Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Moguća prevara

Pa prvo sam pisao u ovoj temi da vidim, radi li se o prevari posto dosad sam imao iskljucivo pozitivne prodaje i kupovine na krpicama, ovo mi je prvi slucaj gdje me netko prevario. Moglo se dogoditi da je profil ok i da se mozda zbog kojeg razloga ne javlja, nisam htio odmah napadati da poslije ne ispadne da sam ja kriv. Sad cu prijaviti adminu.
prije 4 dana, 20:38
> Nitospitos: > A, zakaj joj nisi ostavio bar negativnu? Ili zamoliš administratora da ju kontaktira i blokira. niš mi nije jasno, ona se logirala danas ... Sad sam pisao adminu i ostavio negativnu, ali koliko vidim ona se nije logirala danas nego prije 3 dana.
prije 4 dana, 20:42
> MaurinhoRi: > Sad sam pisao adminu i ostavio negativnu, ali koliko vidim ona se nije logirala danas nego prije 3 dana. To nije nuzno pravo stanje, mozda je i ostala logirana na stranici. Meni se npr ta zadnja prijava osvjezava samo kad posjetim stranicu s mobitela, na laptopu sam uvijek logirana.
prije 4 dana, 20:48
Evo, admin mi je javio da je hakirani profil s promjenjenom email adresom.
prije 3 dana, 21:03
Ajoj, čovječe, pa sad ne znaš ni s kim se dopisuješ! Mislim da je to trenutno najveći problem ovdje..ali ako su mogli hakirati Rebro bolnicu, šta im je to hakirati MK, čas posla...
prije 3 dana, 21:07
Uzas, ali to je bas prevara prevara, nije ona tipicna DPD, trustap i slicno. Ovo netko nas vara, ne mogu samo tako napraviti bankovni racun i to na nekoga.
prije 3 dana, 21:10
Mogla vam je dati lažno ime i prezime- treba vidjeti tko je vlasnik tog računa na koji ste uplatili..... u kojoj je to banci?
prije 3 dana, 21:22
Pise Erste.
prije 3 dana, 21:28
Išla bih u Erste i napravila prijavu na taj račun. Rebro će riješiti svoje hakere, ali MK neće, kako stvari stoje. Kupovanje ovdje postalo je jako nesigurno.
prije 3 dana, 22:31
Pa upravo to je problem na krpicama,hakiraju se stari profili koji se dugo ne koriste,hakiraju i novije profile koji se koriste. objave hit stvari na koje se ljudi lijepe Uvijek su to skupe torbe,tenisice po jeftinijim cijenama I gle cuda uvijek ih ima hrpa na krpicama i u svim brojevima,a na vecini stranica su rasprodane Do sada su prevaranti tisuce i tisuce eura uzeli na krpicama u zadnjih par mjeseci i nikome nista Svi odustanu od prijave policiji,nitko nece propast za te novce,bla bla Uvijek je ista prica E sad je problem:Sto vlasnici krpica,Admini ,tehnicari mogu napraviti da se poboljsa sigurnost na krpicama Trubi se o tom Trustapu kao da je ne znam sta Eto registriram se na Trustup,netko mi hakira profil,trazi uplate samo na svoj racun,prevari bar 10 ljudi,jer imena i prezimena na koje se uplacuje su u vecini slucajeva izmisljena Toliko su prevare uzele maha da otvaraju racune u Hrvatskoj i varaju Znaci bilo ciji profil moze biti hakiran,i sto nas stiti u buducnosti na krpicama?
prije 3 dana, 07:14
Kozmetika, tako je, a banke su PIXXX...Dozvoljavaju da netko zatvori jedan račun i otvori drugi.....ima prevaranta ne otkrivaju i brinu samo za svoje dupe i dobit...
prije 3 dana, 07:38
> sanjaurban: > Išla bih u Erste i napravila prijavu na taj račun. Rebro će riješiti svoje hakere, ali MK neće, kako stvari stoje. Kupovanje ovdje postalo je jako nesigurno. Ja mislim da banke ne daju podatke o vlasniku racuna samo tako.
prije 3 dana, 08:17
Sigurno je samo prevarantima dok mi sad strepimo tko će od nas biti blokiran kad nas se hakira. Jako loše mi je sve to...
prije 3 dana, 20:17
1 2