Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

HP problem sa isporukom

Jutro svima Imam problem sa isporukom paketa, cura mi je poslala 8.6. Iz Makarske, u Zg zaprimljen i od tada stoji, zovem svako malo oni zabilježe, ali ništa se ne događa, paket i dalje stoji u sortirnici jer im je gužva. Ponudila sam da odem po njega osobno ili da ga dostave u poštanski ured, ma ništa, niti tko odgovara na mail, niti ovi na telefonu mogu išta reći osim da im je žao i da se strpim.. Ovakav kaos još nisam doživjela, ima li koja iskustva? Što napraviti?
2023 06 27
Ja sam prije par dana isla na postu i sasvim slucajno cula od radnica kako pricaju. Navodno im je dosta ljudi dalo otkaz i nema tko raditi pa ce paketi biti ostavljeni u postama i mi sami moramo dolazit po njih.
2023 06 27
Isti problem imam, čekam na isporuku više paketa i samo piše da stoji u sortirnici, a nitko se ne javlja na telefon kad ih probam nazvati. Isporuku sam naznačila da dođe na paketomat.... prestrašno
2023 06 27
Nedavno sam imala slicno iskustvo. Sreca pa je gospoda bila strpljiva i razumna. Na kraju je paket koji je trebao doci u Zagreb na paketomat preusmjerila na paketomat u slavoniju i tamo je bio dostavljen kroz dva dana. U zagrebu je 13 dana stajao u sortirnici. Puno ljudi je dalo otkaze tako da su u problemu (kako u kojem gradu).
2023 06 27
> ZeaZia: > Nedavno sam imala slicno iskustvo. Sreca pa je gospoda bila strpljiva i razumna. Na kraju je paket koji je trebao doci u Zagreb na paketomat preusmjerila na paketomat u slavoniju i tamo je bio dostavljen kroz dva dana. U zagrebu je 13 dana stajao u sortirnici. Puno ljudi je dalo otkaze tako da su u problemu (kako u kojem gradu). Ja sam identicnu situaciju imala,nakon 13 dana su poslali obavijest sa sifrom za preuzimanje
2023 06 27
A joj... Znači strpljen spašen, igra živaca...
2023 06 27
I kod mene isto, 4 paketa stoji status samo da je zaprimljen, ali po 7 dana već ništa, ne javljaju se iz poste
2023 06 27
Ja sam 08.06. naručila paket s Notina, navodno 12.06. je bio pokušaj dostave te su mi paket preusmjerili na paketomat. Od tada ni traga paketu odnosno nikakav pomak nije bio na trackingu osim da je bio pokušaj dostave, Notino se navlačio s HP-om do jučer kada sam tražila povrat.
2023 06 27
Bilo je tako ljeti i prošlih godina. Problem sa dolaskom paketa poštom.
2023 06 27
Klasicna situacija sa postom Nekada kad posaljem bude dostavljeno za manje od 24h A nekada,5,7,10 dana Valjda kako koga zapadne Najlakse se izvuci na to da nema dovoljno ljudi i da su godisnji
2023 06 27
Meni je danas gospođa javila da paket koji sam poslala 13.6. još nije stigao i odem provjerit po šifri, još stoji u poštanskom uredu u kojem sam poslala.. Uopće me ne tješi ovo što tu čitam 😅
2023 06 29
> AlexBow: > Meni je danas gospođa javila da paket koji sam poslala 13.6. još nije stigao i odem provjerit po šifri, još stoji u poštanskom uredu u kojem sam poslala.. > Uopće me ne tješi ovo što tu čitam 😅 Ne nažalost nikako.. Čitam na drugoj temi jedna curka napisala da su u pošti u tihom štrajku..
2023 06 29
Ja sam prije 2 mjeseca narucila neke sitnice s aliexpresa. Iz Kine u Hrvatsku stiglo za 10ak dana, a iz moje poste do mene i dan danas nije. Na statusu paketa pise da je u lokalnoj posti i vise se ne moze pratiti. Istekli su i oni vremenski okviri kada bi trebalo doći 🙄
2023 06 30
> petra3007: > Ja sam prije 2 mjeseca narucila neke sitnice s aliexpresa. Iz Kine u Hrvatsku stiglo za 10ak dana, a iz moje poste do mene i dan danas nije. Na statusu paketa pise da je u lokalnoj posti i vise se ne moze pratiti. Istekli su i oni vremenski okviri kada bi trebalo doći 🙄 Prestrašno.. Jeste pisali prigovor?
2023 06 30
Nema tko raditi, paketomati pretrpani jer ljudi čekaju zadnji dan da dignu paket i tako...topla ljudska priča u Hrvatskoj. 🙄
2023 07 01
1 2