Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Trustap na Krpicama

> XTina.: > Meni je ovo trenutno najzanimljivija stavka. Ikone su tako poslozene da ce mnogi kliknuti na ''kupi'', pogotovo noviji clanovi krpica. Sve vise prodavaca kaze kako da ne misli poslovati preko ove platforme. Ako Krpice i Trustap uzmu 5% + 0,50€ od svake moguce suradnje - gdje ovo sve ostavlja kupce koji su upravo bacili svojih 5% + 0,50€ u vjetar? Oni ce lijepo zaraditi, a kupac nek se snade.... Pa naravno. To sam jučer odmah napisala. Ikona "kupi" je dominantna, pink i sugerira kupovinu. Ispod nje je ikona"želim to" koja u opreci s "kupi" upućuje na spremanje u omiljene artikle. Kupci će se naći u situaciji da čekaju danima na povrat novaca od prodavača koji ne žele poslovati preko trustapa. Kupci će plaćati provizije za artikle koje ne mogu kupiti jer prodavač ne želi poslovati preko trustapa, artikle koji su prodani, artikle prodavača koji su neaktivni... Prodavači će se naći u situaciji da se natežu s kupcima i skupljaju negativke jer kupac nije dobio ono što je platio. Ovo je totalni amaterizam. Netko tko bi trebao predstavljati sigurnu kupovinu si ovako nešto ne bi smio dozvoliti.
2023 10 26
> Nocturama: > > XTina.: > > Meni je ovo trenutno najzanimljivija stavka. Ikone su tako poslozene da ce mnogi kliknuti na ''kupi'', pogotovo noviji clanovi krpica. Sve vise prodavaca kaze kako da ne misli poslovati preko ove platforme. Ako Krpice i Trustap uzmu 5% + 0,50€ od svake moguce suradnje - gdje ovo sve ostavlja kupce koji su upravo bacili svojih 5% + 0,50€ u vjetar? Oni ce lijepo zaraditi, a kupac nek se snade.... > Pa naravno. To sam jučer odmah napisala. Ikona "kupi" je dominantna, pink i sugerira kupovinu. Ispod nje je ikona"želim to" koja u opreci s "kupi" upućuje na spremanje u omiljene artikle. > Kupci će se naći u situaciji da čekaju danima na povrat novaca od prodavača koji ne žele poslovati preko trustapa. > Kupci će plaćati provizije za artikle koje ne mogu kupiti jer prodavač ne želi poslovati preko trustapa, artikle koji su prodani, artikle prodavača koji su neaktivni... > Prodavači će se naći u situaciji da se natežu s kupcima i skupljaju negativke jer kupac nije dobio ono što je platio. > Ovo je totalni amaterizam. Netko tko bi trebao predstavljati sigurnu kupovinu si ovako nešto ne bi smio dozvoliti. očito je da svatko ko je uplatio novce preko trustap aplikacije da je uplatio trustapu, a ne prodavaču i da se za povrat svojih novaca treba obratiti trustapu, tako sad tako i ubuduće, ali kako je to admin na početku napisao na to će pričekati nekoliko dana da prođu svi mogući postavljeni rokovi
2023 10 26
čuvajte se potencijalnih lovaca u mutnom koji bi mogli pokušati da vas prevare sa spikom "uplatila sam na trustap pošaljite mi paket".... oni koji budu članovi te aplikacije trebali bi dobiti od trustapa povratnu informaciju da su na trustap zaprimili novce od određenog kupca i za koji artikl,pa nema smisla da se šalje artikl prije potvrde od trustapa o plaćanju... oni koji se neće registrirati na trustap nemaju nikakve veze ni obaveze sa trustap aplikacijom taman da njih 100 odluči da uplati novce trustapu, a to je već obaveza trustapa da spriječi mogućnost uplate "neregistriranim korisnicima" ako je uopće to moguće
2023 10 26
Ne želimo trustap!!!
2023 10 26
> Mare@@: > Ne želimo trustap!!! Na ovoj temi imate dva ista posta, molim Vas da ne stavite treći.
