Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne prolazi mail

Potencijalni kupac traži da mu na njegov mail pošaljem dodatne informacije iako sam mu odgovorila ovdje na upit. Pokušala sam sa mog maila u Yahoo poslati na njegov koji je naveo ...gmail. Namjerno ne navodim korisnikov mail u cjelosti. Javlja DAEMON.... Opet tražio zašto nisam odgovorila i ovdje u krpicama više mu ne mogu odgovorit. Da li je na crnoj listi, problematičan klijent? Ja negdje griješim ili nešto treće? S drugim potencijalnim kupcima normalno komuniciram ovdje. Lijepi pozdrav
2024 01 11
Potencijalni kupci koji traže komunikaciju preko maila su redom prevare. Imate nekoliko objava o tome. Ne nasjedajte.
2024 01 11
Nigdje ne griješite, samo nemojte pristajati na komunikaciju izvan Krpica, pošteni kupac to neće tražiti.
2024 01 11
Ako je vec mogao ili mogla tu poslati poruku ,tako moze i sve ostalo, povremeno mi dolaze takvi upiti na koje ne odgovaram vec brisem iz razloga jer mislim da su to prevare., a bilo je toga dosta tu.
2024 01 11
Odustanite od suradnje i uštedite si vrijeme i živce, jer se radi o klasičnoj prijevari/spamu.
2024 01 11
Mail nije dobar. Ali to je najmanje bitno jer uglavnom prevaranti traže da im se javite na mail, pa ne odgovarajte ništa.
2024 01 11
Hvala svima na odgovorima. Lp
2024 01 16