Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Trustap na Krpicama

Meni taj trustap smrdi skroz...dode mi mail jucer da je cura uplatila novce..vidim da je nova na krpicama, iako se ja nisam ni registrirala na trustap i napisala mi adresu i sve za slanje ja rekla da saljem jer ono ajde uplatila je, ne znam sta bi drugo...i sad se naivna registriram jer mi je glupo zbog cure..medutim kad malo istrazujem uopce ne zelim imati posla s time..i sta da ja curi sad kazem? Vjerojatno odma dobivam negativnu..stavili ste nas u skroz lose pozicije..kako mogu uplatiti nekome tko se ne zeli na to registrirati
2023 11 27
Možete otkazati i vaš kupac će za nekih 7 dana dobiti natrag nove i onda može kupiti tako da vama direktno uplati. Ne svidja se ni meni ova opcija, kao i većini curki ovdje, ali baš njih briga, a trebalo bi ih biti.
2023 11 28
> XTina.: > Kad vec pokusavate rijesiti neke probleme na ovoj stranici, mozete li molim Vas obrisati profile koji nisu bili aktivni 3+ godina i njihove artikle? To je zasigurno tisuce artikala koji Vam samo smetaju u vodenju stranice. A smetaju i nama kupcima, jer ionako nisu dostupni. To bi pod prvo trebali riješavati. Mislim da nikome od nas ne bi bio problem bar da se jednom mjesečno prijavimo na krpice (ako ne dolazimo često ) ,a ne samo kad dobijemo poruku tj.obavijest od nekoga na mail. Jer želiš kupiti nešto od nekoga i vidiš da nije bio na krpicama duže vrijeme , ali svejedno ideš pokušati i pošalješ poruku i odgovor nikad ne dočekaš ! A u međuvremenu ne šalješ nikome drugome poruku za možda slični artikl dok netko ne odgovori na onu prvu poruku što je poslana. Jer ne želiš zeznut nekoga , slati brdo poruka pa tko se prvi javi da s njim posluješ. Meni osobno je to gubljenje vremena - čekajući nekoga da odgovori ,a silno želiš baš to.
2023 11 29
@Asteria80 "A u međuvremenu ne šalješ nikome drugome poruku za možda slični artikl dok netko ne odgovori na onu prvu poruku što je poslana." Tko Vam brani da se raspitujete dalje? Nije to da ćete zeznut nekoga ako se javljate dalje za nešto slično kod drugoga što Vam se trenutno sviđa. Vaš novac i Vaša stvar kod koga ćete ga potrošiti. Ako nije u interesu prodavača da proda svoju robu, pa nikad nije bio problem potrošiti novce negdje drugdje.
2023 11 29
Trebalo bi obrisati atikle koji su stariji od 1 godine, a profile ne smije admin brisati.
2023 11 29
Slažem se sa Xtinom.Zadnjih tjedan dana aktivno tražim stvari za blagdane.Naišla sam na desetke profila koji nisu aktivni godinamaa.
2023 11 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/33cfc238671a1aefcb98293fe86b25b2.jpg) Je li ovo ok profil? Došlo mi je sada da je netko kupio artikal preko trustup aplikacije od ovog profila.
2023 11 30
> Nakyyy: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/33cfc238671a1aefcb98293fe86b25b2.jpg) > Je li ovo ok profil? Došlo mi je sada da je netko kupio artikal preko trustup aplikacije od ovog profila. Prevaranti Pretpostavljam da je dostava preko dpd-a ili gls-a Citajte teme od Admina,sve Vam pise tamo
2023 11 30
Meni je upravo stigla poruka od Vas da je artikal iz moje trgovine kupljen putem Trustupa. Ja neću da slijedim nikakve linkove , čekam kurira da preuzme robu te da kupac prvo vidi u što je ulozio novac pa ako mu se prohtije da mu se njegov novac vrati. Nova sam ovdje i sve mi je to prekomplicirano.
2024 01 10
Kako obrisati trustapp? Cura mi je uplatila za artikl,nisam skuzila da mogu odbit. Nakraju sam napravila trustapp,al uspile smo skuzit i poslovale na stari nacin. Nezelim poslovat preko trust-a,molim u inbox da mi netko objasni kako to obrisat. (Neznam ocu vidit forum) (Njihova sluzba mi nije odg na mail) Tnx
2024 07 14
1 2 ... 6 7 8