Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak paketi-iskustva.

Heheh ne može ništa proć bez kompliciranja [:smije]... još do kraja godine pa ćemo vidit hoće li se akcija produžiti...
2013 10 22
Ma i zagrebu ista priča [:znoji] nekada nema ništa a nekada samo paket imaju ili onu kuvertu [:frustriran] danas sam išla slati ali nisam mogla jer je njoj blagajna neka smrdana [:ljut] a ima tako ljubaznih koje mi slože kutiju i sve, a neke mi samo daju sama se snađi [:vrti]
2013 10 22
Moje puce u Zagrebu u pothodniku su super.....drage, strpljive, čak i onaj mladi dečec ništ ne prigovara......za živo čudo......lijepo si uzmem nekoliko onih obrazaca, popunim i sam predam......sve pohvale..... No....svi smo mi različiti ..... [:kesi]
2013 10 22
kod nas da pokucam u drvo, uvijek ima paketa [:smijesi] [:smijesi] naime ja uvijek šaljem u tisak medii jer mi se neda to pakirat i pisat na kiosku, a u tisak mediji sve ipo laganini i na komotno [:smijesi]
2013 10 22
Split kaaatasrooofaaa!! [:frustriran] [:frustriran]
2013 10 22
Nema ni kod mene...kuverti nema vec dugo pa ko luda trazim tiskove i kuverte, a pakete samo L imaju... [:frustriran] i onda od tiska do tiska izludim i taman kad nadem teta bude ultra neljubazna i opet [:frustriran]
2013 10 22
ni u rijeci nema ničeg [:tuzan]
2013 10 23
jučer sam prvi put slala paket preko njih i odma mi je zgadila, pa mislim da više neću nikada,,,neljubazna, nakurč..., pitala me šta šaljem, uopće nisam vidila jel zaljepila taj paket jer je to radila, onako, ispod pulta,,, [:ljut] znam da im plaće nisu neke, al to nije razlog da se iskaljuju na nama,,,nek svoje frustracije istresaju na nekog drugog,,,,,, [:frustriran]
2013 10 23
nadam se samo da će cura dobit cipele u komadu,,,i, da neće jedna falit [:smije] [:smije]
2013 10 23
U Varaždinu svega ima [:smije]
2013 10 23
sa paketima i Tiskom do sad pozitivna iskustva...al zato čekam svoju Tefalovu tavu na njihovom kiosku već 3 tjedna a rekli su mi da će za 7 dana [:frustriran]
2013 10 23
1 2