Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako je ovo moguće?

Prije svega pozdrav svima 😀 A situacija je slijedeća, znači korisnica: https://mojekrpice.hr/cereal_killer-237090 do 2021 godine ima jedan nick, da bi nakon toga u 2022 na dalje imala drugi. Po tome bi se dalo zaključiti da se ovdje ipak može promijeniti korisničko ime, jel? Da li se netko ovdje možda susreo s tim? Ili zna nešto o tome? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bd8d67036a3c3a8137cef78b5e989c06.jpg)
2023 05 26
Čudno,možda da baš tu korisnicu pitate kako joj uspjelo ili adminki
2023 05 26
Možda ima 2 profila sa istom profilnom slikom. Ne može se promijeniti ime. A možda nije ista korisnica, samo profilne slike iste.
2023 05 26
> Boston: > Možda ima 2 profila sa istom profilnom slikom. Ne može se promijeniti ime. A možda nije ista korisnica, samo profilne slike iste. Isti je profil O prodavacu su povratne s jednim imenom,o kupcu su s drugim Kako je to moguce nemam pojma,valjda admin zna
2023 05 26
Zanimljivo ;) Prvi put ovo vidimo.
2023 05 27
> kozmetika88: > > Boston: > > Možda ima 2 profila sa istom profilnom slikom. Ne može se promijeniti ime. A možda nije ista korisnica, samo profilne slike iste. > Isti je profil > O prodavacu su povratne s jednim imenom,o kupcu su s drugim > Kako je to moguce nemam pojma,valjda admin zna Svašta, sad sam vidjela. Baš zanimljivo.
2023 05 27
Stvarno zanimljivo.. pratim :D
2023 05 27
Baš čudno. Možda je i neka greška na stranici, tko će ga znati...
2023 05 27
I ja sam naišla na još jedan profil s promijenjenim imenom: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6dac89db53d5e0b8aafa88afb7bf2311.jpg)
2023 05 27
Meni je sasvim logično da uz naš zahtjev admin s ovlastima može sve promijeniti. Žene su se brzopleto registrirale pod punim imenom i prezimenom, a sada ne žele možda da informacije o njima na taj način budu javno dostupne. Zašto bi netko na mojem poslu uopće znao što ja prodajem i zašto. FB ljudi koriste i u poslovne svrhe. Onda nije ukusno da na njemu prodaju svoje gaće.
2023 05 28
Evo poslan upitu adminki, pa ćemo vidjeti. Sa korisnicom iz uvoda sam i bila surađivala jednom (bilo je prošlo sve ok) i tako sam to i skužila dok sam nešto tražila po povratnima.
2023 05 28
> ValerijaDM: > I ja sam naišla na još jedan profil s promijenjenim imenom: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6dac89db53d5e0b8aafa88afb7bf2311.jpg) Znači očito ima toga još...da intersantno. Po tome stvarno ispada kako je moguće promijeniti korisničko ime, a opet u pravilima piše drugačije: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/53fc6851db26d0c48ac084d23893e742.jpg)
2023 05 28
> sanjaurban: > Meni je sasvim logično da uz naš zahtjev admin s ovlastima može sve promijeniti. Žene su se brzopleto registrirale pod punim imenom i prezimenom, a sada ne žele možda da informacije o njima na taj način budu javno dostupne. Zašto bi netko na mojem poslu uopće znao što ja prodajem i zašto. FB ljudi koriste i u poslovne svrhe. Onda nije ukusno da na njemu prodaju svoje gaće. Ovisi kakav program imaju, negdje se može, negdje ne. Možda se ovdje ipak i može, ali im se ne da s time zamarati, pa su eto tako stavili da se ne može da ih ljudi svako malo ne zamaraju s tim, a i radi mogućih prevara. Većina tih "žena" se registriralo direktno preko FB pa zato neke i imaju pravo ime i prezime. Također morate biti svjesni da prihvaćanjem svih uvjeta i bilo kakvih sudjelovanja online više nitko nije anoniman i zaista je moguće naći doslovno sve o svakome. A i čemu ovo nije ukusno da prodaju svoje gaće? Znači ako je profil sa imenom tipa bezvezenešto2378 onda je ok, ali ako je pravo ime i prezime, e onda je to sramota iliti ona narodska omiljena što će ljudi reći/misliti? Po toj logici valjda je i sramota da si jedna biznis woman dozvoli da uopće sudjeluje na stranici gdje se prodaje/kupuje rabljena roba.
2023 05 28
> ValerijaDM: > I ja sam naišla na još jedan profil s promijenjenim imenom: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6dac89db53d5e0b8aafa88afb7bf2311.jpg) I s time da ova korisnica još ima i 2 negativne, tako da nije nikako to ok.
2023 05 28
> andrejama: > > sanjaurban: > > Meni je sasvim logično da uz naš zahtjev admin s ovlastima može sve promijeniti. Žene su se brzopleto registrirale pod punim imenom i prezimenom, a sada ne žele možda da informacije o njima na taj način budu javno dostupne. Zašto bi netko na mojem poslu uopće znao što ja prodajem i zašto. FB ljudi koriste i u poslovne svrhe. Onda nije ukusno da na njemu prodaju svoje gaće. > Ovisi kakav program imaju, negdje se može, negdje ne. Možda se ovdje ipak i može, ali im se ne da s time zamarati, pa su eto tako stavili da se ne može da ih ljudi svako malo ne zamaraju s tim, a i radi mogućih prevara. > Većina tih "žena" se registriralo direktno preko FB pa zato neke i imaju pravo ime i prezime. > Također morate biti svjesni da prihvaćanjem svih uvjeta i bilo kakvih sudjelovanja online više nitko nije anoniman i zaista je moguće naći doslovno sve o svakome. > A i čemu ovo nije ukusno da prodaju svoje gaće? Znači ako je profil sa imenom tipa bezvezenešto2378 onda je ok, ali ako je pravo ime i prezime, e onda je to sramota iliti ona narodska omiljena što će ljudi reći/misliti? > Po toj logici valjda je i sramota da si jedna biznis woman dozvoli da uopće sudjeluje na stranici gdje se prodaje/kupuje rabljena roba. Andreja, ja tako funkcioniram. Na FB mi od žena s kojima sam povezana poslom iskaču na zidu i njihove privatne stvari te što traže u Zara grupi i u MK na FB. Ali moram reći baš u minimalnoj količini. Ja osobno ne volim da je to izmiješano. Slobodno vrijeme i privatan život, prodaja ovdje i na ostalim servisima, obitelj, ne bi da mi to bude na profilu koji koristim za posao i preko kojeg se dolazi lakše do ljudi. Ali svatko neka posloži svoje stranice kako želi. Valjda smo se sad razumjele. Pravila stranice su postavljena da je pravilo da to korisnik ne može napraviti sam, a admin ne treba svoje vrijeme trošiti na mijenjanje korisničkih imena korisnicama koje su se iz nekog razloga predomislile.
2023 05 28
1 2