Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sužavanje Levi's traperica

Pozdrav! Zna li tko gdje se u Zagrebu može odraditi sužavanje Levisica, da se zadrži originalni šav i sl.?
2024 01 10
Koliko ja znam, nemože, pasica se mora skratit negdje. Nedavno sam radila užasno komplicirano sužavanje preskupih traperica i super je ispalo, treba biti dobra krojačica koja kuži kaj hoćeš i da si truda, isti konac... Ova moja se namučila i dobro naplatila, al ja sam super zadovoljna.
2024 01 10
Udruga Kamensko, Ulica Braće Cvijića 9, Knežija. Probajte kod njih.
2024 01 10
Gube formu, ako se raspore i suze otraga, u problemu su džepovi, a njih je nemoguće micati. Ako je 501 to bi možda i bilo moguće jer su kod njih džepovi razmaknuti. Sa strane se čini nemoguće jer se razmrda cijeli kroj. Meni se to čini neisplativo, bolje dati hlače nekome kome pašu po veličini, a sebi uzet nove. Drugi način je ušici na pasici, ali to ne želite na levisicama..jednom sam preuređivala jedan traper kombinezon koji sam platila 70 kn, ženu sam potpuno izgnjavila, parala je 3 puta, na kraju nisam bila zadovoljna i platila sam to 100 kn..nikad ne znate kako će ispasti..
2024 01 10
Sa strane se sužavaju,ti ušici su živi užas, ovak je teže ali super izgleda.
2024 01 10
> Nitospitos: > Sa strane se sužavaju,ti ušici su živi užas, ovak je teže ali super izgleda. pa koliko si platila tu avanturu?
2024 01 10
Pa, 25 eura, al hlače su koštale puno puta više pa se isplatilo😆😆😆 Al, žena fakat pošteno odradi posao. Jednom mi je postolar rekao da će stavljanje gumenog potplata na cipele počet naplaćivati u skladu sa cijenom cipela😂😂😂nejdem više kod njega...
2024 01 10