Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

o neee.nove krpice

O.k. dizajn je stvar ukusa ali brzina učitavanja, uh, koma. Jednostavno odustanem, ako budu i druge cure tako adio krpice 😥
2024 04 26
Briga me za dizajn! Evo iskreno, svi se možemo na novo naviknuti. Ali, što je sporo bože moj! Pa nemoguće je, kvaliteta slika loša! Ovdje više nema prodaje cure moje...
2024 04 29
Stala prodaja 🫠
2024 04 30
Ja se sad ulogirala nakon sigurno mj dana 😩 zanima me ako netko zna kakve su ove dvostruko iskazane cijene, odnosno kakva je to sad naknada 0.70€ plus postotak od cijene artikla?
2024 05 01
> Robertta: > Ja se sad ulogirala nakon sigurno mj dana 😩 zanima me ako netko zna kakve su ove dvostruko iskazane cijene, odnosno kakva je to sad naknada 0.70€ plus postotak od cijene artikla? To je iskazana cijena u slučaju kupnje putem Zaštite kupca i gumbića Kupi. Druga cijena je cijena artikla bez poštarine i naknada kako ju je navela prodavačica. Gumbić Pitaj prodavača otvara razgovore.
2024 05 02
i dalje vidim problem mutnih slika, nema pomaka 3 tjedna iako je to jedini uvjet internetske prodaje -da se slika jasno vidi...
2024 05 03
Sve mogu shvatiti ali ne znam što se desilo s pregledima,katastrofa...
2024 05 03
> vurbicm: > Sve mogu shvatiti ali ne znam što se desilo s pregledima,katastrofa... I kod mene je ista situacija, sve stoji, nema ni upita... Dizajn mi je i dalje koma, a ova crna linija što siječe stranicu gore dođe kao prst u oko.
2024 05 03
Joj ovo je grozno, stari izgled je sto puta bolji, ovdje se i lošije slike vide i preglednost je loša
2024 05 29
1 2 3 4