Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Skuplji artikli

Lijepi pozdrav. Vidjela sam da se ovdje cesto oglasavaju skupi artikli pa me zanima kolika je uspjesnost prodaje istih. Imam Vestiare C, nekako mi je najbolja platforma bila za to, no npr imam original Gucci remen pa ne znam bi li ga uopce ovdje oglasavala, vidim da ima takvih oglasa ali ne znam ima li uspjesnosti u prodaji istih :D
2024 07 20
Ništa Vas ne košta objaviti ga ovdje i na još par mjesta tipa Vinted, Facebook, Njuškalo...negdje će se već netko javiti a na što više mjesta objavite, veća je mogućnost :)
2024 07 20
Dapače, ako je razumna cijena, po meni najviše 50% od kupovne, ako je roba nova. Cure koje očekuju da će nešto prodati a nabiju cijenu kao u dućanu, teško... Ja sam i sama ovdje zbog skupih/jeftinih stvarčica🤭 A, vestiare i tak nabija proviziju, kupci daju smiješne ponude tak da dođe na isto
2024 07 20
Ako je razumna cijena zašto ne. Kako ste zadovoljne sa Vinted prodajom?
2024 07 21
Prodaju se ovdje i skuplje stvari, ali cijena ipak treba biti dosta niža od kupovne. Kod mene je obično čak 50% niža .
2024 07 21
Pa ne znam ja nekako uvijek cijenu stavim obzirom na samo stanje artikla. Npr za ovaj remen sam planirala staviti cijenu 180 eura. To mi je nekako u redu i korektno obzirom da je sacuvan i bez mana. Slazem se da s cijenama pretjeruju svakako.
2024 07 21
Ja nebih dala 180 eura za ništa nošeno, gucci ili negucci. Koji god brand bio-nošeno je nošeno. Za novo ću dati koliko treba, ako imam, naravno😃Evo, jedna cura prodaje nošene Zanotti cipele za 500 eura, ja nove za 200. Al, svatko smije cijeniti svoje koliko želi, netko će možda kupiti, zašto ne... Stvarno ne mislim ništa loše pišući ovo, al to su mi nerealne cifre.
2024 07 21
> Nitospitos: > Ja nebih dala 180 eura za ništa nošeno, gucci ili negucci. Koji god brand bio-nošeno je nošeno. Za novo ću dati koliko treba, ako imam, naravno😃Evo, jedna cura prodaje nošene Zanotti cipele za 500 eura, ja nove za 200. Al, svatko smije cijeniti svoje koliko želi, netko će možda kupiti, zašto ne... Stvarno ne mislim ništa loše pišući ovo, al to su mi nerealne cifre. Da, slažem se.
2024 07 21
Ja se nekako nadam naletiti ne nošene stvari ispod 50% i više, a nove stvari s etiketom / neotvorene opet želim ispod cijene u trgovini (jer tamo imam mogućnost prigovora/zamjene/povrata a ovdje nema garancije). Istom tom logikom i nudim cijene (čak i uz mogućnost pregovora).
2024 07 24