2023 10 26
Nisu isti. Jedan je molba a drugi želja/izjava (evidetno u svim komentarima na temu do sad) 🙂 Svi su ionako protiv trustapa pa mislim da nije ni potrebno jer je stvar više nego jasna. Pametnom dosta pa sigurno više na tu temu neću ništa reći osim ako me netko ovako direktno spomene/prozove onda ću morati u svrhu obrane.
2023 10 26
Ajme koja zbrka... Šteta
2023 10 26
> Desinićka: > Ovakve bi teme trebalo otvarati prije uvodjenja novosti kako bi ljudi koji bi to koristili dali svoje misljenje bi li im to bilo korisno i sto eventualno treba prilagoditi. Ovako imate jos jednu novost koju ce malo tko koristiti. upravo tako, fali jasnoća u informaciji što je to i kratak opis za korisnice koje ne dolaze na forum
2023 10 27
Sjetimo se samo kad ste prošle godine najavljivali velike promjene pa je jedino što se dogodilo bilo da su se izmijenile kategorije. Vi kao admin ste prvi u doticaju s problemima na stranici jer ste nama "na udaru"; tj. prva osoba kojoj ćemo se obratiti, ali i oni u pozadini su itekako svjesni toga. Prema upitima/prijavama koje dobivate znate koji su najčešći problemi već godinama - prvenstveno funkcionalnost same stranice, zatim zaštita kupac/prodavač i naposljetku dizajn. Ako promjene koje ste najavili neće pokriti ta područja nego će se opet izmišljati kao ono s GLS-om, korisnici će negativno reagirati. Neću komentirati konkretnu novu opciju jer je ne planiram koristiti, ali opet ste nam uveli nešto što nije primarno, i to i i mi znamo, a i vi.
2023 10 27
Nadam se da ćete uvažiti mišljenja većine cura sa krpica, ne razumijem forsiranje nečega što većina korisnika vaše stranice očito ne želi. uzmite si postotak od prodaje , regulirajte to nekako , ovo sve je turn off žešći
2023 10 27
Jednostavno žele preuzeti dio zarade od svake prodaje, kao Booking i Airbnb što uzimaju proviziju od svake rezervacije, ali imaju i first class podporu u slučaju da nešto podje po zlu. I nema ništa loše u tome, ali se to može puno bolje i jasnije najaviti, a ne uvesti nešto novo, a korisnice nemaju pojma o čemu se radi. A poštarinu ste na početku mogli naprtiti kupci, bilo bi više fer nego ovako da ju sada prodavač plaća, a to ni ne želi.
2023 10 27
Kad god krpice uvedu neku promjenu, to je nagore. S obzirom da je većina korisnica ovdje iz hobija, pa tako i ja, objave administratora o unaprijeđenju stranice smatram vicem i ne zamaram se učinkovitošću najavljenog. Najteže je bilo smisliti ime za TRUSTap jer to mora zvučati kao firma od povjerenja. TRUSTolovci bi sigurno izazvali sumnje kod korisnika. Divna promjena, ali nemojte stati samo na ovome. Ako ima neka firma iz Nikozije koja bi prodavaču na daljinu skenirala rožnicu, a da trošak snosi kupac, ili ako vam na pamet padne nešto još luđe i nepotrebnije, ja sam za!
2023 10 27
Ja želim da mi to maknete sa profila.Ne mislim se registrirati i ne želim da me prisiljavate.
2023 10 27
Ne želim Trustup!
2023 10 27
Pretpostavljam da taj krš nećete maknuti jer su ugovori poptpisani i od toga vam (nezasluzeno) kaplje lovica, ali barem učinite minimum za svoje korisnike. Ikonu "kupi" stavite ispod "želim to" i označite jednu rozom, drugu plavom bojom. To je usluga i vama i nama - očito je da nitko neće prodavati na taj način, a i novi kupci ce vjerojatno zatvoriti prozor kada im iskoči neka divlja stranica za upisivanje bankovnih podataka. Ne shvaćam kako to ne vidite, ali ovo će samo još smanjiti prodaju na stranici.
2023 10 27
1 2 3 4 5 6 7 ... 8