Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prosure napitci

Pozdrav, Ako su nekome potrebni Prosure napitci poklanjam 12 komada koji na žalost više nisu potrebni, pa ću ih rado proslijediti onome tko ih treba. Lp 🤗 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/32e40484cdcce99c97dd510f78526415.jpg)
2023 05 21
Pozdrav! Da li je još uvijek aktivan oglas? Ako da, molila bi informaciju koji je okus? Unaprijed hvala!
2023 05 24
Mimimim žao mi je zbog Vas i jako lijepo da to darujete i da će pomoći nekom drugom(jedno vrijeme sam ih i ja morala piti, al srećom više ne). Bubamara to Vam je okus jagoda.
2023 05 24
> bubamara7: > Pozdrav! Da li je još uvijek aktivan oglas? > Ako da, molila bi informaciju koji je okus? > Unaprijed hvala! Još uvijek su slobodni. Okus je bobičasto voće.
2023 05 25
Hvala vam, a meni je jos draze cuti da ih na srecu vise ne morate piti 🙏🏽 > kkorina: > Mimimim žao mi je zbog Vas i jako lijepo da to darujete i da će pomoći nekom drugom(jedno vrijeme sam ih i ja morala piti, al srećom više ne). > Bubamara to Vam je okus jagoda.
2023 05 25