Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Živi mrtvaci strip

Zna li netko slučajno gdje se mogu kupiti Drugi i Treći Omnibus Živih mrtvaca? Svuda gdje sam gledala je rasprodano ,:(
2023 12 29
Ima li nekih forumskih tema gdje se okupljaju ljubitelji stripova da tamo pitate??
2023 12 30
takvi forumi traže registraciju preko "ne-anonimnih" mail adresa, što znači da se ne može registrirati gmailom, a ja ne volim baš previše davati osobne info nepoznatim stranicama... Pitam ovdje jer sam očajna već
2023 12 30
Ime, adresa, mobitel i lokacija- to mi nikako nisu više neke osobne informacije jer su već dostupne na milijun mjesta, tako da ne bih imala straha..Microsoft zna što sam danas kupila, što sam guglala, koga sam nazvala i što me muči te kakve mi usluge treba ponuditi....zna čak i moje kg jer sam spojena s vagom, želi znati i koliko vode pijem........
2023 12 30
> khanilena: > Zna li netko slučajno gdje se mogu kupiti Drugi i Treći Omnibus Živih mrtvaca? Svuda gdje sam gledala je rasprodano ,:( pitajte na fejsu u grupama u kojima se prodaju knjige, ima ih hrpa, a vjerojatno ima i nekih koje su samo za stripove.
2024 01 07
Preko Amazona jedino
2024 01 22