Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lažan opis artikla

Drage Krpičarke! Nakon kupnje stvari opisanih "kao novo, vjerujte mi "stiže robica s rupicama, zakrpom, blijeda, nošena puuuno, pokidanih rubova, očito samo dobro ufotkana...ukaže se prodavaču na propust, zamoli za povrat ( jer dogodi se da ne pregledamo pažljivo prije slanja i ajde, Bože moj, napraviš tada po savjesti ), neki kompromis , nešto. Ma barem ispriku! Ali ništa od toga. Nisam reagirala promptno, izvukla iz Tisak kutije, stavila u košaru, pa kax se hrpa napunila krenula peglati i svaka majica novo iznenađenje. Neugodno. Prodavačica samo i dalje po svome, pa vrijeđanja, daljnje laži, neka nova pravila, spominjenje stvarnih osoba iz blizine u stilu (rekla je ta i ta da ste jadnica...ajme to tek nikada nisam doživjela! Najlakše guglati danas i stvarati priče o nekome. Pa eto pitala ja tu i tu za dotičnu- nikad čula za nju. Tu mi je kliknilo da je to teža patologija u pitanju).e sad su tu već principi, fučkaš par eura, no nitko od tebe ne treba raditi budalu, a ni od novaca koje si pošteno zaradio..i tako. A bila je dovoljna samo topla isprika što se mene tiće. Osim negativne povratne koje služe kao upozorenja nekim potencijalnim kupcima postoje li neki drugi postupci da se ovdje na Krpicama takve stvari ubuduće preveniraju? Neka ideja? Jer čemu klikanje u onoj rubrici novo, novo bez etikete, noseno bez znakova itd...
2023 11 08
Pa kad vas vec tako vriđa i još vas je pokrala, sami ste spomenuli drustvene mreze, lijepo stavite razgovor s doticnom ovdje i negdje na fb tagirajte je pa nek svi vide kakva je 😒 sramota
2023 11 08
Prijaviti adminu pa neka je blokira.
2023 11 08
"novo bez etikete" se itekako eksploatira za sve, rupice, flekice... Po meni novog bez etikete nema, kad si već skinuo etiketu, vjerovatno si to i oprao, a možda i nosio koji put...
2023 11 08
To bi trebalo preimenovati u nenoseno bez etikete. Novo neki cesto tumace kao nesto sto je noseno par puta, al eto, kupila sam prosli petak pa je novo.
2023 11 08
Ako je novo s etiketom,onda ocekujem takvo Novo moze biti i bez etikete,ali naravno nenoseno,i da nije oprano A ovdje svasta se prodaje pod novo,a noseno je itekako Neke stvari su samo da se odnesu do kontenjera Svasta se tu prodaje pod novo i kao novo,a izgleda kao da je rat proslo
2023 11 08
Slažem se. Novo je novo. Možda kupljeno u afektu, možda dobiveno na poklon. Mislim da pod drugu kategoriju bolje staviti Nenošeno, kao novo. Pa treću stanje odlično, bez vidljivih nedostaka treća sitni nedostaci i u oglas staviti fotke koji su to pa neka kupac odluči smetaju li mu ili ne....ostalo bome ne želim ni prodavati ni kupovati.
2023 11 08
I mislim da je najvažnije istakniti baš sve nedostake, onako iskreno. Najgore je kad mi tako netko nešto doslovno uvali bez imalo savjesti.
2023 11 08
> Michy3: > Pa kad vas vec tako vriđa i još vas je pokrala, sami ste spomenuli drustvene mreze, lijepo stavite razgovor s doticnom ovdje i negdje na fb tagirajte je pa nek svi vide kakva je 😒 sramota Pa iskreno malo mi fali...ali ne bih javno, iako vidim da na Crnu listu stavljaju osobe iz istog razloga zbog kojeg sam temu otvorila. Ostavila sam joj podužu negativnu. Ukoliko mi stavi osvetničku prijaviti ću je adminki. Nije neki novac ali drskost me vrijeđa . I ta besramnost. Odgovorila mi je da nisam odmah reagirala. Nisam ni odmah prala ni peglala. Tek kad sam rastegla na dasci jednu po jednu majicu vidjela se sva raskoš kupljenog.
2023 11 08
Da, to je koma, raduješ se jednom, otvoriš paketić, kad ono šok i nevjerica. Kod vas je razdoblje sreće trajalo čak i malo dulje!!!! Baš bezveze. Ne bih čak rekla ni da imamo različite kriterije. Svatko zna prepoznati pocufano i mucasto. Samo i letimičan pogled na vaš ormarić kaže da kod vas vlada red i urednost, nadam se da je korisnica pogledala u vaš ormar prije nego je poslala ove svoje iznošene stvari. To će joj se već negdje vratiti, ne brinite. Ako čita temu možda joj se dogodi klik u glavi.
2023 11 09
Mislim da nije stvar kako korisnica definira novo bez etikete ili stvarno stanje artikla. Radi se o osobi koja neovisno o kategoriji stanja, vam pokusava uvalit nesto. Nekoliko puta sam dobila uistinu novi artikl s etiketom, ali eto za neko cudo bi mi korisnice zaboravile rec da smrdi na cigare i vlagu. Nekad su krpice uistinu lutrija🤷🏼‍♀️
2023 11 09
ja i dalje ne znam o kome je riječ? A baš se referirate na kupnju kod jedne osobe
2023 11 09
> Vicky1: > ja i dalje ne znam o kome je riječ? A baš se referirate na kupnju kod jedne osobe odete na profil i vidite kome je negativka
2023 11 09
> Vicky1: > ja i dalje ne znam o kome je riječ? A baš se referirate na kupnju kod jedne osobe Evo ova: https://mojekrpice.hr/anicaanica-432007
2023 11 09
da..meni se jednom dogodilo da je npr oglas bio star jednu godinu na što nisam obadirala jer nema veze kada je stavljen- po meni on tu zaustavlja svoje vrijeme i vrijede ista pravila , -prodavale su se torbice pa sam imala neke upite da se na slici nešto nevidi ili me zanima samo jedna ..a korisnica mi je (očito mlada i bez pardona) rekla pa to je bilo tada sada je prošla godina torbica se nosi i da ne izgleda tako...sva sreća da mi je to tako rekla jer sam se odmah zahvalila i pomislila da svatko svoju ideju ima kako nešto prodati baš me ovaj slučaj podsjetio na tu situaciju vjerujem da je u pitanju ista stvar
2023 11 09
1 2