Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

DOSTAVA JAKO VELIKIH POŠILJKI

Lp. Ako mi netko može pomoći. Trebam poslati jako veliku pošiljku koju ne primaju ni GLS, ni DPD, ni DHL, ni Overseas. Pošta se ne javlja, pa nemogu doznati. Ima netko ideju kako bih to mogla dostaviti iz jednog grada u drugi, a da dostava nije užasno skupa? Hvala na savjetima!
2023 08 24
Posaljite busom.
2023 08 24
Kako funkcionira slanje busom?
2023 08 24
Predate vozacu posiljku? Doduse ne znam kojih je tocno dimenzija i hoce li je i oni primiti.
2023 08 24
Primit će oni sigurno ako im se plati neka normalna cifra, znači ako je netko spreman dati 15 ak eura za GLS onda ih može ponuditi i vozaču. Tako ja razmisljam...
2023 08 24
Možete busom, manji paketi idu gore kod vozača a veliki dolje u bunker. Ja sam slala veliki kofer, naplatili su mi 100 kn - to je bilo još prošle godine pa nez kako su se cijene mijenjale
2023 08 24
Ja sam slala paketom 24, poštom, bilo je skupo..ali sam poslala.
2023 08 24
Ukoliko kupac plaća dostavu (ukoliko se radi o slučaju kupoprodaje), briga mene koliko košta dostava, sve dok se plaća unaprijed. Ako mu paše da mu se tako i tako šalje, šaljite. Samo praćena pošiljka dolazi u obzir, pisamca ne šaljem, osim razglednica.
2023 08 24
> PigmyPuff: > Možete busom, manji paketi idu gore kod vozača a veliki dolje u bunker. Ja sam slala veliki kofer, naplatili su mi 100 kn - to je bilo još prošle godine pa nez kako su se cijene mijenjale Stvarno su vam puno naplatili. Slala sam kofer busom, ima opcija prtljaga bez pratnje, na kofer ide naljepnica kao i na svu drugu prtljagu a drugi dio kupona dobivate vi. Platila sam cini mi se 20 kn. Nisam prije znala za tu mogucnost ali nisam sigurna da li postoji kod svih prijevoznika.
2023 08 25
Ne znam kako je kod drugih prijevoznika, ali kod ovih kojim ja znam putovati su za vrijeme korone naplacivali punu cijenu karte za slanje kofera i vecih paketa busom, bez putnika, posto su ionako bili na gubicima jer su smjeli voziti bus sa pola kapaciteta. Vjerojatno to vise nije tako...
2023 08 25
Sve se moze poslati,samo ovisi koliko ste spremni platiti,te dali je isplativo Narucivala sam neki dekorativni kamen cca 60 komada,platila 250kn postarinu,jer mi je doslo na paleti slozeno Bolje mi je i to bilo platiti nego ici u Zg po to i voziti u autu,ovako mi je doslo na vrata
2023 08 25
Ovo za slanje paketa ili kofera busom, ma najbolje da naplate punu kartu za to... 🤦 I još je postalo sasvim normalno da cijene svake godine moraju ići gore. Umjetno stvorena poskupljenja zbog umjetno stvorenih nestašica. Vrli novi svijet.
2023 08 25
Meni je Overseas slao veliku pošiljku.
2023 08 26
> Desinićka: > Posaljite busom. Tepih treba poslati.
2023 08 26
> kozmetika88: > Sve se moze poslati,samo ovisi koliko ste spremni platiti,te dali je isplativo > Narucivala sam neki dekorativni kamen cca 60 komada,platila 250kn postarinu,jer mi je doslo na paleti slozeno > Bolje mi je i to bilo platiti nego ici u Zg po to i voziti u autu,ovako mi je doslo na vrata Tepih trebam poslati.
2023 08 26
1 2