Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

o neee.nove krpice

Meni se sve sviđa! 😘😘😘 Krpice su još uvjek najbolje mjesto za kupnju i prodaju i tako će i ostati kaj se mene tiče. Kome se ne sviđa, ima vestiare😂😂😂
2024 04 19
Joj, šta je ovo?
2024 04 19
> mirela1956: > P. S. No, da se nadovežem na prethodnu kritiku, dobra novina je što se sada odmah može iz naslovne fotografije vidjeti broj pregleda i da li je tko predmet stavio u omiljene. To je dobra novost. Nikad nije sve crno. Meni je ovo gore što si napisala isto dobro. Više informacija bez dodatnog klikanja :-)
2024 04 19
Slabo se vide teme!!!
2024 04 19
Meni se sviđa light basic design jer volim promjene :-)
2024 04 19
> Groovy: > Meni se ovo nimalo ne sviđa, stare su bile ljepše Ni meni,ovo je grozno🙄vrati nam stare krpice🙏
2024 04 19
Meni je uvijek interesantno kako se nađe vrijeme za mijenjanje "stvari", troši se vrijeme, novac(neko je plaćen za ovo ,valjda) da se nešto promijeni,tek tako, promjene radi , a neće se potrošiti vrijeme i novac na neke promjene , o kojima korisnice stalno govore, zbog funkcionalnosti same stranice.
2024 04 19
Pre spooooro! Uzas!
2024 04 19
> Pooosaaa: > Pre spooooro! Uzas! Užasno sporo,ne mogu se uopće gledati artikli,nepregledno,sve uglavnom puno lošije.
2024 04 19
Katastrofa , nepregledno na mobitelu ..baš razočaranje ..
2024 04 20
Zamjeram jedino veliku sporost.
2024 04 20
Na stranici je sve usporeno. Bas frustrirajuce...
2024 04 20
Ne znam sto su htjeli postici s promjenom dizajna, ali dizajn je los i jos su k tome unistili ono malo funkcionalnosti sto je imala prosla stranica. Nadam se da ovo nije konacna verzija i da ce uzeti feedback korisnika i promijeniti puno toga. Stranica je uzasno nepregledna.
2024 04 20
Ne želim biti zločesta i stvarno nemam lošu namjeru, neka se nitko ne uvrijedi 🙏❤️ …ali postoji li neka druga stranica za prodaju odjeće? Objavila sam jučer tenisice na prodaju, ali na žalost ne ulažem nade u ovu stranicu nakon izmjene… Vlasnicima želim puno sreće i nadam se da će “stabilizirati” situaciju sa stranicom, i nadam se da će stranica uz neko čudo ipak preživiti…❤️
2024 04 20
Ni meni se ovaj dizajn ne sviđa. Artikli se lošije vide, nego u prethodnom dizajnu. Kada idem uređivati starije artikle, javlja da stranica nije pronađena. :-( Ako može povratak starog dizajna.
2024 04 20