG IMENOVALA HAHAHAHAHAHHA :')
2023 04 22
1 2