Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Idete li na Eras turneju u Beč? ✨

Bok cure, pretražujem forum u nadi da ću se priključiti nekoj aktivnoj temi o Taylor Swift, ali na moje veliko iznenađenje, nema ničega! Ili su svi Swifties na Redditu i ne hengaju na krpicama, ili nije popularno izjašnjavati se kao ljubitelj glazbe Taylor Swift 🙈 Tako da eto otvaram novu temu (jedva sam se odlučila za kategoriju između "Sastanci istomišljenika", "Glazba", i "Razvodi i prekidi" (IYKYK), ali eto nas ovdje u kategoriji "Događaji" jer primarno želim komentirati modu -- i to modu za nadolazeću Era turneju! Već sam krenula kombinirati outfit iako smo još daleko od kolovoza, i napikirala sam par odličnih šljokičastih haljina kod par prodavačica. Hint svim curama koje prodaju šljokičaste haljine da u opis stave "Taylor Swift", isplatit će vam se 😎 E i jedna dojava, prije koji dan sam na rasprodaji u Reservedu u Z centru našla kožne kaubojke za 7,99 eura (vjerojatno su gone, možda ipak nije dojava). Ne lažem i nije typo hahaha. Nisam ih uzela jer sam zaključila da ću prokuhati na stadionu u 8. mjesecu u gležnjačama 😆 Ugl pišite planirate li ići i kakvi su vam planovi za outfit 💘
2024 01 23
Isla bi da cijena ulaznice nije astronomska 😭
2024 01 23
Jesi uspjela pristupiti prodaji uopće? Meni je cijeli proces kupovine bio ultra stresan, i suludo je da se sve rasprodalo u roku pola sata!! Mislim pričamo o 3 puta napunjenom stadionu. Crayyy Ja sam zadovoljna jer sam svoju ulaznicu nabavila za oko 130 eura, a očekivala sam puno veću cifru...
2024 01 23
Also, HI! Hvala na pokazivanju prvog Swiftie znaka života na krpicama :")
2024 01 23
I ja sam ocekivala puno vecu cijenu, pogotovo jer se o ovakvom koncertu radi. Super da si uspjela nabaviti. 🙂 ja nisam iskreno ni razmisljala ozbiljno ici pa nisam ni pokusavala nabaviti kartu. Decko je nasao negdje na internetu gdje netko (pre)prodaje karte ali tko zna jel to uopce legit stranica i preriskantno mi je davati tolike novce, a da na kraju ispadne muljaza.
2024 01 23
To ti ne bi preporučila jer OeTicket preko kojeg sam kupovala ima svoj sustav preprodaje karata, prilikom čega se mijenja i ime "nositelja" karte. A navodno da se nositelj karte mora legitimirati, tako da se na tvom mjestu ne bih kockala i platila tisuće novaca pa da me otkantaju na ulazu ,:(
2024 01 23
Da se vratimo na outfite, evo par haljina koje sam do sad shortlistala kao kandidate za Eras tour: https://mojekrpice.hr/items/zene/15422772/svecana-haljina-sa-sljokicama --≥ prekrasna haljina sa šarenim šljokicama u veličini 40/L https://mojekrpice.hr/items/zene/15490193/mango-haljina-sa-sljokicama-nova --≥ opet šarene šljokice, ali ovaj put s puf rukavićima, kome paše S veličina https://mojekrpice.hr/items/zene/14192257/ljubicasta-svecana-satenska-haljina --≥ toooop, prolazi i za Midnights i za Speak now ere :D https://mojekrpice.hr/items/zene/9381820/haljina-i-do-weddings --≥ najdivnija od svih, ovu bi uzela odmah da je cijena pristupačnija, kakav Bejeweled vibe na korzetu ajme! ali ne smijem, manje sam platila kartu :D Bacite svoje favorite da se divimo, u nadi da će isplivati još koja obožavateljica <3 :")
2024 01 23
Javlja se jedna 50-godišnjakinja koja je išla gledati film u kino. Da, kužim sve to oko Taylorice, mala zna kako se radi posao. Sve pjesme je sama napisala, cijenim, a takvu produkciju valja vidjeti uživo, čak i ako nisi fan. Uglavnom, najbolji mi je outfit 2!! Nemam sad vremena pisati više, ali sigurno ću se vratiti na vašu temu.....moram odjuriti na posao.... :")
2024 01 24
uuu prikljucujem se temi i idem na koncert! :D uopce nije za javnost kolko smo frendice i ja platile kartu :') ali sad je to manje vazno, imamo ju, prikljucujem se trazenju outfita :")
2024 01 24
> sanjaurban: > Javlja se jedna 50-godišnjakinja koja je išla gledati film u kino. Da, kužim sve to oko Taylorice, mala zna kako se radi posao. Sve pjesme je sama napisala, cijenim, a takvu produkciju valja vidjeti uživo, čak i ako nisi fan. Uglavnom, najbolji mi je outfit 2!! Nemam sad vremena pisati više, ali sigurno ću se vratiti na vašu temu.....moram odjuriti na posao.... :") Ja sam gledala film, iako ne u kinu. I iskreno, znam da ce bit kontroverzno, al meni je bio bolji koncert s Reputation turneje 😅
2024 01 24
Nije mi za uspoređivanje, naporan timski rad iza oba spektakla, kasnije je platila dodatno većinu tih ljudi, vozače, tonce.....odjavna rola dulja je nego na filmu.....uglavnom zanimljivo mi je to pratiti....nekada nismo lako dolazili do glazbe....neke hitove sam čekala i čula ih prvi put na radio Braču, kasete smo kupovali u Fotomuzikalijama, ali su uvijek bile odmah rasprodane, a koncerti su bili tada nam fora, iako, često su zvučnici zezali....tako da imati taj raspon od onda do danas je baš fascinantno, ne govorim sad uopće o vrsti muzike i žanru, naravno da je rock jedan i jedini, ali svatko ima neki svoj žanr koji voli i prati..
2024 01 24
uuu šljokice da :) nisam vidiš o tome ni razmišljala još :)) sviđa mi se 1. link idemo seka i ja na koncert u Beč, karte smo platile ko i ti.. davno je to bilo i ona je kampirala nad laptopom da ih kupi. mi smo 38 i 30 g :) i dan poslije idemo na Ed Sheerana tu u kvartu. https://mojekrpice.hr/items/zene/14641963/haljina fora opcija isto
2024 02 01
Bok svima! Vidim da je ovdje okej da pitam, da li netko slučajno može i želi mijenjati karte za Taylor u Beču? Ja imam tri karte za 10.08, ali s obzirom da Ed dolazi taj dan mi bi rado otišle i na taj koncert pa ako netko slučajno poznaje nekoga bila bi jako zahvalna :) :)
2024 02 28