Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo sa etiketom koje ne izgleda tako

Kupila sam badić novi sa etiketom. Kada sam podigla paket odmah sam vidjela da donji dio ima fleku te sam se javila korisnici. Nakon 3 dana tj. jučer prije podne se javila da nije vidjela fkeku i napisala sam da donji dio nema etiketu nego samo gornji dio. Odgovorila je da je to set i da je jedna etiketa. To je sad manje bitno jer da nije imao fleku nebi ni pisala za etiketu. Od te poruke se više nije javila. Popodne kada sam došla s posla poslikam ponovo fleku da bolje vidi i tada vidim da je s prednje strane poderan.Id nježnog javljanja je prošao cijeli dan ali se više ne javlja. Ako imam nezadovoljnog kupca onda bih vidjela kako da riješimo problem, sigurno nebi ignorirala poruke. Evo slike donjeg dijela koji je upitan. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a5769099847f6d5318324f0167e792fb.jpg) r ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a89f6d7930b9a58a2b5598eec49bc898.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/236eec52b3189fb792a1edef8e600b20.jpg)
2023 04 18
Ajoooj, Boston, žao mi je...mislim da sve više ljudi odustaje od kupnje ovdje zbog sličnih razloga...dio korisnica stvarno misli da mi trebamo njihove prljave, vidno iznošene, poderane, zmucane i apšisane stvari i da će prodajom istih zaraditi neku masnu lovu. Obrade fotke u najskupljem fotiću, promijene pozadinu, paze na svjetlo, a ono, dođe u paketu dronjak.
2023 04 18
Upravo zbog ovakvih suradnji mi se ,,zgadilo" kupovati na krpicama. Lakše naručiti online novo iz dućana i vratiti ako ne odgovara ili otići u second hand. Više ni veći broj pozitivnih ocjena nisu nikakvo mjerilo i garancija da netko uvali svoje prljave krpice. Ako vidite da nema odgovora i napretka ostavite negativnu i temu s linkom.
2023 04 18
Napisala sam joj poruku da sam otvorila temu na forumu s obzirom da ignorira moje poruke.
2023 04 18
Ako stvarno nije namjerno "uvalila" ispričala bi se na brzopletosti kod slanja. U svakom slučaju najpostenije bi bilo izvršiti povrat kako vam odgovara. Ne znam što tu još treba reći. Slike sve govore.
2023 04 18
Ovo je jedina poruka koju je poslala jučer ujutro. Od tada više ništa. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/783d05e93f4dfc15710406c2f7135b62.jpg)
2023 04 18
Meni da tako nešto promakne, isti tren bi ponudila povrat, a ne ignorirala poruke tako da mi se nekako ne čini slučajno...
2023 04 18
Oba djela trebaju imati etiketu,bez obzira sto je komplet,ili biti spojeni s 1 etiketom Donji dio je nosen,zato ima mrlju,ne stvori se mrlja sama Imam puno stvari s etiketom,i svaka je kako je i kupljena Ovo je cisto uvaljivanje
2023 04 18
Treba vam odmah vratiti novce. Njezina greška. Prvo obraz, onda novac. Zalažem se stalno za takvo ponašanje na krpicama i inače u životu. Sretno vam.
2023 04 18
Kaj se ne stavlja tu negativna ocjena? Ili se treba čekati još koji dan da odgovori? Mislim žuto na gaćama, s bilo koje strane: zbljuv!
2023 04 18
Jel se ne prodaju tommyjevi kupaci odvojeno svaki dio? Po tome bi oba trebala imati etiketu... 🤷‍♀️ nisam sigurna, ali ja sam vidjela samo posebno donji posebno gornji, nigdje da se bas prodaje zajedno...
2023 04 18
> MatiaPepe: > Jel se ne prodaju tommyjevi kupaci odvojeno svaki dio? Po tome bi oba trebala imati etiketu... 🤷‍♀️ nisam sigurna, ali ja sam vidjela samo posebno donji posebno gornji, nigdje da se bas prodaje zajedno... Ja sam isto vidjela odvojeno da se kupuje.
2023 04 18
> teehee: > Kaj se ne stavlja tu negativna ocjena? Ili se treba čekati još koji dan da odgovori? > Mislim žuto na gaćama, s bilo koje strane: zbljuv! Nisam pametna da li mogu ostaviti negativnu, neutralne su mi bez veze. Zato sam i otvorila temu da čujem druga mišljenja.
2023 04 18
> Boston: > > teehee: > > Kaj se ne stavlja tu negativna ocjena? Ili se treba čekati još koji dan da odgovori? > > Mislim žuto na gaćama, s bilo koje strane: zbljuv! > Nisam pametna da li mogu ostaviti negativnu, neutralne su mi bez veze. Zato sam i otvorila temu da čujem druga mišljenja. Fleka je pozadi u desnom kutu gdje se veže.
2023 04 18
Žao mi je da ste prevareni, gospođa bi vam svakako trebala vratiti novac ako ne vrati novac i ako vam ne odgovara na poruke svakako bi joj kroz dan, dva ostavila negativnu ocjenu. Uvijek neke ovako “ružne” priče ovdje na forumu, ja sam nedavno tako kupila salonke od jedne gospođe za gotovo 400 kuna i kad su došle bilo su vidno pune oštećenja što gospođa nije spomenula čak ni na moje dodatne upite, lijepo sam joj se javila poslala slike i zamolila da ja njoj vratim cipele i ona meni novac i gospođa je bez nekih vecih problema pristala tako da evo ima i happy endova ovdje nekad, a vama sretno s vašom situacijom :)
2023 04 18
1 2 3 4