Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

About you prevara

Pozdrav, trebala bih savjet sto da napravim. Za Black Friday narucila sam preko About You stranice neku odjecu i jedan proizvod su mi poslali krivi. Cim sam primila paket, poslala sam im mail da mi je stigao krivi proizvod u paketu, na sto su bili ekstremno drski i napisali mi da sama obavim povrat i narucim ponovno taj proizvod koji sada kosta 20€ vise nego kada sam ga ja narucila. Nije stvar u 20€ vec je stvar principa, paket mi je kasnio 10 dana, morala sam otici na drugi kraj grada pokupiti ga jer su bili lijeni dostaviti ga na adresu i onda mi jos posalju krivi proizvod i tjeraju me da kupujem opet. Zanima me da li ih mogu negdje prijaviti ili nesto poduzeti jer su me svojim bezobrazlukom dobro iznervirali ovih dana.
2023 12 09
Piši im komentar na društvenim mrežama odmah će se osvjestit :-)
2023 12 09
Ajme tuzite ih. Ludnica je za crni petak i neki student je krivi artikl zapakirao. Vratite proizvod i cekajte iduce snizenje. Ili ne narucujte vise od njih. I ne dostavljaju oni pakete vec posta.
2023 12 09
Nemam neugodna iskustva s aboutyou, a stvarno sam se nakupovala u njih. Imala sam par pitanja i uvijek sam dobila pristojan odgovor, doduše danima kasnije. Možda ste se namjerili na nervoznog djelatnika. A s poštom se događaju problemi, pogotovo kad su rasprodaje.
2023 12 09
Meni jedan artikl stigao oštećen, i isto su mi to rekli. Ja govorim da je artikl rasprodan i da mi se neda riskirati ocu li ga opet moći naručiti,da bi ga zadržala i postoji li mogućnost dodatnog popusta na šta su mi rekli da mogu krojaču odnijeti na popravak a uz predocenje računa oni se platiti 10% od cijene 😂😂😂 ruganja teško.. također mi je i jedan dzemper isto stigao u skroz cudnom stanju kao da je na placu raden a koštao je poprilicno. Sve u svemu kad naručujem s ay ne smatram da sam kupila dok mi ne dođe i sve ne provjerim jer sam više puta morala vraćati artikl zbog njihovog propusta
2023 12 10
> trouhgmyeyes: > Meni jedan artikl stigao oštećen, i isto su mi to rekli. Ja govorim da je artikl rasprodan i da mi se neda riskirati ocu li ga opet moći naručiti,da bi ga zadržala i postoji li mogućnost dodatnog popusta na šta su mi rekli da mogu krojaču odnijeti na popravak a uz predocenje računa oni se platiti 10% od cijene 😂😂😂 ruganja teško.. također mi je i jedan dzemper isto stigao u skroz cudnom stanju kao da je na placu raden a koštao je poprilicno. Sve u svemu kad naručujem s ay ne smatram da sam kupila dok mi ne dođe i sve ne provjerim jer sam više puta morala vraćati artikl zbog njihovog propusta Bas ruganje 🙈 Pitanje je hoce li mi uopce vratit novce ako im posaljem taj krivi proizvod natrag 😅 def ne narucujem vise preko njih
2023 12 11
> Billy5: > Nemam neugodna iskustva s aboutyou, a stvarno sam se nakupovala u njih. Imala sam par pitanja i uvijek sam dobila pristojan odgovor, doduše danima kasnije. Možda ste se namjerili na nervoznog djelatnika. A s poštom se događaju problemi, pogotovo kad su rasprodaje. Znam za HP da je katastrofa, ali na stranici pise da se povrat moze obaviti na kucnu adresu, a njihova nadrkitos djelatnica mi je rekla da moram sama ic u postanski ured i platiti povrat. Zbog njihove greske. Da nije tuzno, bilo bi smijesno 😂😅
2023 12 11
> Desinićka: > Ajme tuzite ih. Ludnica je za crni petak i neki student je krivi artikl zapakirao. Vratite proizvod i cekajte iduce snizenje. Ili ne narucujte vise od njih. > I ne dostavljaju oni pakete vec posta. Joj hvala, prosvijetljena sam
2023 12 11
> Blue_skies: > > Billy5: > > Nemam neugodna iskustva s aboutyou, a stvarno sam se nakupovala u njih. Imala sam par pitanja i uvijek sam dobila pristojan odgovor, doduše danima kasnije. Možda ste se namjerili na nervoznog djelatnika. A s poštom se događaju problemi, pogotovo kad su rasprodaje. > Znam za HP da je katastrofa, ali na stranici pise da se povrat moze obaviti na kucnu adresu, a njihova nadrkitos djelatnica mi je rekla da moram sama ic u postanski ured i platiti povrat. Zbog njihove greske. Da nije tuzno, bilo bi smijesno 😂😅 zasto bi morali platiti povrat? ili je to bio outlet, mislim da tamo naplacuju? ja bih uz robu napisala pismeno da je poslan krivi artikl i natezala se s njima da vrate i postarinu
2023 12 11